Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

O πιο έξυπνος Straw Hat

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Ο Εξυπνότερος

O πιο έξυπνος Straw Hat Vote_c104%O πιο έξυπνος Straw Hat Vote_c10 4% [ 4 ]
O πιο έξυπνος Straw Hat Vote_c104%O πιο έξυπνος Straw Hat Vote_c10 4% [ 4 ]
O πιο έξυπνος Straw Hat Vote_c1010%O πιο έξυπνος Straw Hat Vote_c10 10% [ 10 ]
O πιο έξυπνος Straw Hat Vote_c107%O πιο έξυπνος Straw Hat Vote_c10 7% [ 7 ]
O πιο έξυπνος Straw Hat Vote_c1017%O πιο έξυπνος Straw Hat Vote_c10 17% [ 17 ]
O πιο έξυπνος Straw Hat Vote_c101%O πιο έξυπνος Straw Hat Vote_c10 1% [ 1 ]
O πιο έξυπνος Straw Hat Vote_c1053%O πιο έξυπνος Straw Hat Vote_c10 53% [ 53 ]
O πιο έξυπνος Straw Hat Vote_c104%O πιο έξυπνος Straw Hat Vote_c10 4% [ 4 ]
O πιο έξυπνος Straw Hat Vote_c100%O πιο έξυπνος Straw Hat Vote_c10 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 100

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 8]

1O πιο έξυπνος Straw Hat Empty O πιο έξυπνος Straw Hat Πεμ 15 Ιουλ 2010, 12:45

Aldark

Aldark

 

Ποιος είναι κατά τη γνώμη σας ο πιο έξυπνος στο Mugiwara crew;

2O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Πεμ 15 Ιουλ 2010, 13:35

IwantCookie

IwantCookie

 

Ρομπιν με ΔΙΑΦΟΡΑ.....

αμα μ ελεγες ο πιο πονηρος.........ΝΑΜΙ φυσικα

3O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Πεμ 15 Ιουλ 2010, 13:38

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

νταξ Robin χαλαρα...μεθοδικη,λογικη και αποτελεσματικη!^_^

4O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Πεμ 15 Ιουλ 2010, 13:44

IwantCookie

IwantCookie

 

και Shampoo και μαλακτικο και ****ναρα :Ρ

5O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Πεμ 15 Ιουλ 2010, 13:44

Aldark

Aldark

 

ή Robin ή Usopp...... here and there

6O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Πεμ 15 Ιουλ 2010, 13:54

mizumizupower

mizumizupower

 

καλα ρε robin χαλαρα... μην φτιαχνετε συνεχεια τοπικς με οτι να ναι ρε...
εχουμε 5-6 ποιος strawhat κανει εκεινο ποιος strawhat κανει τ αλλο...
δεν ειναι λιγο υπερβολκο?

7O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Πεμ 15 Ιουλ 2010, 13:54

didimakia

didimakia

 

Η robin εχει γνωση, του Usopp ποιανουν τα χερια...εγω ψηφισω Sanji γτ τον εχουμε δει πολλες φορες στο background Να κανεις εξυπνες κινησεις και να σωσει τους παντες... εχει και μια πολυ ορθη λογικη...

edit: Mizu onepiece greek forum ειμαστε τι περιμενεις? :)



Έχει επεξεργασθεί από τον/την didimakia στις Πεμ 15 Ιουλ 2010, 14:59, 2 φορές συνολικά

8O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Πεμ 15 Ιουλ 2010, 14:55

Jimmy

Jimmy

 

robin...

μου ηρθε στο μυαλο και ο sanji που εχει σκεφτει πολυ εξυπνα αρκετες φορες αλλα η robin πιστευω ειναι καλυτερη...
οχι γιατι εχει περισσοτερες γνωσεις αλλα γιατι πιστευω οτι γενικα οποτε τη βλεπουμε οι κινησεις της ειναι παντα πολυ σιγουρες και εξυπνες...

9O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Πεμ 15 Ιουλ 2010, 14:57

Crowdon

Crowdon

 

Robin ftw!!
Είπαμε η τύπισσα είναι η απόλυτη γυναίκα.
Δεν παίζει να υστερούσε σε αυτό!

10O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Πεμ 15 Ιουλ 2010, 15:02

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
Μerry FTWWW

Sanji,Usopp,Nami,Zoro,Robin

η ψήφος μου όμως πάει..

1) Sanji
Μου αρέσει που έχει τον δικό του τρόπο σκέψης και κάνει πολλά πράγματα ''πίσω από τις κάμερες''

τώρα να σας εξηγώ τι θέλω να πω με αυτό? ας προσπαθήσω...τα βάζω όλα σε σποιλερ για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο
πρώτο παράδειγμα...
Σπόιλερ:

δέυτερο
Σπόιλερ:

τρίτον και τελευταίο(όχι πως δεν υπάρχουν άλλα)

Σπόιλερ:

11O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Πεμ 15 Ιουλ 2010, 15:04

BlackLeg_Sanji

BlackLeg_Sanji

 

εγω ψηφαω Tony Tony Chopper....αμα δν τν ειχανε πολλοι θα ειχανε κομενα χερια και ποδια....και εχει και καλες ιδεες ωρες ωρες...

12O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Πεμ 15 Ιουλ 2010, 15:04

didimakia

didimakia

 

Johnyman έγραψε:Μerry FTWWW

Sanji,Usopp,Nami,Zoro,Robin

η ψήφος μου όμως πάει..

1) Sanji
Μου αρέσει που έχει τον δικό του τρόπο σκέψης και κάνει πολλά πράγματα ''πίσω από τις κάμερες''

τώρα να σας εξηγώ τι θέλω να πω με αυτό? ας προσπαθήσω...τα βάζω όλα σε σποιλερ για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο
πρώτο παράδειγμα...
Σπόιλερ:

δέυτερο
Σπόιλερ:

τρίτον και τελευταίο(όχι πως δεν υπάρχουν άλλα)

Σπόιλερ:

επισης
Σπόιλερ:



Έχει επεξεργασθεί από τον/την didimakia στις Πεμ 15 Ιουλ 2010, 15:06, 1 φορά

13O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Πεμ 15 Ιουλ 2010, 15:04

Aldark

Aldark

 

Ψήφισα Σάντζι κι εγώ για να μη βγει η Ρόμπιν.

:muaha:

14O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Πεμ 15 Ιουλ 2010, 15:32

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
δν αντιλεγω εξυπνος ο σαντζι αλλα η ρομπιν δν παιζεται ρε ξερει τα παντα η κοπελα aww

15O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Πεμ 15 Ιουλ 2010, 16:25

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
η Ρομπιν,υπερβολικα hawt.

16O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Πεμ 15 Ιουλ 2010, 17:28

IwantCookie

IwantCookie

 

βασικά η ρομπιν μπορει να μην είναι τοσο έξυπνη όσο μορφωμένη...

ΚΑΙ ΠΟΛΥ HAWT~!~!!~!

17O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Πεμ 15 Ιουλ 2010, 17:36

didimakia

didimakia

 

Shadow Ace έγραψε:η Ρομπιν,υπερβολικα hawt.
Check the title again ;)

18O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Πεμ 15 Ιουλ 2010, 17:48

IwantCookie

IwantCookie

 

μη με αναγκάσεις να κάνω τόπικ "Τα προσόντα της Robin" :Ρ


μην κρίνετε μόνο απο αυτά που έχουμε δει ....σκευτείτε μόνο ότι απ όσο ξέρουμε η ρομπιν είναι επικηριγμένη απο τα 10 της ξέρω γω..και κατάφερνε πάντα να ξεγλυστράει...και όχι απο τυχαίους..απο την κυβέρνηση!

19O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Πεμ 15 Ιουλ 2010, 20:58

D.Dragon

avatar

 

Sanji. Μπορεί να αναλαμβάνει και ρόλο Sengoku των SH.

20O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Πεμ 15 Ιουλ 2010, 21:40

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
Ευθυμη,ειναι τοσο hawt που ειναι και εξυπνη.



δε τρολλαρω,τωρα.

21O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Παρ 16 Ιουλ 2010, 00:01

Aldark

Aldark

 

also μην μπερδευετε το μορφωση ή την γνώση με την εξυπναδα....

22O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Παρ 16 Ιουλ 2010, 01:53

didimakia

didimakia

 

^Oτι ειπε αν και υπαρχουν εξαιρεσεις...π.χ. αν εχεις μορφωση σε θεματα φυσικης και μαθηματικων πιστευω πως ειναι ενα + στην εξυπναδα σου...

23O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Παρ 16 Ιουλ 2010, 02:04

IwantCookie

IwantCookie

 

οι γνώσεις δεν είναι ενα + στην εξυπνάδα σου όχι...είναι ενα + στην εμπειρια σου..μοιάζουν αλλά διαφέρουν :Ρ.

24O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Παρ 16 Ιουλ 2010, 02:42

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
γνωσεις θετικων μαθηματων--->ικανοτητα να τις αποκτησεις--->θετικη σκεψη---->ευστροφια και λογικος συλλογισμος---εξυπναδα


IwantCookie pwned. whistle

25O πιο έξυπνος Straw Hat Empty Απ: O πιο έξυπνος Straw Hat Παρ 16 Ιουλ 2010, 08:55

IwantCookie

IwantCookie

 

δηλαδη θες να μου πεις οτι δνε εχεις συμμαθητες/συμμαθητριες που να ειναι ΚΑΑΑΑΑΑΘιστερια αλλά παρόλα αυτά επειδήΛΙΩΩΩΩΝουν στο διάβασμα O πιο έξυπνος Straw Hat 359455 O πιο έξυπνος Straw Hat 359455 έχουν καλούς βαθμούς ε?

pwned? δεν νομιζω! O πιο έξυπνος Straw Hat 426757

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης