Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αρετές και μειονεκτήματα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Αρετές και μειονεκτήματα Empty Αρετές και μειονεκτήματα Τρι 18 Αυγ 2015, 15:23

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Αρετές και μειονεκτήματα EK-AE787_HEALTH_G_20090615163647

Ώρα για αυτοκριτική παίδες plz plz plz

Σε αυτό το ποστ γράφουμε ποια πιστεύουμε πως είναι η μεγαλύτερη αρετή του χαρακτήρα μας και αλλά και ποιο πιστεύουμε πως είναι το μεγαλύτερο μειονέκτημα μας!

Για να σας δω!

Εγώ προσωπικά θεωρώ πως μπορώ να μένω αντικειμενικός σε κάποιες καταστάσεις και αυτό το θεωρώ καλό αλλά είμαι και αρκετά τεμπέλης!

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
γαμάω και δέρνω..ίσως δέρνω παραπάνω καμιά φορά,και αυτό μπορεί να θεωρηθεί μειονέκτημα (κυρίως από φλώρους)

Santouryuu

Santouryuu

 

Εχω χιουμορ και ειμαι εξυπνος

Ειμαι ειρωνας και ισχυρογνωμων

Hawkins

Hawkins

 

το μεγαλητερο πλεονεκτημα μου πιστευω ειναι οτι μπορω να ψυχολογισω τον αλλο αλλα το μεγαλητερο μου μειωνεκτημα ειναι οτι ανχωνομαι ευκολα και μερικες φορες για ασημαντα πραγματα

Aldark

Aldark

 

Είμαι αρκετά εύστροφο με καλλιτεχνική φλέβα άτομο που καταπιάνετε με πολλές εργασίες ταυτόχρονα...
Το κακό είναι ότι είμαι τεμπέλης και νοθρός πολλές φορές , οπότε αφήνω πράγματα στη μέση και μένω αδρανής.

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Επειδή ένα ισούται με κανένα πάρτε μερικά θετικοαρνητικα μου.

+ θεωρώ ότι είμαι αντικειμένικος
+ δρω και μιλάω πάντα με λογική
+ πάντα θέλω να βοηθήσω όταν μου ζητάνε μια χάρη
+ ήσυχος
+ Αποτομος
+ Συμφεροντολογος

- εάν με γράφεις την μαμησες
- Εκνευρίζομαι εύκολα
- Καταστροφολογος
- Αγχώνομαι εύκολα
- Αποτομος
- Βαριέμαι πολύ εύκολα
- Τεμπέλης
- Συμφεροντολογος

o gohs o john

Tcixlas

Tcixlas

 

Θετικά : Τυπικός πάντα στις υποχρεώσεις μου, πάντα στην ώρα μου, ειλικρινής, αρκετά έξυπνος(όχι δική μου άποψη), πολύ οργανωτικός, θέτω στόχους και κάνω το παν να τους καταφέρω, προσγειωμένος, δυναμικός, μπορώ να διαβάσω κάποιον όταν στέκεται μπροστά μου σαν ανοιχτό βιβλίο ένα απο τα κύρια προτερήματα μου

αρνητικά: πολύ αγχώδης, ευαίσθητος, ειλικρινής μέχρι αηδίας γιατί με πάει πίσω πολλές φορές, κουράζομαι εύκολα σωματικά, σχετικά τεμπέλης, πολύ απαισιόδοξος, εγωκεντρικός αλαζόνας και αυταρχικός πολλές φορές. πολύ μετριοπαθής σε βαθμό αρνητισμού, παρατάω εύκολα πράγματα μιας και βαριεμαι γρήγορα

αν σκεφτώ άλλα θα τα προσθέσω μπορώ να σας διαβεβαιώσω για την αντικειμενικότητα του ποστ μου είναι κυρίως πράγματα που έχουν δει άλλοι σε μένα και πολλά δεν θέλω να τα παραδεχτώ αλλά ισχύουν...

Aldark

Aldark

 

Wow , μοιάζω πολύ με τον Τσίχλα τελικά αν και πιστεύω είναι λίγο πιο δυναμικός και τσαμπουκάς , καθώς εγώ προτιμώ να βλέπω από πιο πίσω τα πράγματα και ψιλοστενοχωριέμαι με τις πολλές κόντρες , χωρίς να το θέλω.

Ας πω και κανα θετικοαρνητικό ακόμα μετά το πρώτο μου ποστ...
Α στα θετικά μου ότι είμαι πολύ φιλικός με όλους at first sight , σχετικά κανείς δε με αντιπαθεί και δεν έχω τσακωθεί ποτέ με φίλο/γνωστό. Έτσι όλοι με χαιρετάνε και όλοι μου μιλάνε , ακόμα κι αν δεν έχουμε τις πιο εγκάρδιες σχέσεις. Δεν παίζουν δηλαδή αντιπάθιες , τουλάχιστον επιφανειακά.
Απ'την άλλη , έχω γίνει λίγο περίεργος και το θεωρώ πολύ αρνητικό , μου τη βαράνε πολύ ανούσια πράγματα και που και που τσαντίζομαι για μερικά λεπτά (2-3)...Έτσι απ'την προηγούμενη γλυκιά μου περσόνα καταλήγω να γίνομαι HULK για λίγο και έχω βρεθεί να ρίχνω μπουνιές συν να φωνάζω και να βρίζω...πράγμα που δεν κάνω ποτέ υπό άλλες συνθήκες (bitch , i'm sharing some really personal info here).
Αυτό φυσικά συμβαίνει σπάνια και λίγοι το έχουν δει. Ή τρόμαξαν ή γέλασαν.

Shikkoku

Shikkoku

 

Aldark έγραψε:Απ'την άλλη , έχω γίνει λίγο περίεργος και το θεωρώ πολύ αρνητικό , μου τη βαράνε πολύ ανούσια πράγματα και που και που τσαντίζομαι για μερικά λεπτά (2-3)...Έτσι απ'την προηγούμενη γλυκιά μου περσόνα καταλήγω να γίνομαι HULK για λίγο και έχω βρεθεί να ρίχνω μπουνιές συν να φωνάζω και να βρίζω...πράγμα που δεν κάνω ποτέ υπό άλλες συνθήκες (bitch , i'm sharing some really personal info here).
Αυτό φυσικά συμβαίνει σπάνια και λίγοι το έχουν δει. Ή τρόμαξαν ή γέλασαν.
Been there, είμαι 100% αραχτός και κλάιν όλη την ώρα, νευριάζω 1-2 φορές το χρόνο το πολύ, αλλά συνήθως δίνω τόπο στην οργή.. Βέβαια έχω μαχαιρώσει άνθρωπο σε μια από τις απειροελάχιστες περιπτώσεις ultra rage mode μου (όντως, του χε μείνει και σημάδι) whistle here and there angel2

Tcixlas

Tcixlas

 

τώρα σοβαρα????? δεν σε είχα για μαχαιροβγάλτη :p

εγώ έχω σκοτώσει άνθρωπο.. σοβαρά !!!ΕΝΑ!!!1!!1 :p not..

κοίτα έχω πάει να σκοτώσω τον αδερφό μου μια φορά.... σταμάτησα να τον πνίγω οριακά :p με έβριζε και με έλεγε ψευτη... εγώ σας το είπα :P

Shikkoku

Shikkoku

 

Μήπως σε έλεγε και γλύφτη; whistle

Tcixlas

Tcixlas

 

μεγάλο μου μειονέκτημα είναι ότι είμαι πολύ οξύθυμος απο κοντά... απο ίντερνετ δεν θα νευριάσω εύκολα αλλά απο κοντά δεν ελέγχω τα νεύρα μου σε άτομα που γνωρίζω και νιώθω οικεία και αυτό είναι πολύ κακό...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης