Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Chapter 817: Raizou of the Mist

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 15:23

Tcixlas

Tcixlas

 

http://readms.com/r/one_piece/817/3248/1


μονο αν διαβασατε το τσαπτερ:

2Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 15:38

Kamikaze

Kamikaze

 

Καλό ήταν, μάθαμε για το Momo, είδαμε και το Raizou. Θα δούμε τι λέει το Poneglyph ή όπως στη Skypiea που μάθαμε τι έλεγε στο Fishman Island...

3Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 15:39

Tcixlas

Tcixlas

 

όντως ήταν καλο, με απογοήτευσε λίγο το σχέδιο του ραιζου για κάποιο λόγο μόνο χοντρό δεν τον περίμενα :p αν και έχει ωραία φατσα για τρολοσχέδιο

4Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 15:56

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Πωωωωωωωω το Manga rock δεν το έχει ανεβάσει ακόμα οπότε πρέπει να περιμένω. Το απόγευμα σχόλιο για το τσαπτερ

5Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 16:02

Tcixlas

Tcixlas

 

γιατί ρε θες μανγκαροκ για να το δεις?

6Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 16:09

Kamikaze

Kamikaze

 

Από κινητό λογικά.

7Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 16:26

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι απο σμαρτφον εγώ κια κανονικά το διαβαζω χωρίς θεμα

8Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 16:38

Aldark

Aldark

 

Πάμε , μιας και ξύνομαι θα κάνω ανάλυση σελίδα τη σελίδα!

1)One Piece GOLD! Μετράνε τα πόστερ , ίσως μετράει και η ταινία!
2)Τι στο πέος; Πού είναι το κόβερ; ΛΟΛ
3)οκ ένα "ταττού" , κλασικά πράγματα για οπ
4)Μιλησε η Νάμι , πάντα αξιομνημόνευτο σημείο στα τελευταία τσαπς!
5)ΦΤΟΥ , όπως είπα και στα σπόιλ το χα πάρει πρέφα ότι δεν κάνουν και πολύ σαν πατέρας με γιο , αλλά δεν το πα ποτέ...θεωρίες εκ του ασφαλούς , όπως είπε και ο Τσι. Από εδώ και πέρα θα λέω ότι σκέφτομαι , μόνο έτσι τα πιάνεις τα νοήματα aww 
6)Sugoi όλο το sequence
7)κλάμαααα , χαχαχαχαχααχα
8)Νάμι-ΤΣΟΥΑΝ <3
9)ΜΟΜΟ-ΝΤΟΝΟ
10)ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
11)ΚΙ ΑΛΛΑ ΒΥΖΙΑ
12)@"gol.d. russ" μετράει το μωράκι
13)TREASURE IN HIS CASTLE , ΝΑΙ ΜΩΡΗ ΝΑΜΙ ΠΑΡΤΑ ΟΛΑ ΠΙΣΩ
14)Πολύ εύκολα τα βρήκαν σκύλος και γάτα
15)χααχαχαχα νίντζα νίντζα
16)ώπα , το λουσε ο Όντα , πάλι gtp το ντηζάην του ράιζο. :buhu: 
17)all men are obsessed with ninjas...QLAMA
18)χχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχααχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχα απίθανος όμως , χαχαχαχαχαχα , τοπ σκηνές

εξαιρετικό το τσαπτερίδι πάλι , δεν τρελάθηκα σίγουρα , αλλά ήταν ουσιαστικό και αναγκαίο. 
Ωραίος ο Τζακ , ξέχασα να το πω , είδαμε και ότι ΖΕΙ (αν και ήταν σίγουρο)

9Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 16:53

Tcixlas

Tcixlas

 

ακόμα δεν έχω καταλάβει που είδαν για ντραγκον που λέγανε στα σποιλ αλλά τέλος παντων

10Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 17:18

Aldark

Aldark

 

Και καλά τον είδαν στην εφημερίδα; Παπάρια μάντολες θα έλεγα , η εφημερίδα παίζει να λέει ότι πέθανε ή ότι έχασε ο Τζακ απ'τα θωρηκτά

11Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 17:22

Tcixlas

Tcixlas

 

ο τύπος είναι σε εξαιρετική κατάσταση αν αναλογιστείς τι αντιμετωπισε btw

12Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 17:29

Hawkins

Hawkins

 

μαλακιες ειναι αυτα με ντραγκον
εμενα το τσαπτερ δεν μου αρεσε

δεν συνηθηζει ο οντα να πεταει μιση σελιδα τον τζακ στην πρωτη και μετα να μην τον ξανα δειχνει ή εστω να μην ασχολειτε λιγο το τσαπτερ μαζι του.Ισως βεβαια να τον εδειξε για να δουμε οτι κατευθηνετε μαζι με στολο στο ζου που αν φανταστουμε οτι θελουν το poneglyph τοτε σιγουρα ειναι προτερεοτητα για αυτους


απογοητευτικα αρκετα με ραιζο δεν μου αρεσε καθολου το design του...

επισης λιγο πολυ το περιμενα το wano να ηταν σχετισμενο με poneglyph μιας και οι σαμουραι υπηρχαν απο παλια δεν με εξεπληξε καθολου

ελπιζω να μαθουμε τιποτα για το poneglyph στο επομενο

13Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 17:51

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι όλοι περιμέναμε πονεγκλιφ αλλά κάτι παίζει με το κοκκινο χρώμα

14Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 18:18

Kamikaze

Kamikaze

 

Hawkins έγραψε:Ισως βεβαια να τον εδειξε για να δουμε οτι κατευθηνετε μαζι με στολο στο ζου που αν φανταστουμε οτι θελουν το poneglyph τοτε σιγουρα ειναι προτερεοτητα για αυτους
Γιατί να πάνε στη Zou; Αφού έδωσαν αναφορά πως ο samurai δεν είναι εκεί. Επίσης πως θα ξέρουν πως θα πάνε στο Zou πες ότι θέλουν να γυρίσουν. Και που ξέρουμε ότι θέλουν το Poneglyph; Δεν το ανέφεραν καν.

15Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 18:27

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν ξέρουμε αν έχουνε βιβρ καρντ για κάποιον στο ζου, αν άφησαν κάποιον εκεί για να το βρουν ξανα αν χρειαστεί

16Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 18:33

Kamikaze

Kamikaze

 

Άφησαν και αυτοί έφυγαν και έδωσαν αναφορά ότι ο samurai λείπει. Αυτό έγινε πριν 8 μέρες.

17Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 18:44

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι εννοώ αν έχουν αφήσει έναν κρυφά για να μπορούν να βρίσκουν με βιβρ καρντ

18Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 18:50

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Τσαπτεραρα!

Εκλαψα με μονοσουκε και ραιζο ενω ιδεα μου η ειχαμε ναρουτο
Τριμπιουτ?

Ο ραιζο παντως μου αρεσε δεν εχω παραπονο.

Οντως αυτο που ειπαν ο ινο και ο νεκο μπορει να ηταν σποντα για ροτζερ αλλα εγω θα πω πως εννοουσαν τον σανξ :p

19Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 19:15

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Και το σημερινό chapter κύλισε όπως περίπου και το προηγούμενο! Έδωσε κάποιες νέες πληροφορίες, ειδαμε επιτέλους τον Raizo που μου μοιάζει κάπως με τον πιο χαζό από τους monks στη Skypeia και είδαμε και ένα poneglyph που όλοι το έλεγαν από την αρχή πως θα υπάρχει στο zou..

Στο επόμενο λογικά θα κοπάσουν τα καραγκιοζιλίκια του Raizo και θα διαβάσει η Robin το Poneglyph και πιθανότατα θα μάθουμε για Roger ή/και Shanks, οπότε αναμένεται ωραίο chapter!!

Σχετικά με τον Jack ήμουν σίγουρος πως το έκανε για hype ο Oda!!!

20Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 19:27

Tcixlas

Tcixlas

 

γιατί σκληρέ νομίζεις οτι λένε για σανκς? επειδή τον έχουν αναφέρει ξανα?, έτσι μπορεί να τον γνώρισαν αφού ήταν στο κρου του ροτζερ που ξέρουμε ότι άκουγε τη φωνή των πραγμάτων

21Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 19:29

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Πολύ μου άρεσε που ο Luffy πλάκωσε τον Momo, αφού έμαθαν την πραγματική του καταγωγή!!!

22Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 19:30

Tcixlas

Tcixlas

 

τον ματιάξαμε το λουφυ οτι σοβαρεψε και ξεχάσαμε οτι ακόμα είναι παιδάκι κάποιες φορές

23Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 22:01

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Ελπίζω να κάνει upgrade τη Nami.. Θέλουν κόψιμο τα μαλλιά της και να ρίχνει περισσότερο ξύλο στο monster trio και στον brook... αλλιώς θα συμφωνήσω με όσους τη λένε "γλάστρα"... πράγμα που δεν ίσχυε πριν το Time Skip σε καμμία περίπτωση..

24Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 22:26

Aldark

Aldark

 

Σκληρός Καριόλης έγραψε:Τσαπτεραρα!

Εκλαψα με μονοσουκε και ραιζο ενω ιδεα μου η ειχαμε ναρουτο
Τριμπιουτ?

Ο ραιζο παντως μου αρεσε δεν εχω παραπονο.

Οντως αυτο που ειπαν ο ινο και ο νεκο μπορει να ηταν σποντα για ροτζερ αλλα εγω θα πω πως εννοουσαν τον σανξ :p
Ακριβώς οι σκέψεις μου , ναρούτο τρίμπιουτ 1000% , το χουμε ξαναδεί το μπρόμανς Όντα/Κισιμότο.
Κι εγώ είμαι σίγουρος ότι μιλάνε για Σανξ κι όχι για Ρότζερ.
The Red-Haired έγραψε:Ελπίζω να κάνει upgrade τη Nami.. Θέλουν κόψιμο τα μαλλιά της και να ρίχνει περισσότερο ξύλο στο monster trio και στον brook... αλλιώς θα συμφωνήσω με όσους τη λένε "γλάστρα"...  πράγμα που δεν ίσχυε πριν το Time Skip σε καμμία περίπτωση..
τρου φακτ , αλλά δε νομίζω να κοπούν τα μαλλιά της

25Chapter 817:  Raizou of the Mist Empty Απ: Chapter 817: Raizou of the Mist Πεμ 25 Φεβ 2016, 23:39

karamin

karamin

 

καλήσπερα παιδες!απιστευτο chapter!!!!!η σκηνη που δειχνει το poneglyph ειναι ανατριχιαστικη πραγματικα!ο ραιτζου ειναι απιστευτος ρε σεις.....εχει τρολοφατσα και πρεπει να εναι τουμπανος!κανει τα παντα σαν νιντζα και μαλιστα στην αρχη τους τρολαρε και καλα ''μην λετε τετοια για τους νιντζα.και δεν ειναι ετσι οι νιντζα'' και μετα εκανε οργια...αχαχαχαχαχαχαχ....πολυ κουφο αυτο με τον μομο και τον αλλον....τι φωνη ακουγε που ελεγε;σε εκεινη την σελιδα δειχνει τον law να απορει καπως....θελω να δω πονεγκλιφ!!και ραιτζου νεος νακαμα!με χιλια!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης