Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ουανπησολάνδη 2016 (PC, PS4, Xbox One)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Santouryuu

Santouryuu

 

Tcixlas έγραψε:ρε αφού δεν απαντάνε κάτι γράφω μπας και τους έρθει notification και γράψουν τίποτα, δε μπορώ να είμαι συνέχεια σε mode μιθριδάτης ενώ οι άλλοι είναι στα παπάρια τους

Τι λες; Εγω μεχρι και στα πμς κανω το ποκεμον!

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Santouryuu έγραψε:
Tcixlas έγραψε:ρε αφού δεν απαντάνε κάτι γράφω μπας και τους έρθει notification και γράψουν τίποτα, δε μπορώ να είμαι συνέχεια σε mode μιθριδάτης ενώ οι άλλοι είναι στα παπάρια τους

Τι λες; Εγω μεχρι και στα πμς κανω το ποκεμον!
μιλησα εγώ συγκεκριμενα για σένα ρε pikachu!

http://www.onepiecegr.com/

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Γιατί δεν το λήγεις τη Δευτέρα και πρέπει να περιμένουμε μέχρι την Τρίτη;

Scarlet D.

Scarlet D.

 

μαλακίστηκα με την ημερομηνία... 10/10/2016 ώρα 4

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

μαλακία ώρα παρεπιπτόντως γιατί δε θα μαστε μέσα να δούμε εξελίξεις οι περισσότεροι... κάντο 5 να γελάσουμε και λίγο :p η να κλάψουμε ανάλογα αν φύγουμε xD xD xD

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:μαλακία ώρα παρεπιπτόντως γιατί δε θα μαστε μέσα να δούμε εξελίξεις οι περισσότεροι... κάντο 5 να γελάσουμε και λίγο :p η να κλάψουμε ανάλογα αν φύγουμε xD xD xD
σε αυτο πατάει ο hawkins xD

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

ωραία πούλο στο χοκινς βαλτε το 5 :p

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Το παρων thread δεν εχει νοημα υπαρξης οποτε κλειδωνεται και παει για αυτοκαταστροφη. Εαν θελετε να πειτε κατι πειτε το τωρα διοτι μετα γιοκ...


Δινω 10 λεπτα διορια...

Tcixlas

Tcixlas

 

να πω οτι ο νικόλας πήγε να κοροιδέψει εμένα, εγώ δε το πήρα χαμπάρι αλλά εξαιτίας του ντεθ κατάλαβα και ότι ο νικόλας με κοροιδεύει και τη λίστα του ντεθ, μετά ππήγα να κάνω σχέδιο νίκης και ο ντεθ κατάφερε να με εκνευρίσει και λέω τέλος δεν ασχολούμαι άλλο και την κάνω αφήνοντας κληρονομιά στην πάττυ, και την άλλη μέρα μπαίνω τελευταία στιγμή κια βλέπω ότι απο λάθος υπολογισμό του ντεθ πλέον μπορώ να ολοκληρώσω τη λίστα μου, και μετά καταλαβαίνω αφού προλαβαίνω στο τσακ, ότι είχα κάνει λάθος και στη λίστα του σάντο

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Αλλαξα γνωμη δεν θα το διαγραψω για την ωρα αρκει....

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Έχει ψωμί η υπόθεση!!!! xD xD

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εγω δεν ξερω τιποτα....

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ ξέρω πολλά αλλά δε μιλάω

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Eαν θελετε  Ουανπησολάνδη 2016 (PC, PS4, Xbox One) - Σελίδα 2 P161392_d_v8_aa στιχομυθιες

Tcixlas

Tcixlas

 

δωστα ολα

Shikkoku

Shikkoku

 

Εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει τι έγινεε
xD xD xD xD xD

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης