Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Chapter 811: Roko

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

26Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Δευ 28 Δεκ 2015, 23:29

Hawkins

Hawkins

 

Απλα μαγκες να ετοιμαστητε και για καμια ανατροπη που θα μας κανει να αναθεωρησουμε
Αποκλειεται να παει ετσι οπως δειχνει το αρκ
Θεωρω πιθανο να εχουμε καμμια αφηξη στο νησι που θα μας κανει να αναθεωρισουμε

27Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Δευ 28 Δεκ 2015, 23:32

Tcixlas

Tcixlas

 

απλά απο την είσοδο στο νιου γορλντ άρχισε να χτίζει και τους συμπολεμιστές του μεγάλου πολέμου.... κα ιαπο ότι φαίνεται οι μινκς θα έχουν ρολο και σε αυτό...

28Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Τρι 29 Δεκ 2015, 01:40

Aldark

Aldark

 

Tcixlas έγραψε: απο οτι φαίνεται ο σίζαρ φωνάζει... δεν ξέρω τι βλέπετε εσείς αλλά είναι σαν να λέει ελα θα με αγαπήσετε ξερω γω... :p μην ξεχνάτε ότι και τον φράνκι ήθελαν να πλακώσουν στο ξύλο και η ρόμπιν ήταν εχθρός και μπήκε με το ζόρι στο πλήρωμα και δεν την ήθελαν οπότε μην σας φαίνεται περίεργο...
Ακριβώς ακριβώς!!! Συν ότι μετά βοηθάει τα μινκς...litte footsteps :DDD

29Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Τρι 29 Δεκ 2015, 01:46

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Από το να δω jinbe καλύτερα ceasar αν και δεν παίζει αλλά anyway...

30Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Τρι 29 Δεκ 2015, 11:47

Tcixlas

Tcixlas

 

παιζει το κρου χρειάζεται έναν λογκια για μένα και γενικά αφού ακουγεται το θα είναι πρωην εχθρος εγώ εκεί στηριχτηκα για τη μονετ και μου άρεσε αλλά μπορεί και ο σίζαρ...

31Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Τρι 29 Δεκ 2015, 11:49

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Kαλα εννοειται οτι θελουμε monet αλλα ο Oda θελει να μας βαλει τον φαλαινοκαρχαρια μην χεσω...


Ας μπει η Wanda..... do something oda-sensei

32Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Τρι 29 Δεκ 2015, 15:30

Tcixlas

Tcixlas

 

ποτέ δεν ξέρεις φίλτατε, μπορεί να σου σκάσει ένα τζονσον ξέρω γω που να μην τον ήξερες ποτέ κια πουθενα και να γίνει φειβ ξερω γω

33Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Τρι 29 Δεκ 2015, 18:58

Qaaz

Qaaz

 

Ηταν Boss οχι κακος και μιλουσε για τον Franky

34Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Τρι 29 Δεκ 2015, 19:11

Santouryuu

Santouryuu

 

ταιριαζει απολυτα ο σιζαρ...

ειναι επιστημονας, πραγμα το οποιο λειπει... ο τσοπερ ειναι γιατρος, καμια σχεση με τις φυσικες επιστημες κατ'εμε

ειναι λογκια... που δεν εχουμε ακομα δει στο πληρωμα

εχει δυναμη... δεν θα ειναι ο αδυναμος κρικος

ειναι κωμικος... γελαω τρελα με την παρτη του

εχει τρομερο γελιο... σορορορο

δεν τον εχουν ξεφορτωθει ακομα... ο ντοφλα ηττηθηκε και δεν μπορει να γινει ανταλλαγη, το σμαϊλ φακτορι καταστραφηκε και οι τοντατας απελευθερωθηκαν.... στην ουσια δεν τον χρειαζονται, αλλα ακομα τον κουβαλανε και ουτε χειροπεδες φοραει... μονο την καρδια εχουν ακομα για την οποια εχω θεωρια που λεει οτι δεν ειναι δικια του... και μολις βγει στη φορα οτι δεν ειναι δικια του και του πουνε φυγε εισαι ελευθερος, αυτος θα πει θελω να μεινω και ολοι θα πουνε ναιιιιιιιι

και μετα ξυπνησα :haha: :haha: :haha:

οχι χωρις πλακα, γουσταρω σιζαρ... επικ χαρακτηρας your mom=15$

35Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Τρι 29 Δεκ 2015, 20:30

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Επειδη ειναι One Piece κρατησε το ως αποκλειστικοτητα διοτι δεν θα μου φανει παραξενο εαν συμβει.... :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD:

Και το ξαναλεω καλυτερα σαλατα του καισαρα παρα jinbe

36Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Τρι 29 Δεκ 2015, 20:31

Qaaz

Qaaz

 

Επειδη δε ξερεις γιατι τον θελουν δε σημαινει οτι δεν υπαρχει λογος

37Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Τρι 29 Δεκ 2015, 21:45

Tcixlas

Tcixlas

 

λογικά κάποιος λόγος υπάρχει για να τον θέλουν ακόμα... ο λο δεν τον κράτησε τυχαία...

38Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Τρι 29 Δεκ 2015, 23:09

Aldark

Aldark

 

Santouryuu έγραψε:ταιριαζει απολυτα ο σιζαρ...

ειναι επιστημονας, πραγμα το οποιο λειπει... ο τσοπερ ειναι γιατρος, καμια σχεση με τις φυσικες επιστημες κατ'εμε

ειναι λογκια... που δεν εχουμε ακομα δει στο πληρωμα

εχει δυναμη... δεν θα ειναι ο αδυναμος κρικος

ειναι κωμικος... γελαω τρελα με την παρτη του

εχει τρομερο γελιο... σορορορο

δεν τον εχουν ξεφορτωθει ακομα... ο ντοφλα ηττηθηκε και δεν μπορει να γινει ανταλλαγη, το σμαϊλ φακτορι καταστραφηκε και οι τοντατας απελευθερωθηκαν.... στην ουσια δεν τον χρειαζονται, αλλα ακομα τον κουβαλανε και ουτε χειροπεδες φοραει... μονο την καρδια εχουν ακομα για την οποια εχω θεωρια που λεει οτι δεν ειναι δικια του... και μολις βγει στη φορα οτι δεν ειναι δικια του και του πουνε φυγε εισαι ελευθερος, αυτος θα πει θελω να μεινω και ολοι θα πουνε ναιιιιιιιι

και μετα ξυπνησα :haha: :haha: :haha:

οχι χωρις πλακα, γουσταρω σιζαρ... επικ χαρακτηρας your mom=15$
Πολύ σωστός , συμφωνώ σε όλα...
Όσο για την καρδιά δεν ξέρω , αλλά είναι τρομερά επικό και αστείο το σκηνικό με τις απειλές και όλα.
Και για να δούμε αν θα τον πάρει ο Πέκομς γενικά και πως θα συνεχιστεί το redemption arc.
Κι εγώ στην αρχή ως κακό δεν τον γούσταρα , αλλά ως γκαφατζής sidekick , τρελός επιστήμονας μούτρο , ταιριάζει γάντι τελικά! aww
ΣΟΥΡΟΡΟΡΟΡΟΡΟΡΟ

39Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Τρι 29 Δεκ 2015, 23:38

Tcixlas

Tcixlas

 

το γέλιο του είναι το επικότερο για μένα μετά το fos fos fos fos ίσως και το αγαπημένο μου ντερεσισισισισισι

40Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Τετ 30 Δεκ 2015, 12:29

Santouryuu

Santouryuu

 

Qaaz έγραψε:Επειδη δε ξερεις γιατι τον θελουν δε σημαινει οτι δεν υπαρχει λογος

Tcixlas έγραψε:λογικά κάποιος λόγος υπάρχει για να τον θέλουν ακόμα... ο λο δεν τον κράτησε τυχαία...


Ειπα εγω οτι δεν υπαρχει λογος; ο λογος ειναι να γινει νεξτ νακαμα! your mom=15$


Qaaz: απ'οτι βλεπω ο ιδιος σπασαρχιδας παρεμεινες :haha: :haha:

41Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Πεμ 31 Δεκ 2015, 00:46

Tcixlas

Tcixlas

 

νεξτ ναάκαμα και γω τον θέλω.... απλα ο λο ίσως έχει άλλα σχέδια...

42Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Δευ 04 Ιαν 2016, 12:09

Qaaz

Qaaz

 

Κατι που με το στρες των ημερων ειχα ξεχασει και τωρα που τα ξαναβλεπω το θυμαμαι...

Μπορει οι 2 Δουκες να ηταν σε non stop fight με τον Jack ομως ξεχασαμε κατι σημαντικο που βοηθα τον Jack στην μαχη του ειδικα αν ειναι Awaken

οπως και τον Kaido βεβαια

κατι που ειχε πει ο Lucci
Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 UaNo3LG
Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 KpmFbEZ

43Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Δευ 04 Ιαν 2016, 16:39

Tcixlas

Tcixlas

 

ασε που αν είναι awaken zoan σίγουρα αντέχει πολύ περισσότερο και επίσης γίνεται καλά πολύ γρήγορα και η ενέργεια του αναπληρώνεται σχεδόν αμέσως απο ότι είχαμε δει στο impel down απο τους φρουρούς...

44Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Δευ 04 Ιαν 2016, 16:47

Qaaz

Qaaz

 

Αυτο ακριβως λεω whistle

45Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Δευ 04 Ιαν 2016, 16:52

Tcixlas

Tcixlas

 

σκέψου τι έχει να γίνει με καιντο με λίγα λόγια γιατί με προπόνηση δυναμώνουν συνέχεια δεν έχουν τέλος...

46Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Πεμ 07 Ιαν 2016, 15:19

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Βρήκαμε και ένα κοινό σημείο Sanji/Zoro..λένε και οι δύο τον Ceasar gasbrain..
Λίγα λόγια και εγώ για το chapter..πολύ χαλαρό,χωρίς κάποια αποκάλυψη μεγάλη! Το ότι ο Pekoms κατάγεται απο το Zou,δεν είναι και έκπληξη. Ωραίο το flashback,με τη βοήθεια των Strawhats στους Minks. Πιστεύω και εγώ οτι το arc αυτό θα ολοκληρωθεί όταν μάθουμε ότι χρειαστεί να μάθουμε...(void century;;) Είμαστε στο 811..νομίζω καμιά 25-30 chapters ακόμα θα έχουμε,παραπάνω δύσκολα..ειδικά μετά απο το τόσο μεγάλο που προηγήθηκε.. αυτά τα arc που χτίζουν πλοκή,και ειδικά τώρα που μπλέκουν τόσο πολύ τα πράγματα,είναι πολύ ευχάριστα..ελπίζω να συνεχίσει έτσι.

47Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Πεμ 07 Ιαν 2016, 20:01

Hawkins

Hawkins

 

λοιπον κοριτσια εγω δεν αντεχω αλλο 2 βδομαδες τον οντα μου μεσαααααα...κανονικα με τοσα μπρεικ που εγιναν πρεπει να βγαλει 5-6 χωρις μπρεικ αλλα κλασικα θα βγαλει 3 και μετα μπρεικ

εγω παντος θελω να μαθαινω και νεα απο νεο κοσμο,οπως με κιντ με γουιμπλ και αλλα τετοια πραγματα...αν καθησουμε μονο στο ζου και δεν μας δειξει τιποτα αλλο ειναι μαλακας

48Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Πεμ 07 Ιαν 2016, 21:39

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Hawkins έγραψε:λοιπον κοριτσια εγω δεν αντεχω αλλο 2 βδομαδες τον οντα μου μεσαααααα...κανονικα με τοσα μπρεικ που εγιναν πρεπει να βγαλει 5-6 χωρις μπρεικ αλλα κλασικα θα βγαλει 3 και μετα μπρεικ

εγω παντος θελω να μαθαινω και νεα απο νεο κοσμο,οπως με κιντ με γουιμπλ και αλλα τετοια πραγματα...αν καθησουμε μονο στο ζου και δεν μας δειξει τιποτα αλλο ειναι μαλακας

Καλά θα ήταν αλλά δε το βλέπω..πέταξε τόσες πολλές πληροφορίες και τόσες νέες καταστάσεις που δύσκολα θα τις παρουσιάζει κάθε φορά πως εξελίσσονται! Λογικά κάθε πράγμα στην ώρα του θα το πάει..απλά μας έβαλε φωτιά στα μπατζάκια και τώρα θα μας έχει έτσι :P

49Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Πεμ 07 Ιαν 2016, 23:02

Aldark

Aldark

 

ήταν πρωτοχρονιά ρε τσίλλυ ;ρ

50Chapter 811: Roko - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 811: Roko Παρ 08 Ιαν 2016, 01:27

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
ποιος ειναι ο τσιλυ;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης