Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah

Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah

Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Vote_c1038%Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Vote_c10 38% [ 3 ]
Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Vote_c1062%Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Vote_c10 62% [ 5 ]
Σύνολο Ψήφων : 8

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Aldark

Aldark

 

Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Thumb-350-643513
VS
Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Sodom_and_gomorrah_by_blueeyeskira-d3dscbb

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Ψόφος στον Gekko Moria.

Aldark

Aldark

 

Heavenly Yaksha έγραψε:Ψήφος στον Gekko Moria.

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Heavenly Yaksha έγραψε:Ψάθα στον Gekko Moria.

http://www.onepiecegr.com/

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Γιατί παραφράζεται τα λεγόμενα μου; Θέλω το δικηγόρο μου... xD

ΚΑΚΟΣ ΨΟΦΟΣ ΣΤΟΝ Gekko Moriah.

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Πολυ μισος ρε παιδια. Για κακος και γ*** τους χαρακτηρες ηταν

http://www.onepiecegr.com/

Aldark

Aldark

 

υπέροχος ήταν και με ενδιαφέρον παρελθόν.  Δυστυχώς ο ίδιος ο Όντα τον νέρφαρε...

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο το παρελθόν του. Το μέλλον του δε γνωρίζω πάντως,όλοι θεωρούν πως θα επιστρέψει με Kaidou. Aλλά και πάλι είναι αδύναμος.

Aldark

Aldark

 

περίμενα να επιστρέψει με Ντοφλαμίνγκο και να μπει κάπως στη συμμαχία εναντίον του (και κατά συνέπεια εναντίον Κάιντο).
λογικά θα τον δούμε , γιατί άφησε ερωτήματα. Και για να τον θέλει κάποιος πιο ψηλά απ'τον τότε Φλητ Άντμιραλ νεκρό , κάτι τρέχει..

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Heavenly Yaksha έγραψε:Δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο το παρελθόν του. Το μέλλον του δε γνωρίζω πάντως,όλοι θεωρούν πως θα επιστρέψει με Kaidou. Aλλά και πάλι είναι αδύναμος.
βασικα ο kaido παιζει να ειναι Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ πραγματικα ανθρωπος (?) ο οποιος θα επεστεφε μαζι του. τον kaido τον μισει γιατι του ξεπαρθενιασε ολο τον στρατο που είχε τότε ο Moria και τον αφησε με 4-5 ατομα. Οποτε ειναι πιο πιθανο για εμενα να γυρίσει συμμαχος με την Big Mom που δεν είναι ειρηνόφιλη σαν τον shanks και μισει και αυτην τον Kaido

http://www.onepiecegr.com/

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Εγώ δεν ψήνομαι να τον ξαναδώ. Προτιμώ να ξέρω ότι είναι κάπου έξω και επιβιώνει παρά ότι θα του δοθεί πάλι screen time.

Santouryuu

Santouryuu

 

Μονο σ'αυτο το φορουμ τα σοδομα και γομορα θα νικουσαν εναν πρωην στσιμπουκακι... Γι'αυτο συμμετεχω μονο εδω!

Kamikaze

Kamikaze

 

Όταν ο Moria συμμετάσχει στην πτώση του Kaidou θα κάνεις τούμπες όμως.

Santouryuu

Santouryuu

 

Και οταν η γιαγια μου βγαλει ροδες θα την παω για σουζες στα λιμανακια

Kamikaze

Kamikaze

 

Κράχτες του Moria, τρέμετε το Wano arc.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης