Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

θεωριες one piece

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 33  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 33]

501θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 26 Αυγ 2015, 21:21

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Aφου δεν εχουν βγει τα spoilers για το 798 παρτε 2 φρεσκες θεωριες.....




502θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Πεμ 27 Αυγ 2015, 00:23

Aldark

Aldark

 

Είδα λίγο το πρώτο βιντεάκι (btw βγήκε μια σελίδα απ'τα σπόιλερς!) , αναφορικά με τα σωληνάκια του Whitbeard...
Και του Law το jolly roger...
θεωριες one piece - Σελίδα 21 Heart_Pirates'_Jolly_Roger , μοιάζει!

Θα μπορούσε και η τύπισσα στο άλλο βίντεο να είναι η κόρη του , αλλά το θεωρώ απίθανο , μάλλον κάποια "commander" του (χαμηλού λέβελ κιόλας) θα είναι με φρούτο άρπυιας (θα δούμε ΠΟΛΛΑ ζόαν με τον Κάιντο!)


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 21 Maxres11

503θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Πεμ 27 Αυγ 2015, 00:41

Tcixlas

Tcixlas

 

στάνταρ αν ο καιντο δεν έχει ζοαν θα είναι μ@λ@κί@


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 21 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

504θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Πεμ 27 Αυγ 2015, 00:42

N_G

N_G

 

Άλλη μία που είδα εγω προσωπικά τώρα. Δεν την πιστεύω είναι η αλήθεια αλλά δεν μπορώ να μην θαυμάσω το πως την έχει παρουσιάσει.!!


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 21 2eqgrhv


" Some day, I promise you...
They will all watch as i change the world.! "

505θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Πεμ 27 Αυγ 2015, 01:02

Scarlet D.

Scarlet D.

 

αυτό που κανει με τα νουμερα μου θυμιζει ΤΟΣΟ πολύ αυτό




την εχω ξαναδει αυτή τη θεωρια και η αληθεια είναι ότι είναι τοσο λογικη οσο αυτή η διαφημηση


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

506θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Πεμ 27 Αυγ 2015, 01:15

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Χμ έχω κάποιο πρόβλημα να βλέπω αυτά που ανεβάζετε, τί είναι links ? Γιατί δεν τα βλέπω?

Edit: μόνο αν κάνω quote μπορώ να δω το link...


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 21 33k6s5i θεωριες one piece - Σελίδα 21 Fvve46

507θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Πεμ 27 Αυγ 2015, 01:22

Santouryuu

Santouryuu

 

The Red-Haired έγραψε:Χμ έχω κάποιο πρόβλημα να βλέπω αυτά που ανεβάζετε, τί είναι links ? Γιατί δεν τα βλέπω?

Edit: μόνο αν κάνω quote μπορώ να δω το link...



Θα σου λειπουν τα πλαγκ ινς


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 21 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

508θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Πεμ 27 Αυγ 2015, 05:35

Aldark

Aldark

 

αν χρησιμοποιείς φιρεφοξ αλλά και γενικότερα δοκίμασε να βάλεις φλας πλέυερ! Διάβασα θεωρία btw που έλεγε λόγους για τους οποίους η Bonney είναι η πιο σημαντική σουπερνόβα , θα ποστάρω αύριο!


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 21 Maxres11

509θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Πεμ 27 Αυγ 2015, 11:25

Tcixlas

Tcixlas

 

νομίζω κάτι έχω διαβάσει κι εγώ αλ γι αυτό... επίσης οι θεωρίες που βάζει ο ντεθρεισερ τις εχω δει όλες... δήμο την μία στην έχω ποστάρει αν θυμάσαι και πάλι το ίδιο απάντησες παρόλο που συμφωνώ ότι έχει παρουσιαστεί τέλεια... δηλαδή αν έβλεπα πρώτη φορά one piece παίζει και να ήμουν σίγουρος ότι θα γίνει


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 21 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

510θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Πεμ 27 Αυγ 2015, 17:47

Aldark

Aldark

 


ιδού...τι λέτε;


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 21 Maxres11

511θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Πεμ 27 Αυγ 2015, 18:14

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι ωραία την έχω δει την συγκεκριμένη θεωρία ξανα απλά το θέμα είναι ότι οκ είναι σημαντική και για μένα έχει ένα απο τα πιο απίθανα φρούτα, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι ρόλο μπορεί να παίξει αυτή τη στιγμή στο στόρι εκτός απο την αθανασία ουσιαστικά... ή τα γηρατιά


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 21 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

512θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Πεμ 27 Αυγ 2015, 19:28

Aldark

Aldark

 

Θέλω να δω τι παίζει με Ασπρογένη και Ακαίνου πάνω από όλα...Και αν είναι όντως νεαρή ή καμιά γριά που κρύβεται μέσω του φρούτου :xD: :xD:


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 21 Maxres11

513θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Πεμ 27 Αυγ 2015, 19:59

Tcixlas

Tcixlas

 

με ασπρογε΄νη περισσότερο βασικά και ακάινιυ απλά ίσως ξέρει την φήμη της και την έχει γνωρίσει και πιο παλιά δεν ξέρω αν παίζει κάτι παραπάνω


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 21 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

514θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Παρ 28 Αυγ 2015, 00:01

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ειναι πολλα μυστηρια με την bonnie απλα το θεμα ειναι οτι δεν ξερουμε τιποτα ακομα. Απλα οτι τρωει πολυ και αλλαζει ηλικια(Α επεισης εκλαιγε οταν ενας yonko παππους ετρωγε ξυλο), ειναι πολυ νωρις για θεωριες πιστευω


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

515θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Παρ 28 Αυγ 2015, 01:04

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν είναι νωρίς αν και δεν έχω καταλάβει γιατί είναι μονάντερη


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 21 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

516θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Παρ 28 Αυγ 2015, 01:06

Santouryuu

Santouryuu

 

Tcixlas έγραψε:δεν είναι νωρίς αν και δεν έχω καταλάβει γιατί είναι μονάντερη

συμπεραινω οτι με την ηλικια μπορει να επηρεασει εμμεσα και τον μεταβολισμο της


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 21 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

517θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Παρ 28 Αυγ 2015, 10:33

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Είχε συνάντηση με τον Blackbeard και τις είχε φάει.. Δεν έχουμε μάθει λεπτομέριες γιαυτή τη μάχη ακόμα, ούτε τί συζήτησαν όταν την είχαν δέσει. Θα έχει ενδιαφέρον η Bonnie, αλλά όχι και σημαντικότερη supernova, μάλλον ο Kid θα είναι ή ο Law (εξαιρόντας τους SHs).


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 21 33k6s5i θεωριες one piece - Σελίδα 21 Fvve46

518θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Παρ 28 Αυγ 2015, 13:41

Scarlet D.

Scarlet D.

 

για τον law τωρα πια ξερουμε τα παντα οποτε μεχρι στιγμης για μενα ειναι ο πιο ενδιαφερον τωρα αμα μαθουμε και τις ιστοριες των αλλων μπορει να αλλαξουμε γνωμη


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

519θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Παρ 28 Αυγ 2015, 19:03

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε στοίχημα ότι και ο κιντ και η μπόνι έχουν πολύ μεγάλο backstory μην κολλάς στο ότι είδες μόνο έναν... εξάλλου έχεις πόσους σουπερνοβας


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 21 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

520θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Παρ 28 Αυγ 2015, 19:14

Scarlet D.

Scarlet D.

 

αυτό λεω, μεχρι να αποκαλυφθεί το backstory ολων ο αγαπημενος των περισσοτερων νομιζω είναι ο law


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

521θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Παρ 28 Αυγ 2015, 19:16

Tcixlas

Tcixlas

 

εντάξει ναι εμένα θεωρώ ίσως κια μετά να είναι ο fav αλλά κι ο κιντ έιναι αρκετά καλός αλλά εκνευριστικός


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 21 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

522θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Παρ 28 Αυγ 2015, 19:28

Scarlet D.

Scarlet D.

 

είναι πιο εκνευριστικος rival από τον gary στα pokemon. Ο oda τον εχωσε στην ιστορια αργα και τωρα θελει να κανει τα ΠΑΝΤΑ για να τον θεωρήσουμε rival του luffy


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

523θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Παρ 28 Αυγ 2015, 19:35

Tcixlas

Tcixlas

 

βασικά τον περιέγραψες σε μια φράση σαν να ήξερες τι σκέφτεται ο oda χχαχα

πάντως ο κιντ φαίνεται παραλίγο rival και όχι ακριβώς rival


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 21 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

524θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Παρ 28 Αυγ 2015, 19:37

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ναι μα ετσι τον θελει ο οντα και αυτό είναι το πρόβλημα θελει τον blackbeard τον κακο της υπόθεσης και τον kid rival ο οποιος είναι ιδιο επιπεδο δυναμης αλλα ο luffy εχει το charizard οποτε αυτοματος θα τον νικησει


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

525θεωριες one piece - Σελίδα 21 Empty Απ: θεωριες one piece Παρ 28 Αυγ 2015, 19:40

Tcixlas

Tcixlas

 

ιδιο επίπεδο με τον λούφυ τώρα δεν ξέρω αν είναι πάντως

http://prntscr.com/8a0i4l

τι λέτε σορρυ για το double post για λόγους ανανέωσης το έκανα κάντε ένα μερτζ αργότερα ή ρίξτε και γουορν


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 21 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 33]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 33  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης