Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

One Pace

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Τρι 10 Οκτ 2017, 15:11

Kamikaze

Kamikaze

 

Παίρνει το anime και αφήνει ως μόνα προβλήματα το animation και την λογοκρισία.

27One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Δευ 06 Νοε 2017, 19:09

J

J

 

Ενδιαφέρον, ίσως αρχίσω να βλέπω και πάλι το anime αν το συνεχίσουν, γιατί το ούτε 7λεπτο επεισόδιο κάθε φορά δεν παλεύεται

28One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Δευ 06 Νοε 2017, 19:13

Tcixlas

Tcixlas

 

είναι ο μόνος τρόπος για να δεις έστω κατα κάποιο τρόπο το anime

29One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Δευ 06 Νοε 2017, 19:40

J

J

 

Κομπλέ, θα το κοιτάξω όταν τελειώσω αυτά που βλέπω και θα σας πω εντυπωσεις

30One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Τρι 07 Νοε 2017, 00:25

Tcixlas

Tcixlas

 

νομίζω΄οτι ο @Aldark το παρακολουθεί τώρα

31One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Τρι 07 Νοε 2017, 00:38

Aldark

Aldark

 

Καλησπέρα! Είδα την Ντρεσσρόζα και το Ζου από Ουάν Πέης , το συνιστώ ανεπιφύλακτα , αν θες να κάνεις κατσάπ. Δεν ξέρω αν θα λάμβανες τη φουλ εμπειρία όλου του άνιμε αν δεν έβλεπες ομως το "ορίτζιναλ" και ξεκινούσες τώρα.
Μου άρεσε και επειδή τώρα βλέπω την Μπιγκ Μαμ στο άνιμε , δεν το βρισκω κακό , αν και θα μπορουσα να κανω κριτικη , αλλα κουραζει , κουραζει πολυ , βλεπω πολυ αργα , ενω τα αλλα κυλησαν νερο , ουτε 15 λεπτα ποιοτικό επεισόδιο , ούτε να σκιπάρω το πρώτο 5 λεπτό + (με όπενινγκ , ίντρο που παρουσιάζει όλο το πλήρωμα και σου λέει για τον Ρότζερ και τις μάχες που έρχονται , ούτε τι έγινε την προηγούμενη εβδομάδα) , ούτε τίποτα. Μπαίνεις , όπενινγκ και 25-40 λεπτά νον στοπ πλοκή (2-3 κεφάλαια κάνουν).

32One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Τρι 07 Νοε 2017, 00:53

J

J

 

Το άφησα στο Punk Hazard έχεις δει αυτά τα επεισόδια; Αξίζουν;

33One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Τρι 07 Νοε 2017, 01:00

Aldark

Aldark

 

αν τα χω δει απο ουάν πέης; Όχι , αλλά θα άξιζε να το κάνω. Τα είδα με έναν τρίτο τρόπο , αλλά πολλά κομμένα πράγματα για να χωρέσει όλο σε μια ταινία 2,5 ορών .
Φαντάζομαι θα μετράει

34One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Τρι 07 Νοε 2017, 01:19

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ που το χω δει 4 φορές με τον κανονικό τρόπο... θα σου έλεγα να μην το δεις με τον κανονικό :p

35One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Τρι 07 Νοε 2017, 01:28

Kamikaze

Kamikaze

 

Εγώ μια με το κανονικό, στο γυμνάσιο. Έφτανε...

36One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Τρι 07 Νοε 2017, 11:11

Tcixlas

Tcixlas

 

τις πρώτες 2 ούτε που τις κατάλαβα πως πέρασαν, ήταν πάνω στην πώρωση και δεν είχα αρχίσει manga!!
την 3η ηταν αφού είχα αρχίσει manga και έπαιζε σκιπάρισμα σχεδόν παντού σε όλα τα βαρετά σημεία, και με το ζόρι το έβγαλα απο τη βαρεμάρα! η 4η ήταν με την πρώην, κάνουμε και θυσίες να τις βάλουμε στο anime world

37One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Τρι 07 Νοε 2017, 15:11

Kamikaze

Kamikaze

 

Με μια γκόμενα μόνο HxH έχω κάτσει να δω επειδή το ήθελε αυτή. Είπαμε να δούμε κανά anime αλλά μόνοι μας, μην ξέρουν τις ντροπές μας και άλλοι.

38One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Τετ 08 Νοε 2017, 00:02

Tcixlas

Tcixlas

 

όχι ρε τι ντροπές, εγώ δεν έχω τέτοια θέματα, μιλάμε και για μεγάλη σχέση βέβαια, αλλά γενικά δε ντρέπομαι γι αυτό

39One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Σαβ 11 Νοε 2017, 21:28

Aldark

Aldark

 

Τι ντροπές , λέω σε νυν , πρώην , επόμενες , και σε άνδρες να βλέπουν το Ουάν Πης. Βέβαια σήμερα που έχει 800 επεισόδια κανείς δεν κάθεται αλλά οκ xD

40One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Δευ 13 Νοε 2017, 18:13

Kamikaze

Kamikaze

 

Εγώ πλέον ντρέπομαι να πω ότι παλιά(έστω) έβλεπα anime/manga γιατί το 99% είναι μαλακίες.

41One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Δευ 13 Νοε 2017, 19:23

Tcixlas

Tcixlas

 

ανάλογα τι έχεις δει ρε!! η μόνη βλακεία που θεωρώ ότι έχω δει είναι το bleach που στην αρχή έσπερνε, οπότε δε ντρέπομαι... δεν έχω δει και τα άπειρα, αλλά γενικά έχω δει σχετικά καλά anime... ίσως above average... έχω αποφύγει χαζομάρες ελπίζω!!

42One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Δευ 13 Νοε 2017, 20:39

Aldark

Aldark

 

Χαχαχαχα , γιατί να ντραπείς ρε; Κλάιν μάιν , δεν βγαίνω να το φωνάξω , αλλά αυτά είναι μέρος της ζωής σου , γιατί να ντραπείς που έβλεπες άνιμε στο γυμνάσιο; Κλάιν μάιν. Ούτε άπειρα έχω δει , ούτε έχασα τον ύπνο μου , ούτε δεν είδα σειρές μετά με "prestige". Ίσα ίσα αν είσαι και κάποιας ηλικίας και στο κουρμπέτι καιρό μπορείς να λες σχεδόν "το φερα πρώτος , έβλεπα άνιμου όταν οι άλλοι βλέπαν rebelde way και μας δείχναν με το δάχτυλο". ;)

43One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Δευ 13 Νοε 2017, 21:55

Tcixlas

Tcixlas

 

τα φέραμε όλα πρώτοι ακούς προδότη?

Μερικές αγάπες δε μπορείς να τις αρνηθείς(DB, OP κλπ)

44One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Τρι 14 Νοε 2017, 22:56

Kamikaze

Kamikaze

 

Και όμως αν δεις τι εστί DB Super, OP anime και Tottland τα ντρέπεσαι.

45One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Τετ 15 Νοε 2017, 00:23

Tcixlas

Tcixlas

 

εντάξει σίγουρα, αλλά έχεις και τις καλές εποχές και μπορείς να κρύβεσαι απο πίσω

46One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Δευ 27 Απρ 2020, 19:49

Aokiji

Aokiji

 

Είδα λίγο thriller bark. Δηλαδή πάει με τη σειρά του manga. Στο πρώτο επεισόδιο μας δειχνει το πρώτο chapter.

47One Pace - Σελίδα 2 Empty Απ: One Pace Παρ 17 Ιουν 2022, 01:56

Santouryuu

Santouryuu

 

Aldark έγραψε:Τι ντροπές , λέω σε νυν , πρώην , επόμενες , και σε άνδρες να βλέπουν το Ουάν Πης. Βέβαια σήμερα που έχει 800 επεισόδια κανείς δεν κάθεται αλλά οκ xD

γιατι εισαι τοσο μισανθρωπος, τι σου κανανε οι χριστιανοι;


εγω δεν ντρεπομαι για κανενα ανιμε, μερικα που εχω δει ειναι σουπερ μουφα, αλλα πολλα ανετα τα ξαναβλεπα και ως κωλογερος

κι επειδη ειχα χρονια να ασχοληθω με ΟΡ... ο χοντρος φισμαν με τους κυνοδοντες, δεν θυμαμαι καν πως λεγεται, οντως εγινε 10ο μελος; ή ηταν ξερω γω του στυλ <χαχα, θα κανουμε δυο τρεις μαχες μαζι και μετα ο καθεις τον δρομο του;>

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης