Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Χρόνια Πολλά σε όσους έχουν γενέθλια!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 39]

Elidor

Elidor

 

Avarga
Για υπνο θα παω. Εγω και το κρεβατι μου θα περασουμε μια υπεροχη βραδυα ευχαριστω.

razor1911

razor1911

 

Χρονια πολλα Elidor οτι επιθυμεις

core

core

 

Elidor χρόνια πολλά και ότι επιθυμείς…
Καθυστέρησα λίγο αλλά δεν είχα μπει καθόλου το σκ….

maggie

maggie

 

19 και 1 ημερας! :haha:

εχεις αλλα 3/4 ζωη ..κλαψε Pandman ownz Pandman ownz Pandman ownz

core

core

 

Άμα είναι να πας μόνο μέχρι τα 76 και με αυτούς τους ρυθμούς που πάει το κράτος δεν σε βλέπω να παίρνεις σύνταξη….

Elidor

Elidor

 

Avarga
maggie έγραψε:19 και 1 ημερας! :haha:

εχεις αλλα 3/4 ζωη ..κλαψε Pandman ownz Pandman ownz Pandman ownz

core έγραψε:Άμα είναι να πας μόνο μέχρι τα 76 και με αυτούς τους ρυθμούς που πάει το κράτος δεν σε βλέπω να παίρνεις σύνταξη….

To κακο σας τον χρονο και οι δυο... Σιγα μην δεν πιασω 3ψηφιο... Η βιολογικη μου ηλικια ειναι 5χρονου.

core

core

 

Εγώ….;;
η Μάγδα είπε ότι έχεις ακόμα άλλα 3/4……

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Elidor έγραψε:Σιγα μην δεν πιασω 3ψηφιο... Η βιολογικη μου ηλικια ειναι 5χρονου.

Σαν και εμένα και εσύ. Εγώ πήγα σε μια μπυραρία την προηγούμενη βδομάδα και με ρωτήσαν αν επιτρέπεται να πίνω. Και όλοι με ρωτάνε τι τάξη πάω και τί θέλω να περάσω... Μιλάμε ρίχνω χοντρό γέλιο από μέσα μου όταν συμβαίνει αυτό... :xD:
Σημείωση: Ο προπάππους μου πέθανε 101 χρονών και οι θείοι και οι θείες μου ( τα αδέρφια του παππού μου) στα 75-80 τους έχουν ακόμα μαύρες τρίχες (αρκετές) στο κεφάλι τους και είναι πολύ δραστήριοι/ες

Εμείς θα σας θάψουμε όλους...

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εεε ρε μαθουσάλες όλοι :xD:

core

core

 

Καλό είναι να μικροδείχνεις ….
Και εμένα στην οικογένεια όλοι μικροδείχνουν ακόμα και εγώ…

Choperfan

Choperfan

 

Jim McDuck έγραψε:
Elidor έγραψε:Σιγα μην δεν πιασω 3ψηφιο... Η βιολογικη μου ηλικια ειναι 5χρονου.

Σαν και εμένα και εσύ. Εγώ πήγα σε μια μπυραρία την προηγούμενη βδομάδα και με ρωτήσαν αν επιτρέπεται να πίνω. Και όλοι με ρωτάνε τι τάξη πάω και τί θέλω να περάσω... Μιλάμε ρίχνω χοντρό γέλιο από μέσα μου όταν συμβαίνει αυτό... :xD:
Σημείωση: Ο προπάππους μου πέθανε 101 χρονών και οι θείοι και οι θείες μου ( τα αδέρφια του παππού μου) στα 75-80 τους έχουν ακόμα μαύρες τρίχες (αρκετές) στο κεφάλι τους και είναι πολύ δραστήριοι/ες

Εμείς θα σας θάψουμε όλους...

τι οικογενεια ειναι αυτη ? :xD: τοσο πολυ ζητε?

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Φίλε είμαστε αθάνατοι. Highlander και βάλε. Τον Μητσο**κη( δεν αναφέρω το πλήρες όνομα γιατί μου αρέσει το φόρουμ) τον έχουμε για πρωινό.

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

maggie

maggie

 

Elidor έγραψε:
maggie έγραψε:19 και 1 ημερας! :haha:

εχεις αλλα 3/4 ζωη ..κλαψε Pandman ownz Pandman ownz Pandman ownz

core έγραψε:Άμα είναι να πας μόνο μέχρι τα 76 και με αυτούς τους ρυθμούς που πάει το κράτος δεν σε βλέπω να παίρνεις σύνταξη….

To κακο σας τον χρονο και οι δυο... Σιγα μην δεν πιασω 3ψηφιο... Η πνευματικη μου ηλικια ειναι 5χρονου.
μπυρα φιξντ

Choperfan

Choperfan

 

Jim McDuck έγραψε:Φίλε είμαστε αθάνατοι. Highlander και βάλε. Τον Μητσο**κη( δεν αναφέρω το πλήρες όνομα γιατί μου αρέσει το φόρουμ) τον έχουμε για πρωινό.


:xD: ειναι λιγο δυσκολο να τον ξεπερασεται ομως...

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Χρόνια Πολλά Santoryu!!!!! o gohs o john yahoo yahoo yahoo happy birthday! happy birthday! happy birthday! happy birthday!

core

core

 

Χρόνια πολλά φιλαράκι…
Πολύχρονος να είσαι….

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Χρόνια Πολλά Santoryuu,
σου εύχομαι να ζήσεις,
να συναντήσεις τον Ryuu,
πάρα πολύ να αργήσεις.

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

core

core

 

χαχαχα ωραία ευχή... :xD:

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Jim McDuck έγραψε:Χρόνια Πολλά Santoryuu,
σου εύχομαι να ζήσεις,
να συναντήσεις τον Ryuu,
πάρα πολύ να αργήσεις.

gj! gj! gj! gj! gj!

Elidor

Elidor

 

Avarga
Χρονια πολλα στον πιο πιστο μου ακολουθο. Ειθε μια μερα να γευτεις εστω λιγη απο την εξουσια μου εις τους θνητους του φορουμ.

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
χρόνια πολλά luck

core

core

 

Elidor έγραψε:Χρονια πολλα στον πιο πιστο μου ακολουθο. Ειθε μια μερα να γευτεις εστω λιγη απο την εξουσια μου εις τους θνητους του φορουμ.

Τι έχεις πάθει σήμερα;
Φέρεσαι παράξενα μετά από αυτό το πολυπόθητο ταξίδι….

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ποιό ταξίδι ρε παιδιά??
Εγώ νορμάλ τον βλέπω whistle

core

core

 

Πριν λίγο δεν ανέφερε ότι γύρισε από την Σαλόνικα;

maggie

maggie

 

core έγραψε:
Elidor έγραψε:Χρονια πολλα στον πιο πιστο μου ακολουθο. Ειθε μια μερα να γευτεις εστω λιγη απο την εξουσια μου εις τους θνητους του φορουμ.

Τι έχεις πάθει σήμερα;
Φέρεσαι παράξενα μετά από αυτό το πολυπόθητο ταξίδι….

οχι παντα ετσι φερεται, εχεις καιρο να τον διαβασεις και τον λησμονησες :haha:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης