Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Totland thread

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Totland thread - Σελίδα 2 Empty Απ: Totland thread Κυρ 19 Φεβ 2017, 03:23

Tcixlas

Tcixlas

 

αυτό είναι πιο λογικό, δε θα γίνονται όλοι strawmanders γιατί μετά δε θα μιλάμε για μόνος μου κι όλοι σας, αλλά όλοι μας και μονος σου χαχαχα

27Totland thread - Σελίδα 2 Empty Απ: Totland thread Κυρ 19 Φεβ 2017, 15:32

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Πάντως σε αυτή τη λογική κινείται πλάκα πλάκα..

28Totland thread - Σελίδα 2 Empty Απ: Totland thread Κυρ 19 Φεβ 2017, 15:40

Tcixlas

Tcixlas

 

σου δείχνει ότι ο ίδιος δε ζητάει βοήθειες, λέει απλά μέχρι να φτάσω το στόχο μου συμβιβάζομαι με το να συνεργαστώ αν ο στόχος σου δε κάνει πίσω τον δικό μου, αλλά παρόλα αυτά δεν κάνω αντάρα κακιά απο κάτω μου

29Totland thread - Σελίδα 2 Empty Απ: Totland thread Κυρ 19 Φεβ 2017, 19:54

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Καλά το πως έχει την έννοια ally στο μυαλό του ο Luffy είναι άλλο ανέκδοτο.

Όπως και να'χει στο arc αυτό, δεν έχουν χτιστεί βάσεις για να εισχωρήσουν και άλλοι στο Fleet,αλλά θα ήταν καλή η προσθήκη μερικών αξιόλογων που θα υπάρχουν στο νησί. Ούτε οι Vinsmokes που λένε κάποιοι φυσικά..

30Totland thread - Σελίδα 2 Empty Απ: Totland thread Δευ 20 Φεβ 2017, 15:20

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Eτσι οπως πανε τα πραγματα πιστευω οτι ανετα οι Vinsmokes θα μπουνε στο fleet εκτος και αν μας κραταει εκπληξεις ο Oda για το μελλον τους. Σκεψου οτι σε περιπτωση που πανε με το μερος των SHs αυτοματα εχουν και εναν στρατο απο κλωνους.

31Totland thread - Σελίδα 2 Empty Απ: Totland thread Δευ 20 Φεβ 2017, 19:19

Kamikaze

Kamikaze

 

Είχε προοπτικές να φτάσει ψηλά αυτό το arc, με τα τελευταία chapters όμως κούρασε.

32Totland thread - Σελίδα 2 Empty Απ: Totland thread Δευ 20 Φεβ 2017, 19:23

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Δε συμφωνώ Death. Θεωρώ πως μετά απο εδώ απλά κάτι θα γίνει και τα όνειρα περι κατάκτησης του North Blue θα πάψουν και θα αποδυναμωθούν. Αν δεν θέλει να τους βγάλει απο τη μέση, τουλάχιστον πρέπει να τους κάνει να πληρώσουν..αυτό δείχνουν τα γεγονότα.

33Totland thread - Σελίδα 2 Empty Απ: Totland thread Τρι 21 Φεβ 2017, 00:32

Tcixlas

Tcixlas

 

θανο μπορεί να στα ανατρέψει όλα σε 2 τσάπτερ και το ξέρεις, περισσότερο μου φαίνεται η ηρεμία πριν την καταιγίδα φάση

34Totland thread - Σελίδα 2 Empty Απ: Totland thread Τρι 21 Φεβ 2017, 01:37

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Σίγουρα θα γίνει χαμός!

Αφού πάνε να διαλύσουν το Tea Party και να αποτρέψουν ένα γάμο της Mom. Αυτό δεν έχει ξαναγίνει ποτέ. Δεν ξέρω τί ακριβώς έκανε ο Roger εκτός από το να κλέψει το Poneglyph, αλλά όπως το έχει παρουσιάσει μέχρι στιγμής ο Όντα, ο γάμος για τη Big Mom είναι το σημαντικότερο γεγονός...

Μένει να δούμε το αποτέλεσμα.

35Totland thread - Σελίδα 2 Empty Απ: Totland thread Τρι 21 Φεβ 2017, 12:57

Hawkins

Hawkins

 

Η αλήθεια ειναι οτι το tea party το έχει hypαρει στον θεό, σίγουρα θα γίνουν απρόβλεπτες καταστάσεις δεν νομίζω να γίνει εσι όπως τα λέμε εδω και καιρό

36Totland thread - Σελίδα 2 Empty Απ: Totland thread Τρι 21 Φεβ 2017, 14:57

Tcixlas

Tcixlas

 

θα προσκυνατε τσιχλα μετά :p

37Totland thread - Σελίδα 2 Empty Απ: Totland thread Τρι 21 Φεβ 2017, 21:53

Hawkins

Hawkins

 

τσιχλας υποψηφιος next yonko

38Totland thread - Σελίδα 2 Empty Απ: Totland thread Τετ 22 Φεβ 2017, 00:07

Tcixlas

Tcixlas

 

δε με πιστεύετε και θα μαι σαν τον μουρλό τον λεβεντη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης