Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 28]

TheGh7st

TheGh7st

 

Γεια σας παιδες...Λεγομαι Βασιλης και προσφατα απο φιλο κολλησα να δω το One Piece και ετσι βρεθηκα εδω.....Πρωτο εδειξε στην Ελλαδα το Alter αυτη τη σειρα και απο εκει μαθαμε οι πιο πολλοι για αυτη....

core

core

 

καλός ήρθες φιλαράκι....

stavroylaki

stavroylaki

 

τωρα θα μου πειτε τι δουλεια εχει εδω ενα κοριτσι... χαχαχχα :xD: λεγομαι σταυρουλα..απο βεροια..... δεν εχω δει Οne piece ακομα...εχω δει μονο τα πρωτα επεισοδια...και πολλα πολλα βιντεο....αγαπημενος χαρακτηρας μεχρι τωρα η belemmere, η nami και η nojiko ouf ελπιζω να βρω μερικα απο τα επεισοδια εδω...και να δω αυτο το anime που με καθηλωσε τοσο πολυ στα βιντεο...

Kauko

Kauko

 

γουελκαμ

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

welcome hi!

core

core

 

Καλώς ήρθες Σταυρούλα….

Υπάρχουν και άλλες κοπέλες εδώ και γενικά ξέρω και άλλες που το παρακολουθούν οι οποίες δεν είναι στο forum.

Αν έχεις δει μόνο τα πρώτα θα σου συνιστούσα να δεις και τα υπόλοιπα με την σειρά, και πίστεψέ με θα σε καθηλώσουν ακόμα περισσότερο.

Όσο για τα επεισόδια μπορώ να σου προτείνω ένα site ώστε να τα δεις και online χωρίς να χρειάζεται να τα κατεβάσεις. Απλά είναι με αγγλικούς υπότιτλους. Αν θέλεις με ελληνικούς υπότιτλους θα δεις μέσα στο forum ότι έχουν αναρτηθεί κάποια link τα οποία μπορείς να τα κατεβάσεις και να τα δεις.

Καλή διαμονή στο forum… nice!

didimakia

didimakia

 

stavroylaki έγραψε:τωρα θα μου πειτε τι δουλεια εχει εδω ενα κοριτσι... χαχαχχα :xD: λεγομαι σταυρουλα..απο βεροια..... δεν εχω δει Οne piece ακομα...εχω δει μονο τα πρωτα επεισοδια...και πολλα πολλα βιντεο....αγαπημενος χαρακτηρας μεχρι τωρα η belemmere, η nami και η nojiko ouf ελπιζω να βρω μερικα απο τα επεισοδια εδω...και να δω αυτο το anime που με καθηλωσε τοσο πολυ στα βιντεο...
Βεροια? Ο.o
Κι εγω απο Bεροια ειμαι χεχε. Καλωσηρθες λοιπον και καλα να περασεις. (το μονο σιγουρο)

Sosa

Sosa

 

μου φαινεται οτι ο core εχει αναλαβει το βαρετο ρολο του καλησπερακια αχαχαχα

red259

avatar

 

ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ=red259
ΧΟΜΠΙ=Dragonball,anime,ταινιες τρομου,σκιτσα...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την red259 στις Δευ 18 Μαρ 2013, 14:43, 1 φορά

core

core

 

Sosa έγραψε:μου φαινεται οτι ο core εχει αναλαβει το βαρετο ρολο του καλησπερακια αχαχαχα

:xD: :xD: :xD:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
για με λενε νικο ειμε 18 χρονων μενω πατρα ειμε παναθα και παναιγιαλιαρα!!!!!!

Geo D Johnny

Geo D Johnny

 

χαιρετω τους απανταχου φιλους του one piece (και τους λατρεις των anime-manga γενικοτερα)

τα σεβη μου στους δημιουργους του forum και στα μελη του

αγαπημενη ασχολια: τι αλλο απο το να περιμενω καθε βδομαδα πως και πως το νεο chapter! ενιοτε και προσευχη στην ιερη βιβλο του kuma να χει ο θεος καλα τον oda, μη γινει καμια στραβη και μεινει στη μεση το OP (φτου φτου φτου) :P

ARTHAN

ARTHAN

 

Geo D Johnny έγραψε:χαιρετω τους απανταχου φιλους του one piece (και τους λατρεις των anime-manga γενικοτερα)

τα σεβη μου στους δημιουργους του forum και στα μελη του

αγαπημενη ασχολια: τι αλλο απο το να περιμενω καθε βδομαδα πως και πως το νεο chapter! ενιοτε και προσευχη στην ιερη βιβλιο του kuma να χει ο θεος καλα τον oda, μη γινει καμια στρaβη και μεινει στη μεση το OP (φτου φτου φτου) :P

Ουέ και αλίμονο εάν βρει κάτι τον Εϊτσίρο Όντα στη μέση του ONE PIECE! Περνάει και Φουκοσίμα η Ιαπωνία τον τελευταίο καιρό και λίγο το 'χεις να γίνει καμία στραβή;! Έυτυχώς, οι Mangaka του Shonen Jump και των υπολοίπων Γιαπονέζικων περιοδικών μάνγκα φαίνεται πως την γλίτωσαν (βέβαια μας έχει βιάσει στα hiatus τον τελευταίο καιρό το manga του One Piece, αλλά κάνουμε υπομονή!).

Τέλως πάντων, μπορείται να με λέτε ARTHAN, είμαι νέο μέλος αυτού του σούπερ ντούπερ forum, αλλά μην τα βάζεται μαζί μου γιατί έχω 10000 followers, έτοιμους να σας κατατροπώσουν, χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!
(μάλλον θα πρέπει να βρω δικό μου γέλιο!!!)
Ελπίζω να τα πάμε καλά, τέλος μηνύματος...

red259

avatar

 

Deleted



Έχει επεξεργασθεί από τον/την red259 στις Δευ 18 Μαρ 2013, 14:44, 1 φορά

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Λοιπόν, καλώς σας βρήκαμε παιδιά...

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

core

core

 

Καλώς ήρθατε και από εμένα…

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

ενα welcome και απο μενα hi!

Aldark

Aldark

 

welcome aboard lads :D

popi

avatar

 

geia sas me lene kalliope eimai 22 xronon..m aresei to one piece.. gt??? gt apla einai polu oraio...kathe xaraktiras einai ksexoristos...to one piece to protoeida otan epeze sto star... kai ton luffy ton ksero san NTREIK..!!telika posa akrivos einai ola ta episodeia!!?ta thelo ola!!kai poso sixna ananeonete to forum me ta kenourgia episodia?

ARTHAN

ARTHAN

 

Καλως μας ήρθες, Πόπυ! Ελπίζω να περάσεις καλά μαζί μας. Τώρα για τα επεισόδεια δεν ξέρω, προσωπικά διαβάζω manga και μόνο αν τύχει θα δω και κάποιο επεισόδειο. Το megaupload είχε τα επεισόδεια αλλά έκλεισε, όμως αν ψάξεις εδώ στα forum όλο και κάτι θα βρεις. Αν θες μπορείς να στείλεις μήνυμα σε κάποιο άλλο πιο έμπειρο μέλος, γιατί εγώ είμαι μόνο μερικές μέρες εδώ! Επίσης καλό θα ήταν να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες, απαγορεύονται τα Greeklish από όσο ξέρω.

Elidor

Elidor

 

Avarga
popi έγραψε:geia sas me lene kalliope eimai 22 xronon..m aresei to one piece.. gt??? gt apla einai polu oraio...kathe xaraktiras einai ksexoristos...to one piece to protoeida otan epeze sto star... kai ton luffy ton ksero san NTREIK..!!telika posa akrivos einai ola ta episodeia!!?ta thelo ola!!kai poso sixna ananeonete to forum me ta kenourgia episodia?

Γραφε με Ελληνικους χαρακτηρες γιατι τα greeklish απαγορευονται. Για τις αλλες πληροφοριες που ζητας ψαξε τα τοπις του φορουμ εκει θα βρεις καθε απαντηση που ζητας.

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

γεια σου Πηνελοπη hi!

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Καλλιόπη... nice!
Καλωσήρθες...

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

core

core

 

wellcome...

grafarrara

avatar

 

Καλησπέρα παίδες... Είμαι νέο μέλος και σας χαιρετώ... Καλώς σας βρήκα...

http://trutharmyinside.blogspot.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 28]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης