Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Ποιο ειναι το χειροτερο arc μεχρι στιγμης στο One Piece;

Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c103%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 3% [ 2 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c102%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 2% [ 1 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c103%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 3% [ 2 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c100%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c102%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 2% [ 1 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c100%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c102%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 2% [ 1 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c103%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 3% [ 2 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c105%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 5% [ 3 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c100%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c102%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 2% [ 1 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c103%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 3% [ 2 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c106%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 6% [ 4 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c1013%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 13% [ 8 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c102%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 2% [ 1 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c102%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 2% [ 1 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c102%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 2% [ 1 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c1010%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 10% [ 6 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c102%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 2% [ 1 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c106%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 6% [ 4 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c102%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 2% [ 1 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c100%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c105%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 5% [ 3 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c100%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c1014%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 14% [ 9 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c106%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 6% [ 4 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c105%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 5% [ 4 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c102%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 2% [ 1 ]
Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c100%Χειρότερο-α Arc(s) στο One Piece  - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 63

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εντωμεταξυ εχω ξεχασει να ψηφισω το Arc με τον Chopper. xD

Kamikaze

Kamikaze

 

Γιατί ρε; Εγώ όταν έβλεπα τα επεισόδια Laboon-Arabasta στο anime περνούσα ευχάριστα. Ήταν κανονικές περιπέτειες.

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Ψήφισα 5 αλλά ως χειρότερο των χειροτέρων και σε manga και ιδίως σε anime έχω το Thriller Bark, και έπεται σε anime μόνο η Dressrosa. Μετά όλα τα υπόλοιπα που ψήφισα,για anime,είναι το Long Ring Long Island και το Fishman κουραστικότατο,και το πιο αδιάφορο το Little Garden.

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Γιατι Dressrosa το χειροτερο; buhu

Santouryuu

Santouryuu

 

Ουτε εμενα μου αρεσε βασικα, χειροτερο δεν μπορω να το πω βεβαια... Αλλα κρατησε πολυ το ανεκδοτο, σαν το δειξε μου τον φιλο σου... Απολυτως κατανοητο

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ο τσικλας ψηφισε το Punk Hazard. ΓΙΑΤΙ; daaamn!

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Μόνο anime Death,πραγματικά εκνευριστικό σε πολλά σημεία ειδικά μέχρι να μπεί ο Luffy με τον Law στο παλάτι. Είναι το arc που αν και είμαι Doffy fan,πιστεύω έκανε ανούσια κοιλιά σε κάποιο σημείο,και στο manga αλλά το anime το είχε ξεφτιλίσει.

Kamikaze

Kamikaze

 

Deathracer2009 έγραψε:Γιατι Dressrosa το χειροτερο; buhu
Γιατί το κάνανε σκατά στο anime.

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:09, 1 φορά

Tcixlas

Tcixlas

 

γιατί στο άνιμε δε μου άρεσε το punk hazard re

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Τεσπα εμενα μου αρεσε το Punk Hazard ασχετα οτι το ξεχειλωσαν σε μερικα σημεια και αυτο.

Tcixlas

Tcixlas

 

με χάλασε σε πολλά σημεία ρε συνολικά στη λίστα μου με τα σκατά μπαίνουν τα κάτω απο 6/10

Shikkoku

Shikkoku

 

Παίζει να χουμε ψηφίσει όλοι Long Ring Long Land εντωμεταξύ hahaha hahaha hahaha hahaha

Aldark

Aldark

 

μπα εγώ δεν ψήφισα , πλάκα είχε , μόλις είχε αλλάξει και 16:9 το φορμάτ της εικόνας και γάμαγε.

Shikkoku

Shikkoku

 

Το χειρότερο για μένα ήταν το Skypiea. Εκεί κόντεψα να παρατήσω το One Piece..
Τα άλλα arcs που ψήφισα, δεν προορίζονταν για "μεγάλα" arcs, όπου θα γίνονται οι τεράστιες γαμάτες μάχες, οπότε μπορώ άνετα να τα συχωρέσω.
Όμως το αίσχος που ονομάζεται Skypiea arc προοριζόταν για μεγαλεία, όμως για μένα πήγε υπό το μηδέν..

Aldark

Aldark

 

Κι εγώ ξενέρωσα στην αρχή της Skypiea , αλλά μετά την εμφάνιση του Ένελ (επεισόδιο 169) , κύλησε νεράκι οπότε δεν τους κρατάω μίσος. Ωστόσο ήταν πολύ μεγάλο αρκ χωρίς λόγο και στην αρχή μας έφαγε με το μαλάκα με το ορντηλ οφ μπολς κτλπ.
Αλλά ο Θεός κουβάλησε , no doubt. Πάντα ο κακός φτιάχνει τη σειρά/το αρκ

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν συγκρίνεται το skypiea με το fishman island

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

^^Αυτό ακριβώς,επίσης δε μπορώ να διανοηθώ ότι σας άρεσε το Thriller Bark ας πούμε. Ναι δεν ήταν τραβηγμένο αλλά ήταν αίσχος.

Santouryuu

Santouryuu

 

Heavenly Yaksha έγραψε:^^Αυτό ακριβώς,επίσης δε μπορώ να διανοηθώ ότι σας άρεσε το Thriller Bark ας πούμε. Ναι δεν ήταν τραβηγμένο αλλά ήταν αίσχος.
κάτσε ρε φίλε, τρία άτομα το ψηφίσαμε, που το κατατάσσει τρίτο χειρότερο με amazon lily

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Γενικα απο Thriller Bark αξιζε ο Kuma και ο Ryuma...

Santouryuu

Santouryuu

 

και το ζόμπι του zoro που χανότανε και το docking... τρελό γέλιο

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA ναι βρηκα το επομενο σετ για αβαταρ, σιγκ.

Tcixlas

Tcixlas

 

κοίτα απλά δεν ήταν οτι πιο χάλι.. εγώ γι αυτό το αφηνω λιγο

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Καλά ναι μίλησα λες και ψηφίζουν 1000 άτομα.

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:08, 1 φορά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης