Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

20th Century Boys discussion -SPOILERS-

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

120th Century Boys discussion -SPOILERS- Empty 20th Century Boys discussion -SPOILERS- Πεμ 05 Αυγ 2010, 17:06

Crowdon

Crowdon

 

Σε αυτό το θέμα θα συζητάμε για το 20th Century Boys και την πλοκή του.Πως και δεν υπήρχε τέτοιο θέμα εδώ?

Έχω φτάσει στον 5ο τόμο.
Μακράν το καλύτερο και το πιο ενδιαφέρον που έχω διαβάσει.
Και φαντάζομαι οτι ακόμα δεν έχω δει τίποτα!
SPOILER
Σπόιλερ:
:xD:

220th Century Boys discussion -SPOILERS- Empty Απ: 20th Century Boys discussion -SPOILERS- Πεμ 05 Αυγ 2010, 17:08

IwantCookie

IwantCookie

 

βασικά επειδή το ψήνω και εγώ πόσταρε ένα λινκ άμα θες...

η υπόθεση έχει υπερφυσικά περίεργα και έτσι?

320th Century Boys discussion -SPOILERS- Empty Απ: 20th Century Boys discussion -SPOILERS- Πεμ 05 Αυγ 2010, 17:12

Crowdon

Crowdon

 

IwantCookie έγραψε:βασικά επειδή το ψήνω και εγώ πόσταρε ένα λινκ άμα θες...

η υπόθεση έχει υπερφυσικά περίεργα και έτσι?

Οι απαντήσεις σου βρίσκονται εδώ:
https://onepiecegr.forumgreek.com/forum-f8/topic-t165.htm

;)

420th Century Boys discussion -SPOILERS- Empty Απ: 20th Century Boys discussion -SPOILERS- Πεμ 05 Αυγ 2010, 17:14

IwantCookie

IwantCookie

 

pfff δηλαδή ονλαιν δεν??

μαζεύω λεφτά για διακοπές το επόμενο (ΕΛΕΥΘΕΡΟ) καλοκαίρι :Ρ

520th Century Boys discussion -SPOILERS- Empty Απ: 20th Century Boys discussion -SPOILERS- Πεμ 05 Αυγ 2010, 17:14

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

και γω στον 5ο τομο ειμαι,τωρα παω για 6ο...
+1 σ αυτα που εβαλες στο spoiler!^^
κουκι για λινκ δε ξερω,γιατι ολα τα sites κλεινουν,και το mangareader που ειναι ενα απ τα λιγα που το εχει,κανει συνεχεια errors και δε θα σ αφησει να διαβασεις...
οποτε μπορεις να το κατεβασεις απο εδω http://www.mangatraders.com/manga/series/50
θελει και register...

α,να ρωτησω εσας τους σαλονικιους...το Public εκει εχει 20th Century Boys manga...?

620th Century Boys discussion -SPOILERS- Empty Απ: 20th Century Boys discussion -SPOILERS- Πεμ 05 Αυγ 2010, 17:17

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
το Public(πήγα την Τρίτη)δεν είχε,αλλά έχει ένα άλλο μαγαζί στο κέντρο..

τώρα δεν ξέρω αν μπορείς να κάνεις online παραγγελία και να στα στείλει,αλλά μπορώ να ρωτήσω γιατί θα πάω πρόσφατα

720th Century Boys discussion -SPOILERS- Empty Απ: 20th Century Boys discussion -SPOILERS- Πεμ 05 Αυγ 2010, 17:20

didimakia

didimakia

 

http://read.mangashare.com/20th-Century-Boys/chapter-001/page001.html
Μangashare is teh site ρε! εχει παρα πολλα...

820th Century Boys discussion -SPOILERS- Empty Απ: 20th Century Boys discussion -SPOILERS- Πεμ 05 Αυγ 2010, 17:25

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

διδι thanks για το site ρε...perfecto! gj!
γιαννη δε με ενδιαφερει τοσο η online παραγγελια αλλα οταν πας ρωτα αν θυμηθεις...απλα μαλλον θα περασω σε κανα βδομαδα απο Θεσσαλονικη και λεω να σταματησω για λιγο να παρω κανα μανγκα!
πως το λενε εκεινο το μαγαζι στο κεντρο που λες...?

920th Century Boys discussion -SPOILERS- Empty Απ: 20th Century Boys discussion -SPOILERS- Σαβ 07 Αυγ 2010, 21:30

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
μαρεσει που το τοπικ το εκανε ο βλακας ο Πετρος,που ειναι στο 5...
καλυτερα να ελεγες "spoil me,spoil me!"


Baka! xD

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης