Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αθλητικά - Γενική Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 23]

Tcixlas

Tcixlas

 

ο μπεργκ χτες φάνηκε πιο ξενερωμένος απο ποτε... η γκρίνια υπάρχει απο όλους όχι μόνο απο πρανιτσ και για τον πρανιτς φταίει ο αναστασίου και ο ρόλος που του δίνει αλλά και το ότι ο ίδιος έιναι αμπαλος

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Φυσικα και θελουμε Αναστασιου στον παγκο του Παναθηναικου. Για να κοροιδευουμε τις ζελες.... :xD:

Αν και προσπωπικα φταιει η διοικηση πρωτα που δεν φερνει παιχτες.

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Δεν κάναμε ούτε μια σοβαρή ευκαιρία. Οι αλλαγές ό,τι νά'ναι (μέχρι που σήκωσε τον εσσιέν για ζέσταμα και τον κάθισε πάλι στον πάγκο Ο:Ο λες και είναι κανάς 17χρονος που θα πάρει την πρώτη του συμμετοχή...) Να φύγει, αλλά το θέμα είναι ποιόν θα μας κουβαλήσει ο mr President...

PS: Θα βγάλετε το συνολικό πίνακα στο άλλο thread? Έπιασα 2 Joker!!!

Aldark

Aldark

 

Μιας και έχουμε ξεχωριστό section για τα αθλητικά , αν θέλετε μπορείτε να κάνετε παναθηναϊκό τόπικ ή τόπικ σκέτο για το ποδόσφαιρο ^^ !!

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
The Red-Haired έγραψε:Δεν κάναμε ούτε μια σοβαρή ευκαιρία. Οι αλλαγές ό,τι νά'ναι (μέχρι που σήκωσε τον εσσιέν για ζέσταμα και τον κάθισε πάλι στον πάγκο Ο:Ο λες και είναι κανάς 17χρονος που θα πάρει την πρώτη του συμμετοχή...) Να φύγει, αλλά το θέμα είναι ποιόν θα μας κουβαλήσει ο mr President...

PS: Θα βγάλετε το συνολικό πίνακα στο άλλο thread? Έπιασα 2 Joker!!!


Θα εχουμε 2 πινακες. Ενας θα ειναι για τον bet-τζη του μηνα και το αλλο θα αφορα το Tσου Λου. Απλα λιγο υπομονη διοτι εγω μεχρι την Πεμπτη γραφω λογω εξεταστικης.


Tcixlas

Tcixlas

 

μην αγχώνεστε θα μιλήσω εγώ με τον δημήτρη εδώ απο αύριο μεθαύριο θα έχω και λαπτοπ και έχουμε δυναμικό καμ μπακ :p ξεκινάει και τσουλού :p

Aldark

Aldark

 

θα παιχτεί και οφφισιαλ τσ.λ. τόπικ. Stay tuned~

Tcixlas

Tcixlas

 

για συζήτηση? στα στοιχηματικά υπάρχει ένα θεμα για προγνωστικά και στοιχηματικά παντώς τύπου... μπείτε και απαντήστε ρε μέσα.... δεν παίζει να είμαι ο μόνος που γουστάρει τα προγνωστικά σε οπαπ επίπεδο :p επίσης μην φοβάστε αν το σύστημα σας έιναι να κερδίσει δεν είναι σαν το τζοκερ που όσο περισσότεροι κερδίζουν τόσο μικρότερο το κέρδος... τα ίδια κερδίζετε οπότε δώστε στο λαό κανα έτοιμο να βγάλουμε καναφραγκάκι :p

Aldark

Aldark

 

δε με αφορά το στοίχημα και τα προγνωστικά , αλλά η διοργάνωση σε ρομαντικό επίπεδο , so...

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν μιλάω για σένα είμαστε άλλοι στοιχηματιες εδώ... περιμένω απαντήσεις ρεεεεεεεεεε

Hawkins

Hawkins

 

Αχ ρε Ελλαδάρα,πάλι μαθ την έθπαθεθ με τουθ αχώνευτουθ!

Santouryuu

Santouryuu

 

αναμενόμενο ρε συ

Tcixlas

Tcixlas

 

καλά αναμενώμενο δεν ήταν επίφοβο ναι... εγώ το περίμενα πως και πως να περάσουμε πραγματικα΄... λάθος επιλογές κάποιες λάθος κινήσεις άγχους μας φάγανε

Tcixlas

Tcixlas

 

εντάξει παιδιά ομαδάρα έχουμε παίζουμε τον πανελευσινιακό και είμαστε 5-0 ημίχρονο μην αγχώνεστε πάμε για τσαμπιονσ λινγκ του χρόνου

Tcixlas

Tcixlas

 

πολύ καλό άρθρο και σχετικά αντικειμενικό παρόλη την π΄ρασινη μαχητική ψυχή :p μπ΄ραβο στον αρθρογράφο

Santouryuu

Santouryuu

 



συγκινουμαι ellefson you is mean why me

Tcixlas

Tcixlas

 

άστα ρε μόλις είπε ο μεγάλος για τον τάφο του άστα....

Hawkins

Hawkins

 

και χθες και σημερα για ενα παιχνιδι χανω το στοιχημα

alithinos mugiwara

alithinos mugiwara

 

κριμα! Εγω απτην αλλη κονομησα 20ευρω αποψε χαχα na ναι καλα η ντρνπρο :-)

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ η αλήθεια έιναι έχω μέρες να παίξω δεν είμαι στα πάνω μου οικονομικά και την βγάζω στη λουφα με μπασκετάκια πάνε οι καφέδες και τα στοιχηματα :p μέχρι να πληρωθω χαχαχα

blackeagles pirates

blackeagles pirates

 

όταν τα έλεγε ο μαυραετός ότι τα περισσότερα ματς στο Ελλαδιστάν ήταν gg όλοι με έλεγαν μαλάκα....

Tcixlas

Tcixlas

 

γτφ? gg? που? στο ελλαδισταν? αποκλειεται.....

blackeagles pirates

blackeagles pirates

 

πες μου ότι κατάλαβες good game και όχι goal-goal; :p

Tcixlas

Tcixlas

 

ο φακ?? χαχαχαχαχαχαχα σορρυ η αποχη μου απο τα στοιχηματικά με έχει αποξενώσιε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης