Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Οταν ημουν μικρος...

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

51Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Πεμ 05 Μάης 2016, 21:25

Tcixlas

Tcixlas

 

οχι που δε θα βρισκες εσύ

52Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τρι 17 Μάης 2016, 19:16

Aldark

Aldark

 

Tcixlas έγραψε:ποια είναι πανομοιότυπα τα αβαταρ?
έχουν ανθρώπινες φιγούρες και παρόμοια χρώματα , και αρχικά με μπέρδευαν γιατί απ'την εικόνα ξεχωρίζω το μέλος
Johnyman έγραψε:νομίζω κι εγώ ντόλη την προτιμούσα.
η δύναμη της συνήθειας
Pagliacci έγραψε:Διατριβή δε λες τίποτα
that simple
Patty D.Luffy έγραψε:yaoi Lucky Luke  x Dolly
χαχαχαχαα τι φάσηηηηηηηη χαχαχαχαχαχαχαχα
Patty D.Luffy έγραψε:Έχω βρει με Τζοε Ντάλτον... δεν με ξαφνιάζει τίποτα πλέον...
αιμομιξία yaoi averel με joe θέλω

53Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τρι 17 Μάης 2016, 19:53

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Όταν ήμουν μικρός μου είχαν πει ένα παραμύθι..

54Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Δευ 06 Ιουν 2016, 01:32

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εμενα δεν μου ελεγαν παραμυθια γι' αυτο βγηκα πολυ brutal...

55Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Δευ 06 Ιουν 2016, 02:17

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
ωραίο άλογο στο λιβάδι μαν  gj!

56Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τρι 21 Ιουν 2016, 13:37

Santouryuu

Santouryuu

 

Οταν ημουν μικρος ηνουν αθωος και αφελης...

57Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τρι 21 Ιουν 2016, 20:11

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Οταν ημουν μικρος ηθελα να γίνω προγραμματιστής.....αργησα πολυ...

http://www.onepiecegr.com/

58Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τρι 21 Ιουν 2016, 21:28

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 



Όταν ήμουν μικρός,έβλεπα Gargoyles!

59Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τρι 21 Ιουν 2016, 21:36

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Ποοοο τι θυμήθηκες ρε! εγω απο την αλλη εβλεπα voltron



δεν το βρηκα ελληνικά

http://www.onepiecegr.com/

60Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τρι 21 Ιουν 2016, 21:38

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Νοσταλγία..

61Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τρι 21 Ιουν 2016, 23:28

Santouryuu

Santouryuu

 

Οταν ημουν μικρος ελεγα την καραπ*****κλαρα μου πιπι

62Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τετ 22 Ιουν 2016, 00:56

Aldark

Aldark

 

όταν ήμουν μικρός έλεγα τη δική μου πουλί

63Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τετ 22 Ιουν 2016, 01:04

Scarlet D.

Scarlet D.

 

εγω ελεγα την τηλεοραση, λολι

http://www.onepiecegr.com/

64Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τετ 22 Ιουν 2016, 01:10

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Ααχ ατρομητοι ...

65Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τετ 22 Ιουν 2016, 03:37

Santouryuu

Santouryuu

 

Οταν ημουν μικρος, σιχαινομουν το σπανακοριζο... Δεν εχει αλλαξει κατι απο τοτε βεβαια

66Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Κυρ 03 Ιουλ 2016, 14:11

Tcixlas

Tcixlas

 

όταν ήμουν μικρός, είχα σίγουρα λιγότερο μυαλό απο ότι έχω τώρα, πάλι λίγο είναι αλλά δε γαμιέται?
τεσπά είχα φάει κλασικά πολλές μπαμπαλού τσίχλες για να κάνω μεγάλη φούσκα... έκανα και έσκασε και κόλλησε στα φρύδια μου.... ήμουν τόσο έξυπνος λοιπον που 1η δημοτικού παιδί, είπα θα ρίξω νερό... η τσίχλα σκλύρηνε περισσότερο και δεν έβγαινε ποτέ... και τί έκανα? πήρα το ψαλίδι και άρχισα να κόβω τα φρύδια μου.... ευτυχώς δεν έβγαλα κανα μάτι, με πήρε χαμπάρι η μάνα μου γρήγορα, και είχα κόψει μόνο το μισό.... μετά έκανε ένα μαγικό και δεν ξέρω πως είχα τα μάτι κλειστά αλλά η μαλακία έφυγε.... έμεινα με γαμημένο φρύδι για καιρό


δε το θυμόμουνα τελείως, αλλά πρόσφατα μου συμπλήρωσε τα κενά η μάνα μου.... τη μαλακία μου την είχα στο μυαλό όμως, χαράχτηκε και δε θα φύγει εύκολα

67Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Δευ 04 Ιουλ 2016, 20:36

Shikkoku

Shikkoku

 

Οταν ημουν μικρος φοβομουν τον Γκας απο το Ντρεηκ και το κυνηγι του θησαυρου..

68Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Δευ 04 Ιουλ 2016, 21:43

Santouryuu

Santouryuu

 

o gus ειναι ο σαντζι;

69Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Δευ 04 Ιουλ 2016, 22:13

Shikkoku

Shikkoku

 

Οχι, ο Usopp ηταν απ'οσο θυμαμαι..

70Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Δευ 04 Ιουλ 2016, 22:14

Santouryuu

Santouryuu

 

και τι φοβοσουν; μη σε βιασει με το μακρυναρι;

71Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Δευ 04 Ιουλ 2016, 22:24

Shikkoku

Shikkoku

 

Η φατσα του γενικα:ρ

72Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Δευ 04 Ιουλ 2016, 22:25

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι γιατί είναι πολύ τρομακτική χαχαχαχα

73Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τρι 05 Ιουλ 2016, 03:09

Shikkoku

Shikkoku

 

Αν δεν ετρωγα το φαγητο μου, η μανα μου μου ελεγε οτι θα ερθει ο κακος ο Γκας να μου μπηξει τη μυτη του..

74Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τρι 05 Ιουλ 2016, 23:16

Tcixlas

Tcixlas

 

εντάξει τουλαχιστον δε φοβόσουν τις μεσημέρες

75Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 3 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τετ 06 Ιουλ 2016, 00:41

Shikkoku

Shikkoku

 

Φοβομουν το μισο δωματιο μου επειδη υπηρχε μια μεγαλη κουκλα αρλεκινου σε εκεινη την περιοχη, οποτε χρησιμοποιουσα παντα το μισο δωματιο κι εφευγα τρεχοντας για να μην με κυνηγησει..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης