Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Scrolling Banner - Παρατηρήσεις/Διορθώσεις/Σχόλια

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ που ανοίγω καρτέλες για να απαντήσω στο φόρουμ, σέρνεται μέχρι να φορτώσει, και το laptop μου είναι κομπλέ...αλλά όταν ανοίγεις 20 καρτέλες του φόρουμ + youtube +facebook +email παντα και κάτι άλλο... μετά σέρνεται... αλλά είναι κατα κάποιο τρόπο λογικό... βεβαια θα ήταν πιο ελαφρύ χωρίς το κινούμενο μπαννερ σίγουρα, αλλά είναι κάτι ωραίο οπότε δεν πειράζει

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Shikkoku έγραψε:Κι εγώ το βρίσκω βαρύ, αλλά ίσως φταίει ο υπολογιστής μου..
Πάντως σε σχέση με το προηγούμενο σκοτεινό φόρουμ, αυτό είναι κάπως πιο αργό, κάτι απολύτως λογικό, αφού είναι φορτωμένο με περισσότερα από πριν.

στο νεο update το φορουμ θα τρέχει με δυο interfaces (προφανως οχι ταυτοχρονα). Ενα interface που θα το κανω οσο πιο ελαφρη μπορω, και ενα ακόμα που θα ειναι το κανονικο το βαρι

http://www.onepiecegr.com/

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ορισμενες φορες το βλεπω το banner να τρεχει με 5fps αλλα τις περισσοτερες φορες δεν εχω παρατηρησει να σερνεται το φορουμ.

Tcixlas

Tcixlas

 

εχεις ανοίξει καρτέλες του φόρουμ?

Shikkoku

Shikkoku

 

Χαχαχααχ ακριβως αυτο^

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Εμένα δεν έχει κολήσει παρά ελάχιστες φορές από τον περασμένο Απρίλη, κι ενώ ανοίγω τουλάχιστον 3-4 καρτέλες τη φορά 2 φορές τη μέρα xD...

Να μειωθεί η ταχύτητα είναι αρκετά εύκολο, μπορεί να το κάνει ο Δήμος από το script, να αλλάξει ο,τιδήποτε σε σχέση με το banner είναι από δύσκολο εως αδύνατο από τώρα εως τα χριστούγεννα. Αν υπάρχει κάποια σοβαρή αντιπρόταση που θα αλλάξει προς το καλύτερο το forum, μπορώ να βοηθήσω μέσα στις διακοπές... και μόνο τότε

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Προτινω να αλλαξουν pc η να μην μπαινουν στο φορουμ.

Aldark

Aldark

 

8 tabs , youtube , livestreaming , κι άλλος browser ανοιχτός και τρέχει κανονικά~

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι άλλο να τα έχεις ανοιχτά κι άλλο να τα ανοίγεις... έχω γ*** τα pc δεν κολλάει σε σκληρά game όχι να κολλάει απο το φόρουμ επειδη μπαινω μειλ και ανοίγω 20 καρτέλες... φορτώνουν τουλάχιστον μισό λεπτο και σερνεται

Aldark

Aldark

 

εμένα αργούν να φορτώσουν τα εμότικον στα ποστ ξερωγω , αλλά όχι το μπάννερ. Δε το πολυκοιτάω κιόλας , αλλά δεν το δα ποτέ να σκαλώνει~

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν είπα οτι κολλάει το μπάνερ, ότι σέρνεται το φόρουμ είπα και είναι λογικά επειδή κοιτάει να φορτώσει νωρίς το μπαννερ σαν προτεραιότητα

Shikkoku

Shikkoku

 

Βασικά, αν και το εκτιμώ απίστευτα πολύ ως ένα προϊόν πολύ σκληρής και καλής δουλειάς, ίσως θα ήταν καλό -αν είναι εφικτό προφανώς- να μπορεί ο καθένας να επιλέγει αν θέλει να το φορτώνει ή όχι (όπως και με τον μουσικοπαίχτη που έχουμε.. νομίζω...).
Είναι πάρα πολύ ωραίο, αλλά βαραίνει αρκετά, κατά την δική μου άποψη.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
wait a little my child, you will be rewarded.

Santouryuu

Santouryuu

 

μου αρέσει όταν περιστρέφεται όταν μπαίνεις σε κάποιο θέμα... ωστόσο στην κεντρική θα προτιμούσα ένα στάσιμο, ίσως με το όνομα του forum

Kamikaze

Kamikaze

 

Εγώ όποτε μπαίνω ανοίγω όλα τα topics που έχουν νέα posts σε ξεχωριστές καρτέλες αλλά και πάλι δεν μου έχει κολλήσει ποτέ.

Tcixlas

Tcixlas

 

σε πόση ώρα σου φορτώνουν? εμένα κάνει πάνω απο μισό λεπτό και εκνευρίζομαι... άνοιγα 50 καρτέλες τουλάχιστον σε όπερα κιολας που έιναι βαριά για να τρέξω σκριπτ και ποτέ δεν είχα θέμα... και τώρα σκαλώνει η μαλακία... αφού φορτώσει είναι κομπλέ αλλά μέχρι να φορτώσει με εκνευρίζει

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Τι μισο λεπτό ρε Ταναση?? 1-2 δευτερόλεπτα το πολύ. Καλα όχι και 50 καρτέλες, αλλα 10-15 που ανοίγω δεν έχει θέμα.

Tcixlas

Tcixlas

 

πως ανοίγετε καρτέλες? θα αναγκαστώ να αποκαλύψω τα μυστικά του σπαμ σπαμ νο μι αλλά έχω την εντύπωση ότι πάτε κια ανοίγεται καρτέλα αφού φορτώσει άλλη καρτέλα και ουτω καθεξης

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Tiς ανοίγω όλες μαζί από την αρχική του φόρουμ!!

Santouryuu

Santouryuu

 

Patty D.Luffy έγραψε:Tiς ανοίγω όλες μαζί από την αρχική του φόρουμ!!

δεν ανοιγεις καμια με το πορτο κατσικι λεω εγω;  hahaha hahaha hahaha

Tcixlas

Tcixlas

 

Scrolling Banner - Παρατηρήσεις/Διορθώσεις/Σχόλια - Σελίδα 2 2i1dru1


υπάρχει addon που μπορείς αν το χρησιμοποιείς σωστά να ανοίξεις όλες τις καρτέλες μαζί απο το μειλ και να εναλλάσεις με tab...
εγώ τουλάχιστον έτσι το κάνω... με αυτό τον τρόπο κερδίζεις χρόνο και βολευει και πολύ περισσότερο... όπως μπορείτε να δείτε οι πρώτες φορτώνουν σχετικά άμεσα... οι άλλες αργούν λίγο... εκνευρίζομαι... δε σπαμμάρω όπως παλιά φτου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης