Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

"Ο Guru του Τσουλού"

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 15]

351"Ο Guru του Τσουλού" - Σελίδα 15 Empty Απ: "Ο Guru του Τσουλού" Πεμ 10 Δεκ 2015, 20:38

Tcixlas

Tcixlas

 

σόρρυ παιδες εγώ χάθηκα λίγο με εργασίες κλπ... και δεν έπαιξα.... κόλυβα... προσθέτεις λίγο υπεροψία βάζεις λίγο υπερβολική σιγουριά, λίγο παραπάνω μηδενικο διάβασμα του αντιπάλου και στο τελος ανακατεύεις λίγο "περιμένω την εύννοια των ελλήνων διαιτητών αλλά έξω δεν πιάνει" και έχεις τη συνταγή για τα καλύτερα κόλυβα έβερ...

352"Ο Guru του Τσουλού" - Σελίδα 15 Empty Απ: "Ο Guru του Τσουλού" Πεμ 14 Απρ 2016, 16:42

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
The Red-Haired έγραψε:επιλέγω: Μπάγερν Μονάχου και Ρεάλ Μαδρίτης

έχω 50% πιθανότητες να κερδίσει η πρόβλεψή μου xD

353"Ο Guru του Τσουλού" - Σελίδα 15 Empty Απ: "Ο Guru του Τσουλού" Πεμ 14 Απρ 2016, 16:45

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ έχω 25% χαχαχαχα την πατησα με barca δεν ξέρω τι έχει πάθει τελευταία

354"Ο Guru του Τσουλού" - Σελίδα 15 Empty Απ: "Ο Guru του Τσουλού" Πεμ 14 Απρ 2016, 17:01

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
είχα βασιστεί στο στατιστικό πως καμμία ομάδα δεν κάνει back to back κατάκτηση του CL

κι έβαλα bayern που τη θεωρώ την καλύτερη ομάδα αυτή τη χρονιά, αν κι έχει πέσει μετά το φλεβάρη, ίσως και λόγω guardiola και Real, ως ροστερ.. τελικά ποντάρω στην bayern..

355"Ο Guru του Τσουλού" - Σελίδα 15 Empty Απ: "Ο Guru του Τσουλού" Πεμ 14 Απρ 2016, 17:32

Tcixlas

Tcixlas

 

κι εγώ στη μπαγιερν ποντάρω θεωρώ ότι είναι η πιο στημένη ολοκληρωτικά ομάδα φέτος και η πιο σταθερή

356"Ο Guru του Τσουλού" - Σελίδα 15 Empty Απ: "Ο Guru του Τσουλού" Δευ 30 Μάης 2016, 03:16

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Τελικά το πήρε η ρεαλ!!!

357"Ο Guru του Τσουλού" - Σελίδα 15 Empty Απ: "Ο Guru του Τσουλού" Δευ 30 Μάης 2016, 10:10

Tcixlas

Tcixlas

 

το έπιασε ο ρεντ και ο αλ, η διαφορά είναι οτι ο ρεντ ήταν με μια μικρή διαφορά μπροστά απο μενα και τον ντεθ που πηγαιναμε εναλλαξ, οπότε νίκησε ανετα

358"Ο Guru του Τσουλού" - Σελίδα 15 Empty Απ: "Ο Guru του Τσουλού" Δευ 30 Μάης 2016, 12:51

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Tcixlas έγραψε:το έπιασε ο ρεντ και ο αλ, η διαφορά είναι οτι ο ρεντ ήταν με μια μικρή διαφορά μπροστά απο μενα και τον ντεθ που πηγαιναμε εναλλαξ, οπότε νίκησε ανετα

xD βασικά δε νίκησα, μιας και δεν τελείωσε το game.. αλλά είχα περισσότερες πιθανότητες να κερδίσω

359"Ο Guru του Τσουλού" - Σελίδα 15 Empty Απ: "Ο Guru του Τσουλού" Δευ 30 Μάης 2016, 13:10

Tcixlas

Tcixlas

 

απο τη στιγμή που είχες στην τελευταία καταμέτρηση διαφορά πάνω απο 40 πόντους αν θυμάμαι καλα και έπιασες και τον guru νίκησες

360"Ο Guru του Τσουλού" - Σελίδα 15 Empty Απ: "Ο Guru του Τσουλού" Δευ 30 Μάης 2016, 13:14

Aldark

Aldark

 

Aldark έγραψε:Παρί και Ρεάλ θα πω , τη Ρεάλ μπορεί να την αλλάξω.
omg , αλήθεια; Είσαι μάντης φίλε μου
Παρί του χρόνου
goodjob²

361"Ο Guru του Τσουλού" - Σελίδα 15 Empty Απ: "Ο Guru του Τσουλού" Δευ 30 Μάης 2016, 13:24

Tcixlas

Tcixlas

 

τουλάχιστον έπιασες το ποιοί κυνηγάνε τον ροναλντο χαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης