Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Ποιό είναι το πιο cool μέλος στο πλήρωμα?

Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Vote_c1016%Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Vote_c10 16% [ 17 ]
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Vote_c1050%Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Vote_c10 50% [ 52 ]
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Vote_c100%Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Vote_c10 0% [ 0 ]
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Vote_c104%Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Vote_c10 4% [ 4 ]
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Vote_c1016%Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Vote_c10 16% [ 17 ]
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Vote_c100%Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Vote_c10 0% [ 0 ]
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Vote_c106%Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Vote_c10 6% [ 6 ]
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Vote_c107%Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Vote_c10 7% [ 7 ]
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Vote_c101%Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Vote_c10 1% [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 105

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Aldark

Aldark

 

Sanji>all , είναι μάγκας , έχει στυλ....;)


_________________
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Maxres11

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
ναι,σε αυτό η επιλογή είναι μονόδρομος
ο Σάνζι έχει το πιό κουλ στυλάκι στο πλήρωμα και σχετικά άνετα..από 'κει και πέρα είναι και πως αντιλαμβάνεστε εσείς το κουλ

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
sanji χαλαρα το ποιο κουλ μελος σε ολο το one piece...
Ειδικα οταν φωναζει


_________________
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 2cxdsfp

[font=Times New Roman]~ Behold, there was destruction and there was calamity on the planet. The sky vanished and the sky became frozen. Nature halted the circle of life, which was essential for the recognition of man. Thes narrators of these words have long since exited the stage and the curtain of the “system” has visibly fallen. However, even in this devastated world, one still cannot escape from the existence of this circle.[/font]

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
Sanji ftw.

maggie

maggie

 

maggie έγραψε:και να μην ειμαι οφφ...τελικα απεφανθη οτι ο Sanji ειναι ο πιο cool...αλλα δεν τον ψηφιζω ακομα...

αν παραμεινει οκαμα ουτε προκειται να τον ψηφισω
χρωσταω μια ψηφο στον Sanji...του την δινω... whistle


_________________
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

didimakia

didimakia

 

Αγαπαμε Maggie :D


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

dem

dem

 

Usopp ακομα ΚΑΙ μετα το timeskip xD

Aldark

Aldark

 

maggie έγραψε:
maggie έγραψε:και να μην ειμαι οφφ...τελικα απεφανθη οτι ο Sanji ειναι ο πιο cool...αλλα δεν τον ψηφιζω ακομα...

αν παραμεινει οκαμα ουτε προκειται να τον ψηφισω
χρωσταω μια ψηφο στον Sanji...του την δινω... whistle

^^ σωστα επραξες τεκνον...


_________________
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Maxres11

maggie

maggie

 

ρε πως γινεται ο πρασινοκεφαλος να ναι ο πιο κουλ mugiwara??...δεν ψηφιζετε αντικειμενικα ρε... daaamn!


_________________
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Tenshi

Tenshi

 

Πρέπει να είμαι ο μόνος που ψήφισε Usopp !!
Bασικά είναι το πιο έξυπνο άτομο, στρωφάρει απίστευτα γρήγορα και παρόλο που λέει οτι δειλιάζει στέκεται γενναίος μπροστά σε όλες τις δύσκολες καταστάσεις.
Και επίσης μου αρέσουν τα όπλα του ;)

Μετά ακολουθεί ο Luffy και στη συνέχεια ο Ζορο.

Οχι ότι οι άλλο με αφήνουν αδιάφορο, απλά αυτοί είναι οι 3 καλύτεροι και πιο cool character evah.


_________________
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Usopp_gif_by_VioLink

didimakia

didimakia

 

Δεν εισαι ο μονος. 3 ειναι οι ψηφοι! :P

και εγω τον θεωρω cool τον Usopp. 2ο πιο cooelr για την ακριβεια αλλα σαν τον Sanji kανεις.κανεις σου λεωωωω


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

costascss

costascss

 

Zoro...Αν και δεν είναι από τους πιο αγαπημένους μου χαραχτήρες, πρέπει να συμφωνήσω ότι είναι ο πιο cool οπό τους Strawhats.
Και μετά είναι η Robin...


_________________
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Wallpaper1515121
Madness Returns in Wonderland!
____________________
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Finalfantasia-1

S.Rayleigh

S.Rayleigh

 

Εμενα η δικια μου εννοια του κουλ μου λεει πως ο SSSSUUUUPPPAAHH FURANKY ειναι ο πιο αψογος και κουλ τυπος που εχει βγει εβαρ.πιριοντ.


_________________
Sogeki no shima de
Umareta ore wa
Hyaku patsu hyaku chyu
Ru ru ra ra ru

Nezumi no medama mo
LOCK ON!!
Omae no haato mo
LOCK ON!!

Sogeki no shima kara kita otoko
Ru ru ru ru ru ra ra
Sore nigero
Sogege Sogesoge
SOGEKINGU!!!

Νικολής

Νικολής

 

Zoro!


_________________
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Bellamy2-2

To haki tis simforas!

To haki tis simforas!

 

Monkey D. Luffy! Πιο cool πάντα με αυτή την λέξη στο στόμα ειναί :D Και δεν ξέρω άμα έχετε δει όλα τα επεισόδια κάποιοι αλλά πραγματικά σε ένα έλαμπε όλη η οθόνη όταν το έλεγε! :D

karamin

karamin

 

Ο Zoro ειναι με διαφορα ο πιο ΓΑΜΑΤΟΣ!!!!!!!!!!Καθε του επιθεση ειναι απιστευτη..ειδικα οταν φοραει την μπαντανα,τα βλεμα του γινεται πολυ βιαιο!επισης εχει στιγμες που ο Zoro βγαζει πολυ γελιο,π.χ. συνεχεια χανεται 'η το filler που εγινε babyseater,το γεγονος οτι κοιμαται συνεχεια χωρις ομοω να αφησει ποτε την γυμναστικη!!!


_________________
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

roronoa zoro

roronoa zoro

 

κατα τι γνωμη μου ο roronoa zoro γιατι ειναι πιο σοβαρος απο ολους τους αλλους εκτος απο την robin και γιατι το οπλο του εναι τα σπαθια τεχνικη santoryu


_________________
never underestimate the humble caterpie....

Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Never_11

souidos

souidos

 

το ποιο cool nakama ειναι με διαφορα ο Brook!γτ πολυ απλα ειναι ο μουσικος ασε π λεει και γαμω τα τραγουδια!!!

http://watchop.com

Xenia

Xenia

 

Zoro~! Ψυχραιμος, ξερει να χειριζετε περισσοτερο απο καλα τα οπλα του, το διαβολικο του βλεμμα σκοτωνει και ανθρωπο και γενικα ειναι ΓΑΜΑΤΟΣ!! pingpingeyes No more comment. your mom=15$


_________________
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 7a674f828bcc4c06cc51148b88b5c7cc1309352327_full
"Keep Rockin'...and nothing else matters..."

nikos kritikos

nikos kritikos

 

zoro gj!


_________________
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Golden-eagle-450

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Οπα πως δεν εχω ποσταρει ακομα εγω εδω;! :xD:
Το πιο cool μελος...εεε...
Ειμαι αναμεσα σε τρεις: Ζοro,Robin, Franky.
Aλλα θα πω την αγαπη: Ζοro kun :inlove:
Eτσι μ'αρεσει χωρις αντικειμενικοτητα careless run


_________________
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Lunabyrusky
by Rusky-Boz

iFiVa

iFiVa

 

ZoRo.......


_________________
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Luffyhj

kr3.zw

avatar

 

πω πωωωω....ο μόρτης ο Brook μονάχα 1 ψήφο και ο Chopper καμία;; Δε το περίμενα αυτό. Νταξ όλοι ρίξανε στον Zoro. Εγώ πάλι έριξα στον ΥΠΕΡΤΑΤΟ Usopp !!!! Είναι ταλεντάρα ο τύπος! Usopp με χίλιαααααααααααα

FireFistJohnny

avatar

 

παιδια δεν θελει σκεψη...ο ζορο δαγκωτο!

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

franky γιατι ειναι οντως cool SUPERRR


_________________
Το πιο Cool μέλος στο πλήρωμα - Σελίδα 3 Naruto11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης