Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΝΕΟΣ ΑΝΤΜΙΝ

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26ΝΕΟΣ ΑΝΤΜΙΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΕΟΣ ΑΝΤΜΙΝ Δευ 06 Ιουλ 2015, 12:53

Tcixlas

Tcixlas

 

hawkins η μαλακία με τους διπλούς σου λογαριασμούς έχιε γίνει βαρετή... πάλι τα΄ιδια??? μα πόσους ενεργούς έχεις πιά? ποστάρεις εσύ και στο λεπτό πάνω ποστάρει ξανά και ο διπλός σου??? έλεος...

εγώ είμαι αναγεννητής κι ο χοκ υποστηρικτής και φίλος του σαντοου ες και μεγάλος υποστηρικτής των αμερικάνω πρακτόρω προσπαθεί να επωφεληθεί την δική μου αναγέννηση του φόρουμ και να επωμιστεί τα κέρδη μου... αλλά δεν θα το επιτρέψω με τον johnyman παρέα θα είμαστε μοιραίοι άντρακλες και θα έχουμε όλα τα μωρά του φόρουμ..


_________________
ΝΕΟΣ ΑΝΤΜΙΝ - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

27ΝΕΟΣ ΑΝΤΜΙΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΕΟΣ ΑΝΤΜΙΝ Δευ 06 Ιουλ 2015, 13:42

Hawkins

Hawkins

 

βασικα δεν ειμαι με τον σαντοου ες αλλα αφου το ειπες ας κανω το role play μου...
ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΤΑΤΡΩΠΟΣΟΥΜΕ ΠΑΡΑΔΩΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ ΚΑΚΟ


_________________
ΝΕΟΣ ΑΝΤΜΙΝ - Σελίδα 2 Images10

28ΝΕΟΣ ΑΝΤΜΙΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΕΟΣ ΑΝΤΜΙΝ Δευ 06 Ιουλ 2015, 14:32

Santouryuu

Santouryuu

 

Φακ χαρι ποτερ!


_________________
ΝΕΟΣ ΑΝΤΜΙΝ - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

29ΝΕΟΣ ΑΝΤΜΙΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΕΟΣ ΑΝΤΜΙΝ Δευ 06 Ιουλ 2015, 15:14

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
Johnyman έγραψε:έτσι όπως θα μας γαμήσει θα εύχεσαι να ήταν προφυλακτικό

και μην πιστεύετε ό,τι διαβάζετε..η Βιρτζίνια μια ζωή μαλακίες έλεγε και @@ έρευνα έκανε..διαβάστε και λίγο NY Times και θα δείτε σε βάθος χρόνου πόσο ωφέλησα την μικρή κοινότητα του one piece.

μερικά νούμερα μόνο θα παραθέσω:
-μείωση του σπαμ κατά 24%
-αύξηση των μελών κατά 16%(και δεν εννοώ ότι φύτρωναν νέα χέρια)
-το 89% των ατόμων δήλωνε πως το φόρουμ περνούσε δεύτερη χρυσή εποχή.Τόση ευημερία είχε να δει ελληνική κοινότητα από την εποχή του Μ.ΑλεΞάνδρου


έχω δει τον Shadow Ace πρώτα να μπανάρει μέλος και μετά να ρωτάει τους άλλους τι κακό είχε κάνει

έχω δει τον Shadow Ace να σβήνει ποστ και μετά να ρωτάει τι κακό έγραφαν

έχω δει τον Shadow Ace να τρώει κατευθείαν με τα χέρια χωρίς μαχαιροπίρουνο.Και με τα ίδια αυτά χέρια να μπανάρει μέλη


δεν μπορώ να σας πω ποιός είναι καλύτερος αντμίν και ποιός νοιάζεται για το καλό του φόρουμ,αλλά μπορώ να σας πω πως ο Shadow Ace είναι για τον πούτσο και δεν νοιάζεται.

επιγραφή σε μια από τις στήλες που στηρίζουν τον Παρθενώνα αναγράφει: ''τον Johnyman πολλοί αγάπησαν,τον Shadow Ace ουδείς.Λογικό.Αφού είναι παπάρας.''

Κι αυτά δεν τα λέω εγώ,τα λένε όλοι..ρωτήστε,μάθετε,ενημερωθείτε,διαδώστε..κάντε και follow τον didimakia,κρίμα είναι το παιδί

i gottamn lol'd... :haha:

μη ξεχασετε το didimakia παιδια μου ειναι σημαντικο!

30ΝΕΟΣ ΑΝΤΜΙΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΕΟΣ ΑΝΤΜΙΝ Δευ 06 Ιουλ 2015, 18:17

Tcixlas

Tcixlas

 

εμένα επειδή δεν με έχεις φίλο με αγνοείς ρουφιάνε του συστήματος?


_________________
ΝΕΟΣ ΑΝΤΜΙΝ - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης