Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Κουτί παραπόνων/Προτάσεων

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 17]

Tcixlas

Tcixlas

 

γι αυτό κάντε τον θάνο admin

Scarlet D.

Scarlet D.

 

γιατι, για να ανοιγει τρυπα στο θωρακα καθε μελους που παραβενει τους κανονες; Ευχαριστω οχι :P, στο θεμα μας. Εσυ τσιχλα ακομα εχεις το προβλημα η χρησιμοποιεις πλεον κρομ αντι για μοτζιλα;

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

χρησιμοποιώ κρομ και ηρέμησε το κεφάλι μου, παρόλα αυτά υπάρχουν μικρο bugαρίσματα, αλλά βάση της φύσης τους είναι λόγω forummotion και δεν πρέπει να επηρεάζονται

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:χρησιμοποιώ κρομ και ηρέμησε το κεφάλι μου, παρόλα αυτά υπάρχουν μικρο bugαρίσματα, αλλά βάση της φύσης τους είναι λόγω forummotion και δεν πρέπει να επηρεάζονται
ε πες τα εσυ καλου κακου μπας και δεν ειναι

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

κάποιες φορές σκαλώνει και δεν εμφανίζει φωτογραφίες που υπάρχουν σε ποστς και επίσης μου κάνει νταμπλ ποστς το ίδιο ποστ(πιο σπάνια) κάτι άλλο επίσης μου χε σκαλώσει αλλά τωρα το ξεχνάω

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:κάποιες φορές σκαλώνει και δεν εμφανίζει φωτογραφίες που υπάρχουν σε ποστς και επίσης μου κάνει νταμπλ ποστς το ίδιο ποστ(πιο σπάνια) κάτι άλλο επίσης μου χε σκαλώσει αλλά τωρα το ξεχνάω
αυτο με το double post συμβαινει και σε εμενα, απλα μην πατας το κουμπι "αποστολη"¨δυο φορες η με double click

http://www.onepiecegr.com/

Kamikaze

Kamikaze

 

Shikkoku έγραψε:Μιας και δεν υπήρχε κανένας πάνω του μετρίου μετά τον Smoker, που ήταν ήδη πιασμένος, είπαμε να βάλουμε κάποιον άλλο Marine στα πλαίσια στης ποιητική αδείας or something.
Καιρός είναι, Gion και Tokikake είναι μορφές.

Patty D.Luffy έγραψε:Να χαίρεσαι που δεν βάλαμε Εις... στο τσακ ήμασταν!! hahaha hahaha hahaha
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 12 Screen_shot_2016-09-23_at_15.25.50
Tcixlas έγραψε:εντάξει τον ace τον έβαλε και ο θάνος στο φβ
πάσταρδε

Scarlet D. έγραψε:
sandokanthanos έγραψε:Ήταν ο Garp Fleet; Δεν θα το'χα προσέξει.
ναι ενω οταν ο Sengoku ηταν admiral ηταν wow... το αστειο της υποθεσης ειναι οτι εγω ημουν ο kizaru, ο τζιμ ηταν ο aokiji και ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο AKAINU xD
Κακώς, τέτοιες προσωπικότητες δεν είναι να μένουν στην απ'έξω.

Tcixlas

Tcixlas

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ δεν καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου  θάνοxD


δεν πατάω νταμπλ κλικ ρε δημο, εκτός κι αν κάνει μόνο του το ποντίκι με ένα πάτημα τι να σου πω

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ δεν καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου  θάνοxD


δεν πατάω νταμπλ κλικ ρε δημο, εκτός κι αν κάνει μόνο του το ποντίκι με ένα πάτημα τι να σου πω
η μπορει να το εχεις συνηθησει και το κανεις γρηγορα και δεν το καταλαβαινεις. Κι εγω ετσι την παθαινα, ξεχνιομουν και εκανα double click και μου εβγαζε το μυνημα.

Επισης, λεω να διαγραψω το προγραμμα το οποιο κανει save το κειμενο που εχετε γραψει εαν δεν το εχετε στειλει. Οχι μονο εχει μερικα bugs οπως το να κραταει το κειμενο ενω εχει γινει double post, αλλά έχω βάλει και ενα αλλο προγραμμα το οποιο αν εχει περιεχομενο ο editor, σε προειδοποιει αμα πας να κλησεις την καρτελα η να πας αλλου, τι λετε;

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

συμφωνωώ προσωπικά

Aldark

Aldark

 

Πρώτη διαφωνία γιατί σώζει ζωές gj!

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Aldark έγραψε:Πρώτη διαφωνία γιατί σώζει ζωές gj!
δηλαδη θα εισαι τοσο οτιναναι που θα πας να κλεισεις το παραθυρο, θα σου βγει το warning οτι θα χαθει οτι υπαρχει στον editor και εσυ θα πατησεις παλι οκ; Λιγο ακραιο δεν ειναι;

http://www.onepiecegr.com/

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ποτε θα γινω admiral;

Tcixlas

Tcixlas

 

δε θα γίνεις άντμιραλ ποτέ Κάκαλεεε Κακαλέεε-εεεε-εεε

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Scarlet D. έγραψε:
Επισης, λεω να διαγραψω το προγραμμα το οποιο κανει save το κειμενο που εχετε γραψει εαν δεν το εχετε στειλει. Οχι μονο εχει μερικα bugs οπως το να κραταει το κειμενο ενω εχει γινει double post, αλλά έχω βάλει και ενα αλλο προγραμμα το οποιο αν εχει περιεχομενο ο editor, σε προειδοποιει αμα πας να κλησεις την καρτελα η να πας αλλου, τι λετε;
Σε παρακαλώ, απάλλαξέ μας απο αυτό!  plz plz plz

Scarlet D.

Scarlet D.

 

τσουπ 3-1, παρε πεος αλ :P

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

ο αλ τον τσίμπησε, βγάλτο

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εγω προσωπικα δεν θυμαμαι να παρατηρησα καποιο bug με τον save editor. Συν τοις αλλοις ετσι και εχω γραψει κατι και μια στο εκατομμυριο δεν το εχω ποσταρει τοτε σωζεται και ετσι το ποσταρω αργοτερα. Βεβαια αυτο σημαινει οτι εαν δεν το ποσταρω ετσι και μετα θελω να γραψω στο quick reply θα πρεπει να καθομαι να το σβηνω. -___-

Tcixlas

Tcixlas

 

το θέμα είναι ότι βγαίνοντας αν σου βγάζει ειδοποίηση αν είσαι σίγουρος ότι θες να το κλεισεις δε πρόκειται να το χάσεις

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Αυτο ειναι πιο σπασαρχιδεν. Σε edit που παω να κανω ως μεγας moderator μου το πεταει συνεχεια με κινδυνο να πεταξω το λαπτοπ σε κανενα τοιχο.

BTW αν και εχει χιλιοειπωθει τα bounties ειναι λιγο εκτος τοπου και πραγματικοτητας. Δεν ειναι δυνατον εγω να εχω κανει 7500+ posts και να εχω λιγοτερο απο 1,5 εκατ. beli. Τι παπαριες ειναι αυτες; Ο τσιχλας τι να πει; Προτινω να κατσετε ενα βραδυ και να αφησετε τις γκομενες να φανε και οι αλλοι και να βρεθει λυση για τα bounties.

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Bug no1: Το κείμενο αποθηκεύεται στον editor οταν καποιος κανει ποστ σε ενα τοπικ πριν απο εσενα ενω εσυ ακομα γραφεις

Bug no2: Το ιδιο γινεται νομιζω και οταν κανει edit

και τα δυο σπαστικα ειναι απλα πρεπει να αποφασισουμε ποιο ειναι πιο σπαστικο :P

http://www.onepiecegr.com/

Aldark

Aldark

 

έχετε βγει οι μισοί οφφτόπικ και λέτε κάτι σαχλαμαρίτσες , πρώτη λεκτική προειδοποίηση πριν ανοίξει η δαγκάνα.
Το 3-1 δε μου λέει κάτι , αν το θεωρείτε μείζον θέμα που πρέπει να αποφασιστεί από τη λαϊκή βάση θα το παραπέμψω σε δημοψήφισμα.
Ο χαρακτηρισμός τσουπ πάρε πεος αλ δεν πρέπει να χαρακτηρίζει έναν admin και θα θεωρηθεί πρόταση μομφής εναντίον μου επίσης ή μάλλον εναντίον του συναδέλφου.
Μισό λεπτό να δω αν οντως δε με αφήνει να το κλείσω. Όντως υπάρχει και ίσως σώζει τη φάση.
Όμως επειδή έχω χάσει κείμενα πατώντας καταλάθος backspace (και ίσως και έντερ στο ταμπελάκι) , δε θα ήταν καλό για μας να περάσει η πρόταση. Με επιχειρήματα θα μιλήσουμε και όχι με πάρε πεος και τον τσίμπησε ο αλ. Γιατί δεν είναι φετίχ το type saver.
Κάντε σοβαρές προτάσεις και επανέλθετε.
Το bounty έχει "αλγόριθμο" και σύστημα , και συγκεκριμένες ενότητες δίνουν πολύ bounty. Δεν έχει σχέση με τα ποστ.

Tcixlas

Tcixlas

 

θα έπρεπε να δίνει και με τα ποστ, πέρα απο το ότι δίνει περισσότερο σε συγκεκριμένες ενότητες

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
ΟΚ ΤΕΛΙΚΑ ΒΓΑΛΤΕ ΤΟ G-ΑΜΗΔΙ.

Για τα bounties και παλι ειναι λιγο το πως τα υπολογιζει.

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ δεν έχω δει διαφορά παρόλα αυτα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης