Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Κουτί παραπόνων/Προτάσεων

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 17]

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
To δικό μου crew;


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Scarlet D.

Scarlet D.

 

εμεις ειμαστε ατιμοι marines παιδι μου, διατηρουμε τον νομο


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Kamikaze

Kamikaze

 

Scarlet D. έγραψε:το ειχαμε συηζητησει αυτο, αν ηταν να βαλουμε πληρωματα των κακων που αντιμετοπισε ο luffy δεν θα τελειωναμε ουτε του χρονου, βαλαμε τα πληρωματα των yonko, ενος πρωην yonko και αντε στους revolution γιατι ειναι διαφορετικο faction απο πειρατες. Εννοειται οτι τον luffy που προυπηρχε τον κρατησαμε
Ναι αλλά οι Donquixotes είναι ό,τι καλύτερο έχει δείξει. Καλύτεροι και από Yonkou. whistle


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 2cd7qzoΚουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 50qvrm

Scarlet D.

Scarlet D.

 

εκτος απο την big mom τωρα πια, δεν ξερουμε και πολλα για το πληρωμα των αλλων yonkou δυστυχως, οποτε επιφυλλασομαι :P


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Red Yonko

Red Yonko

 

Kamikaze έγραψε:
Scarlet D. έγραψε:το ειχαμε συηζητησει αυτο, αν ηταν να βαλουμε πληρωματα των κακων που αντιμετοπισε ο luffy δεν θα τελειωναμε ουτε του χρονου, βαλαμε τα πληρωματα των yonko, ενος πρωην yonko και αντε στους revolution γιατι ειναι διαφορετικο faction απο πειρατες. Εννοειται οτι τον luffy που προυπηρχε τον κρατησαμε
Ναι αλλά οι Donquixotes είναι ό,τι καλύτερο έχει δείξει. Καλύτεροι και από Yonkou. whistle

Οντως, θα ηθελα να ειμαι η bab... Ο mingo εννοω  whistle


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 16082110

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Εδώ μπορείτε να δείτε τα Ranks όπως τα είχα φτιάξει πέρυσι με τον @NikosV20:

http://www.onepiecegr.com/t1675-topic

Πρίν λίγο καιρό έκανα update τα Ranks του πληρώματος της Big Mom. Κι αν έχω όρεξη μέσα στις διακοπές ίσως φτιάξω και Doffy mode. Αλλά ελπίζω εσείς οι δύο που το ζητήσατε να τα χρησιμοποιήσετε...

PS: τώρα πώς ο Red Yonko θέλει rank icon με Doflamingo family... ΔΕΕΕΝ Ξέρει


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 33k6s5i Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 Fvve46

Kamikaze

Kamikaze

 

Scarlet D. έγραψε:εκτος απο την big mom τωρα πια, δεν ξερουμε και πολλα για το πληρωμα των αλλων yonkou δυστυχως, οποτε επιφυλλασομαι :P
Τους "τρώμε σφαλιάρες γιατί κρυβόμασταν πίσω από το μουστάκι του μπαμπά" pirates ξέχασες.

The Red-Haired έγραψε:Εδώ μπορείτε να δείτε τα Ranks όπως τα είχα φτιάξει πέρυσι με τον @NikosV20:

http://www.onepiecegr.com/t1675-topic

Πρίν λίγο καιρό έκανα update τα Ranks του πληρώματος της Big Mom. Κι αν έχω όρεξη μέσα στις διακοπές ίσως φτιάξω και Doffy mode. Αλλά ελπίζω εσείς οι δύο που το ζητήσατε να τα χρησιμοποιήσετε...

PS: τώρα πώς ο Red Yonko θέλει rank icon με Doflamingo family... ΔΕΕΕΝ Ξέρει
Αν είναι να το φτιάξεις για εμένα και κανάν άλλο άσ'το ρε συ. Απλά είναι πλήρωμα κορυφής που τους έχει δείξει όλους και το ότι υπήρχαν μέσα Beasts και Επαναστάτες που ξέρουμε 3-4 άτομα με έκανε να ρωτήσω.


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 2cd7qzoΚουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 50qvrm

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Revo ξέρουμε ένα σωρό ρε... κοίτα τη λίστα

Beast και Red ξέρουμε ελάχιστους


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 33k6s5i Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 Fvve46

Kamikaze

Kamikaze

 

Σου απάντησα και πριν, εκτός από Dragon, Iva, Hack, Koala, Sabo και Inazuma δεν ξέρουμε κανέναν άλλο.


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 2cd7qzoΚουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 50qvrm

Shikkoku

Shikkoku

 

Αυτό το μπάσταρδο το δωράκι πάνω αριστερά πώς το διώχνω γ*** τα ήδη στολισμένα σπίτια σας;
Καλές γιορτές~


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 Maxresdefault

Aldark

Aldark

 

δε νομιζω οτι το διωχνεις κι εμενα δε μαρεσει γτ ειναι λιγο κιτς αλλα αυτο εφερε ο αγιος


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 Maxres11

Shikkoku

Shikkoku

 

Να μικρύνει τουλάχιστον παίζει;


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 Maxresdefault

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ευχαριστημενος; το εδιωξες και τωρα κλαιει..


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Shikkoku

Shikkoku

 

Scarlet D. έγραψε:ευχαριστημενος; το εδιωξες και τωρα κλαιει..
Καλό ψόφο.
σκατά σκατά σκατά σκατά σκατά


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 Maxresdefault

Santouryuu

Santouryuu

 

Βάλτε λίγα γυμνά να έρθει κόσμος!


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Santouryuu

Santouryuu

 

παιχτηκε μαλακια και καθε φορα που παω να πουσταρω, αντι να βγαινει το θεμα με τις απαντησεις βγαινει η σελιδα προεπισκοπησης... ειναι γενικο το προβλημα ή παλι μονο εγω γαμιεμαι;


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Aldark

Aldark

 

Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 MP_tptNWRz6NZX5DPA9Elw
πράγματι συμβαίνει αυτό όποτε ποστάρω , το έπαθα και σε άλλο θέμα λίγα λεπτά πριν , @Scarlet D. , έχουμε πρόβλημα αυτή τη φορά!!!!!!!!1

έντιτ: ουσιαστικά ανεβαίνει το ποστ , απλά σε ενημερώνει ότι τη στιγμή που το έκανες , το έκανε και ο.... εαυτός σου! Άρα γίνεται ό,τι θα γινόταν αν όντως ένα άλλο μέλος πόσταρε πριν κάνεις ρηφρές. bug λογικά;


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 Maxres11

Santouryuu

Santouryuu

 

Προφανως και ανεβαινει, αλλιως δεν θα μπορουσα να γραψω οτι υπαρχει προβλημα... απλα ειναι ολιγον ενοχλητικο


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Scarlet D.

Scarlet D.

 

το ειχα κι εγω απο παντα, νομιζω εχει να κανει με το οτι μερικες φορες πατας το κουμπι αποστολη δυο φορες(διπλο κλικ), δεν το εχω πειραξει ποτε, δεν ξερω τι φταιει, δεν ξερω αν φτιαχνεται καν


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Σε εμένα δουλεύει κανονικά πάντως...


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 33k6s5i Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 Fvve46

Shikkoku

Shikkoku

 

Μου το έκανε κι εμένα εχθές, αλλά νόμιζα ότι είχε παιχτεί μαλακία με τον browser. Σήμερα δεν μου το κάνει πάντως.


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 15 Maxresdefault

Aokiji

Aokiji

 

Ρε @Scarlet D. βάλε εκείνο το ωραίο το messenger κάτω δεξια στο φόρουμ  drinking ice tea :D

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Aokiji έγραψε:Ρε @Scarlet D. βάλε εκείνο το ωραίο το messenger κάτω δεξια στο φόρουμ  drinking ice tea :D
ποιος ηρθε;


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Aokiji

Aokiji

 

Καλα με κοροϊδεύεις τωρα;; BTW βάλε τουλάχιστον το chatbox της forumotion

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Aokiji έγραψε:Καλα με κοροϊδεύεις τωρα;; BTW βάλε τουλάχιστον το chatbox της forumotion
δεν ξέρω σε τι αναφέρεσαι οταν λες "αυτόν τον ωραίο messenger" το παλιο; το discord; το addon που ειχα βαλει πανω στο toolbar με το pop up chat; και οταν λες κάτω δεξιά να το βάλω που το έχεις στο μυαλό σου; Επίσης εδώ και πολύ καιρό της forumotion το τσατ καταργηθηκε απο το φορουμ και βαλαμε discord. Αυτά.


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης