Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Η παρακμή του One Piece εξαιτίας της TOEI

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Kamikaze

Kamikaze

 

Όντως δεν θα τους συμφέρει. Θα χάσουν ένα από τα anime που στηρίζουν όλη την επιχείρησή τους.

Tcixlas

Tcixlas

 

αφήστε έναν άνθρωπο να ονειρεύεται ένα καλύτερο one piece anime

Shikkoku

Shikkoku

 

Χωρίς το One Piece η TOEI είναι ξεκάθαρα απλά ένα σκουπίδι..


Α, ξέχασα, έχουμε και το καινούργιο Dragon Ball hahaha hahaha hahaha hahaha

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Το οποιο εχω δει το πρωτο επεισοδιο μονο και εχω δει κατι screenshots που το σχεδιο που εχει το κανουμε εμεις ανετα με καμια 10αρια μαθηματακια. hahaha

Tcixlas

Tcixlas

 

καλά υπερβάλεις δεν είναι τ΄σο σκατά, αλλά οκκκ είναι πολύ μέτριο

Santouryuu

Santouryuu

 

προτεινω ο τσιχλας να ονομαστει Dr. Martin Luther King

Kamikaze

Kamikaze

 

Εγώ είδα το πρώτο arc του DB Super και το σιχάθηκα. Αλλά έχω ακούσει πως από το τρίτο και μετά μετράει. Ποιος κάνει υπομονή για να δει το δεύτερο όμως...

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εγω περιμενω Αγγλικο dub οπως τα παλια οποτε θα περιμενω πολυ ακομα... hahaha

Tcixlas

Tcixlas

 

γιατί τα παλιά με dub τα έβλεπες? παντα ιαπωνικα έβλεπα εκτός κι αν δεν έβρισκα με gr subs
επίσης και το δεύτερο καλύτερο απο το πρωτο είναι.... αισχρό αλλά εχει καλές μάχες

Kamikaze

Kamikaze

 

Πάντως από το πρώτο Arc χίλιες φορές είναι καλύτερη η ταινία "Kami to Kami" και στάνταρ θα είναι και με το δεύτερο Arc έτσι.

Tcixlas

Tcixlas

 

μμμμ δε θα το λεγα ρε... σοβαρά στο ΄δεύτερο λέει λιγάκι

Kamikaze

Kamikaze

 

Δεν το έχω δει. Αλλά ψήνομαι τώρα που δεν έχω τι να κάνω να του δώσω μια δεύτερη ευκαιρία.

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:16, 1 φορά

Tcixlas

Tcixlas

 

κοίτα αδύνατο δεν είναι, αν σκεφτείς ότι απο το one piece είναι σαφώς καλύτερη η δουλειά εκεί, γιατί είναι ίσως και λίγο πιο εύκολο... παρόλα αυτά επειδή το παρακολουθώ, ήμουν φαν dragonball απο μικρός και συνεχίζω, θεωρώ ότι αξίζει τουλάχιστον να το δεις για τις ελάχιστες πολύ καλές σκηνές... βεβαια με χαλάει λίγο που έχουν φλωρέψει λιγάκι το vegeta you failed,sir.

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:14, 1 φορά

Tcixlas

Tcixlas

 

πόσα άντεξες?

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:13, 1 φορά

Tcixlas

Tcixlas

 

εεεε γι αυτό... δε θυμάμαι και ακριβώς επεισόδια, αν είναι να δείς μετά το 20+ δε θυμάμαι που ακριβώς είναι που αρχίζει το καλούτσικο και βελτιώνεται σταδιακά

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:13, 1 φορά

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι μην το΄ν κάνεις σκιπ, δες το απλά δες το με low expectations για αρχή

Kamikaze

Kamikaze

 

Το θέμα είναι πως οι ταινίες είναι καλύτερες από τα δυο πρώτα Arcs και δε μπορείς να skipάρεις τα arcs γιατί δίνουν πληροφορίες που η ταινία δε δίνει.

Tcixlas

Tcixlas

 

μα γι αυτό σου λέω μη σκιπάρεις απλά δες τα με Low expectations και συνέχισε στα επόμενα, έστω και για να περνάει ο χρόνος σου αξίζει

Kamikaze

Kamikaze

 

Είναι μισάωρα από τη ζωή κάποιου χωρίς να συμβαίνει τίποτα.

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι αλλά σκέψου ότι είναι 15λεπτα για την ακρίβεια που θα αφιέρωνες στο φβ, με τα οποία θα καλύψεις κενά και θα πας σε κάτι καλό :p

deleted user

avatar

 

.
Η παρακμή του One Piece εξαιτίας της TOEI  - Σελίδα 3 2kpvte



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:12, 1 φορά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης