Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Chapter 810: The Curly Hat Pirates Arrive

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51Chapter 810: The Curly Hat Pirates Arrive - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 810: The Curly Hat Pirates Arrive Σαβ 26 Δεκ 2015, 11:23

Hawkins

Hawkins

 

Εγω δεν εχω κοροιδεψει κανεναν εσυ με τον αλλον τον qaaz ειπα κατι γθα το only alive του σαντζι και αρχισατε να βγαζετε χολη προς το πρωσοπο μου σταματηστε τις βλακειες λοιπον θα εκφερω την γνωμη μου ακριβως ετσι οπως θελω και απο την στιγμη που η αποψη μου δεν λεει κατι κακο για εσας δεν εχετε δικαιωμα βα απαντατε με ειρωνιες αλλα με σεβασμο....θες να πεις κατι για εμενα πες το πιο κοσμια

52Chapter 810: The Curly Hat Pirates Arrive - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 810: The Curly Hat Pirates Arrive Σαβ 26 Δεκ 2015, 21:08

Qaaz

Qaaz

 

Aldark έγραψε:Επιπέδου Μάρκο ή πιο αδύναμος; Κάπου εκεί λογικά θα βρίσκεται , αλλά μην τα κοιτάμε τόσο στατικά , δεν υπάρχουν Power Levels (εκτός τρανταχτών περιπτώσεων πχ διαφορά ενός Yonkou με έναν random captain που τώρα μπήκε στο Νέο Κόσμο) . Σε μια ανοιχτή μάχη Jack vs Marco όλα μπορούσαν να συμβούν.
Πέρα απ'αυτό , δεν ξέρουμε καν τι θα μπορούσαν να κάνουν οι τύποι εντελώς , δεν έχουμε δει ΤΙΠΟΤΑ!

γενικα δε παιζουν τετοια πραγματα κατι ξερει η Monet

Hawkins έγραψε:απλα δεν νομιζω να υπαρχει πιο δυνατος κομαντερ σε πληρωμα γιονκο απο τον μαρκο
ισως ο σιριου τον ξεπερασει καποια στιγμη

o Jack τρωει φοινικες για πρωινο

Tcixlas έγραψε:ναι απλά και οι δούκες είναι αρκετά δυνατοί έτσι? ειδικά στην αρχή τους είχαμε για τέρατα... εδώ οι σωματοφύλακες του nekomamoshi του όρμησε στα ίσα να τον κοντράρει και είναι σαφώς κατώτεροι απο τους δούκες... με λίγα λόγια δεν ξέρω καν αν ο λούφυ είναι ανώτερος απο τους δούκες... η αν είναι είναι ελάχιστα....και μιλάω απο τον έναν όχι σε μάχη στυλ τζακ...

χοκ την άποψη σου μπορείς να την λες και εμείς να την σχολιάζουμε το τι θεωρείς ειρωνία δεν σημαίνει ότι ισχύει σε κάθε περίπτωση αλλά οι μαγκιές του στυλ γκέγκε κλπ απτα φόρουμ μόνο το να σε πάρω στα σοβαρά δεν με κάνουν μαν...

Πιστευω πως ειναι λιγο πιο δυνατοι οι Δουκες απο τον Luffy αυτην την στιγμη ομως παιζει ρολο η ηλικια κτλ στα νιατα τους θα ηταν πολυ πιο δυνατοι

Aldark έγραψε:Παίζει να ταν τέρατα δύναμης νέοι αλλά τώρα έχουν μεγαλώσει και λίγο. Επίσης όλα τα μινκ παίζει να ναι δυνατότερα από κλασικό άνθρωπο , οπότε γιατί οι αρχηγοί τους να μην είναι Λούφφηδες (σε λέβελ;)

Θανάση , ξέρω με τι τρόπο το λες , αλλά δε χρειάζεται να δωθεί συνέχεια , δεν τρέχει τίποτα lads (insert admin letters κτλπ εδώ για περισσότερο ΚΥΡΟΣ :Ρ)

Αυτο οπως το ειπα πανω. Τα minks φαινεται πως ειναι μεσα στα 2-3 πιο δυνατα εκ φυσεως race το θεμα ειναι ποιος ειναι πρωτος - δευτερος


Tcixlas έγραψε:γιατί έχουν εμπειρία πειρατική χρόνων είναι πολλά χρόνια δούκες στο new world κατάφεραν να κρατήσουν, έχοντας και το πάνω χέρι για λιγάκι, τον τζακ εκεί για 5 μέρες να παλεύει, και επίσης ξέρουν σανκς.... είναι δείγματα που χτυπάνε καμπανάκι ότι λογικά έιναι ίσοι με λούφυ ή ελάχιστα κατώτεροι αυτό είπα...

Οπως ειπα λογικα λιγο πιο πανω.

Τεσπα αυτο που ηθελα να πω και κρατησα ανοιχτο αυτο το topic και αν θελετε να απαντησετε σε αυτο καντε το στο 811 ειναι κατι που ειχα πει αλλου την εβδομαδα εκεινη και δεν προλαβα να το πω εδω


Αυτο για το Ζoro vs Jack τωρα οντως αποκτα βασεις και αρχιζει να χτιζεται... Αν και δε μου πολυ αρεσει η ιδεα του Μαμουθ και προτιμουσα ενα Mantis

Tα οπλα του που κρυβει στους χαυλιοδοντες του που ειναι κατι σαν δρεπανο-σπαθα οποτε δινουν extra points στο να ειναι αντιπαλος του Zoro. Ειναι headstrong & reckless σαν τον Zoro και τελος στα πανελ που μιλανε για τον Jack φαινεται πως ο Zoro δινει προσοχη στο τι λενε για αυτον και μαλλον ενδιαφερεται (λογικα το κανει ο Oda επιτηδες για να φανει το μετεπειτα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης