Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Δείξε μου το φίλο σου, Μια ακόμα σειρά απο ανίερες συμμαχίες στην Ουανπησολάνδη... Δήλωση συμμετοχών.

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

να προσθέσω και το στοιχείο του roleplay στο παιχνίδι

Δείξε μου το φίλο σου, Μια ακόμα σειρά απο ανίερες συμμαχίες στην Ουανπησολάνδη... Δήλωση συμμετοχών. - Σελίδα 2 Vote_c1057%Δείξε μου το φίλο σου, Μια ακόμα σειρά απο ανίερες συμμαχίες στην Ουανπησολάνδη... Δήλωση συμμετοχών. - Σελίδα 2 Vote_c10 57% [ 4 ]
Δείξε μου το φίλο σου, Μια ακόμα σειρά απο ανίερες συμμαχίες στην Ουανπησολάνδη... Δήλωση συμμετοχών. - Σελίδα 2 Vote_c1043%Δείξε μου το φίλο σου, Μια ακόμα σειρά απο ανίερες συμμαχίες στην Ουανπησολάνδη... Δήλωση συμμετοχών. - Σελίδα 2 Vote_c10 43% [ 3 ]
Σύνολο Ψήφων : 7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Shikkoku

Shikkoku

 

Σόρρυ, μαν, με έφαγε το χθεσινό ξενύχτι κι η σχολή

Σκεφτόμουν Τσώρτσιλ, αλλά το ένστικτό μου καταλήγει σε κάτι πιο ωραίο..

Βαγγέλης Φατσέας
Δείξε μου το φίλο σου, Μια ακόμα σειρά απο ανίερες συμμαχίες στην Ουανπησολάνδη... Δήλωση συμμετοχών. - Σελίδα 2 %25CF%2586%25CE%25B1%25CE%25BB%25CF%2584%25CF%2583%25CE%25B5%25CE%25B1%25CF%2582

Scarlet D.

Scarlet D.

 

κλειδωνωωωω, τα λέμε στο άλλο τόπικ

http://www.onepiecegr.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης