Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Day 1: Group F - Franky VS Rosinante (Corazon)

Franky VS Rosinante

Day 1: Group F - Franky VS Rosinante (Corazon) Vote_c1050%Day 1: Group F - Franky VS Rosinante (Corazon) Vote_c10 50% [ 4 ]
Day 1: Group F - Franky VS Rosinante (Corazon) Vote_c1050%Day 1: Group F - Franky VS Rosinante (Corazon) Vote_c10 50% [ 4 ]
Σύνολο Ψήφων : 8

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Day 1: Group F - Franky VS Rosinante (Corazon) Empty Day 1: Group F - Franky VS Rosinante (Corazon) Σαβ 19 Νοε 2016, 04:32

Aldark

Aldark

 

Day 1: Group F - Franky VS Rosinante (Corazon) Franky_by_hayabusasnake-d5n8j4i
VS
Day 1: Group F - Franky VS Rosinante (Corazon) 3clfvdP

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Δύσκολακι

Πάω με Rosinante. Ένα από τα καλύτερα backstories εως τώρα και νεκρός από τα χέρια του αδερφού του

Tcixlas

Tcixlas

 

πήγα με φράνκι αν και σχετικά δύσκολα

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Rosi παιδια απο τα καλυτερα backstories

Hawkins

Hawkins

 

rosi

Aldark

Aldark

 

Cora-zan μετράει και θα τον ψηφίσω πάρα πολύ , αλλά θα είμαι politically correct γιατί Φράνκυ απ'τους τοπ ήρωες

Tcixlas

Tcixlas

 

παιδιά καλός ο κόρα σαν αλλά με φράνκι δύσκολα

Santouryuu

Santouryuu

 

Μονο φρανκι

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Corazon γιατι τον Franky μετα το Timeskip τον εκαναν σαν γ***τονχρ!στ0τους

http://www.onepiecegr.com/

Aldark

Aldark

 

κι εγώ έτσι έλεγα , αλλά τελικά είναι πιο γαμάτος έτσι , απλά δε μοιάζει άνθρωπος.
Αλλά ας μην έκανε μαλακίες με το σώμα του that simple

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Aldark έγραψε:κι εγώ έτσι έλεγα , αλλά τελικά είναι πιο γαμάτος έτσι , απλά δε μοιάζει άνθρωπος.
Αλλά ας μην έκανε μαλακίες με το σώμα του that simple
ναι μωρε φαινεται λιγοτερο ανθρωπος αλλα και σαν χαρακτηρας πια μου φαινεται περιεργος... λες και εχω να κανω με εναν διαφορετικο franky

http://www.onepiecegr.com/

Aldark

Aldark

 

character development. Όντως , τώρα που το λες έφαγε φέρμα κι αυτός όπως και άλλοι απ'το κρου...δεν το χα σκεφτεί αλλά είχα και καιρό να δω τα παλιά.
Τέλος πάντων , για μένα είναι ο 2ος αγαπημένος απ'το πλήρωμα ακόμα και μου αρέσει ο μαν
supa

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Franky αγάπη, λατρεία!!!
Sorry Cora <3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης