Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Kingdom Hearts fan's corner!!!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Kingdom Hearts fan's corner!!! Τετ 08 Ιουλ 2015, 19:46

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Έχω το πρωτο παιχνιδι pirate warriors. Tώρα βγαινει το 3.
Ρεεε τι με λες τωρα το Kingdom Hearts είναι λατρεια! Είναι αγαπη απο τις λίγες!
Μονο που το σκεφτομαι χαμογελαω. Ξέρω σχεδον ολους τους διαλογους απο εξω.. ειδικα τις μαχες με Ρικου και Ανσεμ ξέρω όλους τους διαλογους!!! aww aww aww


_________________
Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Untitled-1-7

52Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Kingdom Hearts fan's corner!!! Τετ 08 Ιουλ 2015, 19:48

Tcixlas

Tcixlas

 

χαχαχα έχει βγει το 3 το γαμημένο στο σκρουτζ έχει 50 ευρά χαχαχα

σκεφτόμουν να πάρω το 1 και 2 μαζί μια προσφορά με 25 ευρά αλλά δεν εχω τώρα χαχαχα όταν πληρωθώ... κι αν είνα ικαλά τα πραγματα... δηλαδή αν βγεί για ps3 να το δοκιμάσω? ο τζιμ θα μου πει ναι η όχι αυτόν εμπιστεύομαι... χαχχαχα η παττυ μπορεί να με βάλλει να δω κανα γιαοι


_________________
Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

53Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Kingdom Hearts fan's corner!!! Τετ 08 Ιουλ 2015, 19:59

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ρε, ειλικρινα σε λεω οταν μιλαω σοβαρα μιλαω σοβαρα, αυτη τη χαζομαρα με τα γιαοι για πλακα ξεκινησε αλλα μου βγηκε το ονομα :xD: Ειδικα σε οτι εχει να κανει με games και ταινιες μιλαω παντα σοβαρα.

Αν σαρεσει εστω και λιγο η Ντίσνευ ή τα στυλ του Tetsuya Nomura (Final Fantasy) τοτε θα το αγαπησεις.
Το πρωτο παιχνιδι ειναι του 2002, αλλα πιστεψε με κρατιεται τοσο καλα για τα χρονια του, και εχει βγει και σε ριμαστερ εκδοση για το ps3 whistle


_________________
Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Untitled-1-7

54Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Kingdom Hearts fan's corner!!! Τετ 08 Ιουλ 2015, 20:02

Tcixlas

Tcixlas

 

just messing with ya.... χαχαχαχα λες έστω και ένα μέλος εδω να νομίζει ότι γουστάρεις τα yaoi??? χαχαχαχα

καλά αν μου δοθεί η ευκαιρία θα το δοκιμάσω τώρα αφού δεν δουλεύω τελικά σήμερα βλέπω code geass χαχα


_________________
Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

55Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Kingdom Hearts fan's corner!!! Τετ 08 Ιουλ 2015, 20:07

black tulip

black tulip

 

δεν νομιζω να βγει για ps3

56Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Kingdom Hearts fan's corner!!! Τετ 08 Ιουλ 2015, 20:16

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
tcixlas έγραψε:just messing with ya.... χαχαχαχα λες έστω και ένα μέλος εδω να νομίζει ότι γουστάρεις τα yaoi??? χαχαχαχα

Μα, γουσταρω τα γιαοι... whistle
Απλα δεν ειμαι τοσο πορωμενη οσο δειχνω.


_________________
Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Untitled-1-7

57Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Kingdom Hearts fan's corner!!! Τετ 08 Ιουλ 2015, 20:20

Tcixlas

Tcixlas

 

άλλο το γουστάρω άλλο το μου αρέσει κάτι χαχααχαχαχαχ
το μου αρέσει έιναι μπορεί να το δω να έχει φάση να το κανω κέφι...
το γουσταρω βγάζει πάθος... δεν σε έχω για παθιασμένη με yaoi...
κι εγώ γέλασα είχε φάση το onani master αλλά δεν είμαι φανατικός αυνανιστής... αυτό εννοώ χαχαχαχαχαχα

μόνο σε ps4 θα βγεί??? δεν νομίζω να ξεγράψουν κιόλας το ps3 γιατί το ps4 δεν είχε τα ποσοστά αλλάγης που έιχε το ps3 μετά το ps2... δεν ξέρω αν είναι τόσο χαζοί να πάνε απο τώρα να ξεγράψουν το 3άρι και να σταματήσουν να βγάζουν


_________________
Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

58Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Kingdom Hearts fan's corner!!! Τετ 08 Ιουλ 2015, 20:25

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Το οτι ζωγραφιζω γιαοι εδω και 3 χρόνια σε καλύπτει??? :xD:
και βσικα είμαι πορωμενη με τα 2 παιδια που εχω στην φωτο προφιλ και υπογραφη μου. whistle

Οι μεγάλοι τίτλοι πλεον βγαίνουν μονο για νεες κονσολες. Δεν βλέπεις τι γινεται καθε χρονο στην ε3???
Κλείνουν αποκλειστηκότητες για να ανεβασουν και τις πολήσεις των κονσόλων.. Είναι όλα θέμα μαρκετινγκ..


_________________
Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Untitled-1-7

59Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Kingdom Hearts fan's corner!!! Τετ 08 Ιουλ 2015, 20:29

Tcixlas

Tcixlas

 

αλήθεια τώρα???? με τρομάζεις... χαχαχχαχαχαχαχαχα

τι να σου πω θες να καταστρέψεις κάθε τι που πιστεύω??? ωραία πες μου τώρα ότι ο kurosawa είναι γκει να παω να αυτοκτονήσω... χαχαχαχαχαχ


_________________
Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

60Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Kingdom Hearts fan's corner!!! Πεμ 17 Σεπ 2015, 14:13

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

???????? έγραψε:ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΥΣ Ν00ΜΠ MAXURIS,JURACLE,JOHNMAN ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΟΣΤΑΡΟΥΝ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΜΟΥ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

μεχρι στιγμης εχουν βγει 2 KH games για το ps2
Kingdom hearts 1 kai 2 και εχουν βγει και καποια αλλα για αλλες κονσολες...

οσοι ειν φανς αυτων των παιχνιδιων ας κανουν ενα βημα μπροστα και ας πουν γνωμες σχετικα με αυτα τα παιχνιδια

εγω εχω τερματισει το KH1 και το KH2 και τωρα παιζω το KH2 Fm και το KH chain of memory st ps2.
οποιος ενδιαφερεται μπορω να του πω που θα τα βρει ειδικα το chain of memories το οποιο ειν για  game boy advance αλλα εγω τ εχω για το PS2 whistle επισης αμα θελετε κωδικους και αλλα τετοια γι τ παιχνιδι ρωτηστε ελευθερα  gj!
παρτε και ενα λινκ wiki
χαχαχα αυτο μαγκες πρεπει να ηταν το πρωτο τοπικ που εφτιαξα και τοσα χρονια μετα εξακολουθω να δηλωνω φαν του KH απο τοτε εχω παιξει και το re:code και το birth by sleep(το οποιο ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ) το συστηνω σε ολους και το σκεφτομαι πλ σοβαρα να παρω το ps3 για τα kh1.5 και kh2.5 ειναι κανενας αλλος που ασχολειτε ακομα;
Σπόιλερ:


_________________
Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Silver_rayleigh___one_piece_by_neoxh2o

61Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Kingdom Hearts fan's corner!!! Πεμ 17 Σεπ 2015, 15:35

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εσυ το ξεκίνησες??? aww aww aww aww
Kingdom Hearts for life!!!


_________________
Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Untitled-1-7

62Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Kingdom Hearts fan's corner!!! Πεμ 17 Σεπ 2015, 15:46

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

Patty D.Luffy έγραψε:Εσυ το ξεκίνησες??? aww aww aww aww
Kingdom Hearts for life!!!

ναι εγω ημουν is there trouble? χαχαχα
το KH πραγματικα πρεπει να εχει μια απο τις καλυτερες συλλογες τραγουδιων.Θυμαμαι οταν επαιζα το KH1 στις αρχες δεν ειχα ακομα memory card και καθε φορα το ξεκιναγα απο την αρχη απο τα καλυτερα opening δεν το βαρεθηκα ποτε
ολα ειναι το ενα καλυτερο απο το αλλο

αλλη μια τραγουδαρα που παιζει στο παιχνιδι σε εναν απο τους πιο δυσκολος αντιπαλος


τελειως οφφτοπικ τωρα αλλα το βρηκα καταλαθος τωρα στο youtube απο τα καλυτερα και αυτο το τραγουδι


_________________
Kingdom Hearts fan's corner!!! - Σελίδα 3 Silver_rayleigh___one_piece_by_neoxh2o

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης