Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Overwatch - Enter the hype train

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Overwatch - Enter the hype train Empty Overwatch - Enter the hype train Τρι 26 Απρ 2016, 14:17

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Το Overwatch είναι ένα ομαδικό ανταγωνιστικό fps που βσίζεται σε teamplay και objectives (κάτι σαν το tf2 αλλά χωρίς καπέλα). Επειδή βαριέμαι να γράφω ως γνωστόν και δεν είμαι πολυ του copy paste θα ήθελα απλά να ενημερώσω πως 4-9 Μαϊου θα είναι σε open beta με free access.
Θα έχετε λοιπόν την ευκαιρία να θαυμάσετε και εσείς τον επίμαχο πισινό της tracer  δείτε το παιχνίδι για να αποφασίσετε αν θα το αγοράσετε. Προσωπικά έχω έτοιμα τα λεφτα στην άκρη... 39 ευρωπουλάκια που κάνει η digital version για pc.

Επειδή οπώς είπα δεν είμαι καλή στα λόγια αφήνω 2-3 βιντεάκια.
Πάντως αν οι προβλέψεις μου πέσουν μέσα και εμπιστευτώ τα σχόλια των χρηστών του Reddit έχουμε να κάνουμε με ένα unique, immerssive fps που σε κάνει να ξαναζείς τις καλύτερες στιγμές που έχεις περάσει με fps παιχνίδια. Σημαντικό είναι βέβαια να αναφερθεί πως το απαραίτητο requirement είναι καλή παρέα. Αποτελεί κατα βάση ομαδικό game, τα kills/deaths δεν έχουν καμία σημασία (υπάρχουν χαρακτήρες καμικάζι!!) και μόνο με ομαδική δουλεία και καλή συνεργασία μπορείς να απολαύσεις το 100% του παιχνιδιού καθως μεγάλο μέρος της εμπειρίας βασίζεται στην αλληλεπίδραση μεταξύ πολλών διαφορετικών χαρακτήρων. 

Δεν ψηθήκατε ακόμα???
Απλά ρίχτε μια ματία στους ήρωες που υπάρχουν.




ή στο gameplay




To παιχνίδι θα είναι buy to play, με 3 διαφορετικά πακέτα αγοράς. Προσωπικά 39 ευρωπουλάκια για ένα παιχνίδι σαν αυτό τα δίνω άνετα. Απο εκει και πέρα δεν θα χρειαστεί κάποια άλλη αγορά εκτος απο cosmetics, τα οποία βεβαια μπορείς να αποκτήσεις και με ingame currency.
Προσωπικά εμπιστεύομαι την Blizzard, η οποία δούλευε το συγκεκριμένο παιχνίδι χρόνια. Για όσους γνωρίζουν αποτελεί συνέχεια του cancelled Project Titan. Έχω υψηλές προσδοκίες, και καθώς ποτε δεν κατάφερα να γίνω καλή στο TF2, το έχω άχτι να ξεκινήσω ένα team based fps από το release.

Λεπτομέριες για το gameplay θα δόσω μετά το early access που θα έχω σχηματίσει προσωπική άποψη. Αλλα σας περιμένω στο battle-net στις 4-9 Μαϊου, να καούμε ομαδικώς.

All over the hype train!!!

2Overwatch - Enter the hype train Empty Απ: Overwatch - Enter the hype train Τρι 26 Απρ 2016, 16:27

Aldark

Aldark

 

ΕΧΩ ΨΗΘΕΙ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ!
ΤΦ2=the best , οπότε ένα φρέσκο τφ2 από την μπλίζαρντ σε συνδυασμό με την παρέα , θα είναι και πάλι ότι καλύτερο.
39 ευρά είναι οκ ποσό , και είμαι έτοιμος για την εμπειρία..;)

3Overwatch - Enter the hype train Empty Απ: Overwatch - Enter the hype train Τετ 18 Μάης 2016, 14:39

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
oh my love! oh my love! oh my love! oh my love! oh my love! oh my love! oh my love!







  careless run careless run careless run careless run careless run

4Overwatch - Enter the hype train Empty Απ: Overwatch - Enter the hype train Τετ 18 Μάης 2016, 14:47

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ειναι free to play στο PC; Η κοστιζει κανενα 50αρι;

5Overwatch - Enter the hype train Empty Απ: Overwatch - Enter the hype train Τετ 18 Μάης 2016, 14:56

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
40αρι, but it's worth it!!!  aww aww aww aww aww

6Overwatch - Enter the hype train Empty Απ: Overwatch - Enter the hype train Τετ 18 Μάης 2016, 20:46

Aldark

Aldark

 

ευτυχώς είναι 40ευρώ μπαμ και κάτω , αλλιώς θα μας βγαζανε την πίστη
gg blizzard!
Σκάει σε 6 μέρες

7Overwatch - Enter the hype train Empty Απ: Overwatch - Enter the hype train Τετ 18 Μάης 2016, 21:11

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Δυστυχως δεν με τρελενει...

8Overwatch - Enter the hype train Empty Απ: Overwatch - Enter the hype train Τετ 18 Μάης 2016, 21:13

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Deathracer2009 έγραψε:Δυστυχως δεν με τρελενει...
αν και λιγο blizzard fanboy, ουτε εμενα με τρελανε, δεν είδα κατι το ξεχωριστο για να με κανει να ενδιαφερθω και να το αγοράσω

http://www.onepiecegr.com/

9Overwatch - Enter the hype train Empty Απ: Overwatch - Enter the hype train Τετ 18 Μάης 2016, 21:15

Aldark

Aldark

 

ο πρώτος που ακούω! wtf man?

10Overwatch - Enter the hype train Empty Απ: Overwatch - Enter the hype train Τετ 18 Μάης 2016, 21:16

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Μετα το Μπατολφιλντ (Battlefield) το ΧΑΟΣ.....

11Overwatch - Enter the hype train Empty Απ: Overwatch - Enter the hype train Πεμ 19 Μάης 2016, 14:30

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Τι να σας κάνω που δεν παίξατε στο μπέτα...
Εγω πάλι είμουν 50/50 πριν να το παίξω, και από την μέρα που άνοιξε το μπέτα δεν έβγαινα από το σπίτι,όλη μέρα οβεργοτς!!!! Έχω χρόνια να πορωθώ έτσι με παιχνίδι!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης