Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Επόμενο

The Strongest Man

The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c1010%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c10 10% [ 12 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c101%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c10 1% [ 1 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c1030%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c10 30% [ 36 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c1010%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c10 10% [ 12 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c102%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c10 2% [ 2 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c1032%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c10 32% [ 39 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c100%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c107%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c10 7% [ 9 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c103%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c10 3% [ 4 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c103%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c10 3% [ 4 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c100%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c102%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 Vote_c10 2% [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 121

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 17]

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
και ο Dragon έχει το μεγαλύτερο bounty...λίγα ξέρουμε για τον καθένα,και προσπαθούμε να μαντέψουμε

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

βασικα οντως εχει πει οτι ο Dragon ειναι αυτος με το μεγαλυτερο bounty αλλα παιζει να ναι μεγαλυτερο απ του Whitebeard...?(του οποιου επισης δεν ξερουμε...)
τουμπανιαρης κ ο Dragon... nice!

IwantCookie

IwantCookie

 

Johnyman έγραψε:
Lo0kBeHiNdU έγραψε:
Johnyman έγραψε:ψιλό αποκλείω το ''κάποιος που δεν έχουμε δει ακόμα'' και είμαι ανάμεσα στους yonkou,τους gorusei και τον sengoku...ίσως και τον ΒΒ

Τον Shanks γιατί δεν τον έχεις την λίστα?? Εγώ πιστεύω τους μαμεί όλους..κ αυτόν ψήφισα.

κοίτα..όλοι όσοι είναι στο poll,σίγουρα είναι πολύυυ δυνατοί..κάποιον όμως πρέπει να ψηφίσουμε..

ε εγώ είπα πως είναι κάποιος από αυτούς..δυστηχώς δεν μπορώ να το βασίσω κάπου,έτσι πιστεύω...κάπου εκεί είναι και ο Shanks σίγουρα..για κάποιον λόγο όμως θεωρώ τους άλλους λίγο δυνατότερους

επίσης στο poll χωρούσε και ο mihawk άνετα...ψήφους μπορεί να μην έπαιρνε,αλλά είναι από τους δυνατότερους
το θέμα δεν είναι οτι εσυ εβαλες λάθος άτομα..προφανώς και αυτοί είναι οι πιο δυνατοί (απο τους γνωστούς) (αν και οι γκορουσει μπορει απλά να ειναι αρχηγοί χωρίς δυνάμεις!...δηλαδή σαν τους τενριουμπιτο αλλα πιο σοβαροι και έξυπνοι....)...το θέμα είναι οτι εμείς δεν ξέρουμε ποιον να ψυφήσουμε...

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
οκ,εβαλα τους 2,εβγαλα τον ποζερα,τον βλακα.

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
έλα ρε...άστον μέσα..εξάλλου 50 επιλογές έχει..βάλτον κι αυτόν..από τους δυνατότερους είναι

Aldark

Aldark

 

Soo ya can add people ehh?

χαχα , νταξ δε με νοιαζει και για τον Μιχοκ ετς κι αλλιως τον εχουν κανει φεηλ , στο ανιμε , ο seyuu του ειναι ενας γερος....

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

ναι ειναι τουμπανο...αστον κ αυτον τι πειραζει...?
τεσπα,ακυρωσα την ψηφο μου στο Shanks και ψηφισα Rayleigh!εχω εξηγησει γιατι,βαριεμαι να λεω τα ιδια και τα ιδια..... :xD:

οντως ο Seyuu failαρει...! :xD:
αλλα καποιος απο δω μεσα(δε θυμαμαι ποιος) ειπε οτι πηγε νοσοκομειο και θα βρουν αλλο Seyuu...

didimakia

didimakia

 

Ακυρωσα την ψηφο μου στον blackbeard και εβαλα Raylight...

IwantCookie

IwantCookie

 

Shadow Ace έγραψε:οκ,εβαλα τους 2,εβγαλα τον ποζερα,τον βλακα.

ποιον εβγαλες??

εγω δεν ψυφήσω ακόμα :S

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
τον Μihawk έβγαλε..

Aldark

Aldark

 

Mihawk...

Και σε ξαναλεω Κουκι .....υπαρχει cancel vote :P

λλα καποιος απο δω μεσα(δε θυμαμαι ποιος) ειπε οτι πηγε νοσοκομειο και θα βρουν αλλο Seyuu...

αμ.....old seyuu iz old...

The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 2 6773

^DA POWAH!

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

ρε Shadow στο poll λεει Rayleight...-_-''
it's Rayleigh maaaaaaaaaan~~~~!!!

Aldark

Aldark

 

οχοχοχοχο , now who's the failer? :P

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
still you man! ^_-

Rayleigh the man it is!

IwantCookie

IwantCookie

 

γιατι εβγαλες τον μιχοκ??αμα βγαλεις τον μιχοκ βγαλε και σανκς....ιδια δυναμη πανω κατω εχουν σκέψου το

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
ναι αλλα τον Σανκς τον συμπαθω... here and there

Aldark

Aldark

 

Τολμα βγαλε τον Σανξ!

(Δε θα τον βγαλει φυσικα , ο Σανξ ειναι μανγκας , ο αλλος δεν προσεφερε τιποτα. :Ρ)

IwantCookie

IwantCookie

 

αν ηθελε θα προσεφερε...αλλα γιατι να το κανει??

ο σανκς ηθελε να σωσει τον λουφαρο :P


και μην πεταχτει κανας εξυπνος και πει...και που ηξερε ότι θα ήταν εκει..

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
το χέσατε +1

δεν πάει με ποιόν συμπαθείς ρε..και τον Garp πρέπει να βάλεις

mizumizupower

mizumizupower

 

αλλαξα και εγω απο blackbeard σε dragon!!!
ρε σεις σοβαρα ο ραιλιτ ο δυνατοτερος του οπ μεχρι τωρα?
ναι οκ μαμαει και μου αρεσει και πολυ σαν χαρακτηρας αλλα οχι ο πιο δυνατος...

IwantCookie

IwantCookie

 

και δεν ειπα να βγαλει σανκς ειπα να βαλει παλι μιχοκ..οχι οτι θα τον ψυφήσω βέβαια

didimakia

didimakia

 

mizumizupower έγραψε:αλλαξα και εγω απο blackbeard σε dragon!!!
ρε σεις σοβαρα ο ραιλιτ ο δυνατοτερος του οπ μεχρι τωρα?
ναι οκ μαμαει και μου αρεσει και πολυ σαν χαρακτηρας αλλα οχι ο πιο δυνατος...
Oχι μεχρι τωρα αλλα αυτην την στιγμη...και γτ οχι μωρε? Roger's right hand...

Aldark

Aldark

 

Γι'αυτο δεν τον ειχα βαλει εγω γιατι ειναι απομειναρι της παλιας της εποχης...φυσικα η πολυχρονη εμπειρια....

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

Shanks ειναι pro ρε...θυσιασε το χερι του για το Luffy,ειναι Yonkou,απιστευτος χαρακτηρας,πολυ φαση, και τουμπανο!
δε λεω και το Mihawk το συμπαθω παρα πολυ επειδη και αυτος ειναι τουμπανο,φιλος με το Shanks και μυστηριος...

απλα ο Shanks ειναι Shanks οπως και να το κανουμε!


@mizu εγω πραγματικα αυτο νομιζω...μπορει να γερασε αλλα ο Rayleigh ηταν και στο crew του Roger κια μας εχει αποδειξει τη δυναμη του,που ξεπερναει αυτο που μεχρι τωρα εχουμε δει απ τους αλλους.....

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
κι εγώ θεωρώ τον Garp πιο δυνατό από τον Rayleigh

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης