Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Προσωπικές σας Δημιουργίες !!!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Tcixlas

Tcixlas

 

θα κάνεις καλή παρέα με τον @yagamidimitris αν και δε γουστάρει και τόσο το φανσερβις

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 22:54, 1 φορά

Tcixlas

Tcixlas

 

nami fanboys detected

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 22:54, 1 φορά

Kamikaze

Kamikaze

 

Πολύ καλό. Το έβλεπες ή από το μυαλό σου;

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 22:54, 1 φορά

Tcixlas

Tcixlas

 

πολύ καλό εγώ ας πούμε ούτε την καρδιά δε μπορώ ανα βγάλω σωστά :p

Kamikaze

Kamikaze

 

Εγώ δε μπορώ να κάνω ούτε ποδοσφαιρική μπάλα, με δουλεύεις;

Tcixlas

Tcixlas

 

η καλύτερη προσπάθεια που έχω κάνει θεωρήθηκε μια τεράστια αποτυχία, ήταν να ζωγραφίσω μια φωτογραφία της κοπελιάς μου..... εεε ήταν σαν να το σκασε απο το θριλερ μπαρκ... δεν ξαναδοκίμασα

Tcixlas

Tcixlas

 

λοιπόν μετά τη συζήτηση μας είπα να δοκιμάσω ξανά να σχεδιάσω, και επιβεβαίωσα τον εαυτό μου που δε το έκανα τόσο καιρό.... :p αν και είναι χάλια θα σας δείξω την προσπάθεια, γιατί η προσπάθεια μετράει... έχω ελαφρυντικά βεβαια.... τελευταίο μάθημα σχολή 4-6 εργαστήριο βαρετό... μετά το διάλειμμα με έπιασε νύστα τρελή... διάβασα το τσαπτερ και μετά λέω θα σχεδιάσω...


ελαφρυντικό νο1 βαριόμουν
ελαφρυντικό νο2 είχα στυλό όχι μολύβι
ελαφρυντικό νο3 δεν είχα εικόνα για hisoka και luffy ήταν απο σκηνή που θυμόμουν... για killua είχα ένα σχέδιο στο κινητό :p
ελαφρυντικό νο4 είχα να σχεδιάσω 3.5 χρόνια και πριν απο αυτη τη μια φορά άλλα 7 :p

μετα απο όλα αυτά πάρτε το τερατούργημα
Σπόιλερ:

Shikkoku

Shikkoku

 

Still better than TOEI.

Aldark

Aldark

 

μια χαρά είναι για αματεράσου που χει να πιάσει μολύβι 3-4 χρόνια , γουέλ νταν!

Kamikaze

Kamikaze

 

Ναι ρε, κομπλέ είναι. Ο Luffy μπέσα έχει πετύχει περισσότερο.

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε ο κιλλουα εμένα μου φαίνεται πολύ κομπλε... ο λούφυ είναι φάση σαν mature luffy pk κι έτσι :p


αλλά νευριάζω με το χισόκα που βγήκε τερζής

Kamikaze

Kamikaze

 

Μόνο τα φρύδια μωρέ πως κάνεις έτσι.

Tcixlas

Tcixlas

 

γενικά είμαι τελειομανής.... γι αυτό δε σχεδιάζω γιατί αν κάτι δεν κάνω καλά μετά εκνευρίζομαι και δε θέλω να ξαναασχοληθώ!!!

αυτό που ήθελα να πετύχω ήταν το βλέμμα και το σκατωσα... θα δοκιμάσω κάτι άλλο μετά αν αποτύχω πάλι θα το παρατήσω ξανά :p θα δοκιμάσω με μολύβι και με εικόνα για να δούμε αν θα έχει διαφορά :D

Aldark

Aldark

 

αν είσαι τελειομανής και το δημοσίευες εδώ , σημαίνει ότι έμεινες αρκετά ικανοποιημένος μαν!! partyy
Ο Λούφφυ είναι γαμάτος , αν και όντως θυμίζει λίγο πιο ώριμο λούφφαρο

Tcixlas

Tcixlas

 

το αντίθετο, σχολιάζαμε πόσο κακά σχεδιάζαμε με το θάνο... πάντα αυτοσαρκάζομαι, αν ήταν θα ανέβαζα μόνο τον κιλλουα που ένιωσα ότι μου πέτυχε :p


δε θέλω να σας δείξω την τελευταία μου απόπειρα να ζωγραφίσω κάτι με μολύβι γιατί είναι κάτι που έχει να κάνει με πρώην sooo καταλαβαίνετε.... αλλά κι εκείνο ήταν τραγικό :p μετά θα σας στείλω κάτι παλιό που είχα κάνει αν το βρω, το οποίο ήταν καλό, πολύ καλό ίσως για την ηλικία μου



edit:

Σπόιλερ:

@Aldark @sandokanthanos

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 22:53, 1 φορά

Kamikaze

Kamikaze

 

Η μύτη έχει θέμα ναι αλλά it's ok. Είναι σαν το Goku που τον έχει σχεδιάσει κάποιος με διαφορετικό στυλ.

Tcixlas

Tcixlas

 

εμένα περισσοτερο με χαλάει το μάτι στα αριστερά... γενικά παρατήρησα μια διαφορά απο παλιά, επειδή σπουδάζω μηχανικός τώρα, και κάνω αρχιτεκτονικό σχεδιασμό στη σχολή, το χέρι μου έσφιξε λίγο...δεν είναι ελευθερο πλέον και πάει πολύ γραμμικά, όπως συνήθισα απο το σχέδιο σε κατόψεις κλπ... αφού μου ξαναμπήκε το μικρόβιο θα το παλέψω τώρα...

Tcixlas

Tcixlas

 

γενικά απο την τελευταία φορά ψήθηκα και δοκίμασα διάφορα, άλλα με περισσότερη επιτυχία άλλα με λιγότερη, θα βάλω κανα 2 εδώ για το γ***το :p

θα τα βάλω σε σειρά που έγιναν, όλα έγιναν έχοντας μπροστά μου σχέδιο αντίστοιχο

Σπόιλερ:

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Γάμησε ο De Niro!!  gj! gj! gj! gj!

Tcixlas

Tcixlas

 

thank you :p αν και στο τέλος τον χάλασα λίγο με τις σκιάσεις... προσπάθησα να τον κάνω λίγο πιο young looking και μου βγήκε λίγο οφφ @Patty D.Luffy

Tcixlas

Tcixlas

 

Προσωπικές σας Δημιουργίες !!! - Σελίδα 5 Rorono10
Προσωπικές σας Δημιουργίες !!! - Σελίδα 5 Rorono11


μόλις τελείωσα τον zoro για πείτε γνώμες? νομίζω είναι το καλύτερο μέχρι τώρα...


@Aldark @Patty D.Luffy @Shikkoku @Scarlet D. @sandokanthanos @Deathracer2009

τι λέτε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

» Οι δημιουργίες του Καριόλη

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης