Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 40]

1Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Empty Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Σαβ 26 Ιουν 2010, 19:04

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
Λοιπον,you know tha drill,εδω γραφουμε πως μας φανηκε το chapter,οτιδηποτε μας φανηκε αστειο/παραξενο σε καποια σελιδα και διαφορες προβλεψεις για το τι θα γινει...

μη βαζετε σε spoilers,εχει στο τιτλο προειδοποιηση...

Αν καποιος θελει να βαλει spoilers για το νεο chapter,αυτα ΘΑ ΜΠΟΥΝ σε spoiler,διοτι,πχ εγω κι ο διδις δε θελουμε να τα βλεπουμε...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Shadow Ace στις Κυρ 27 Ιουν 2010, 13:18, 1 φορά

Aldark

Aldark

 

Ωραία τελειωσε ο Oda το chapterόνι και το Flashback , άντε τώρα να δούμε κανα nakama τίποτα , κάτι στο παρών τελως πάντων (ή ακόμα και time skip :twisted: )

didimakia

didimakia

 

Καλη ιδεα αυτο το τοπικ...να μην χρειαζεται να κανουμε συνεχεια καινουργια τοπικς... ωραιο κλεισιμο το flashback...

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
ναι κι εγω θελω να δω πως θα το συνεχισει...α μια σημειωση....



Αν καποιος θελει να βαλει spoilers για το νεο chapter,αυτα ΘΑ ΜΠΟΥΝ σε spoiler,διοτι,πχ εγω κι ο διδις δε θελουμε να τα βλεπουμε...


αυτααα...εκανα update το αρχικο ποστ...

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
δεν λέω,καλή ιδέα του ενός τόπικ που να σχολιάζουμε τα τελευταία τσάπτερς,αλλά αν με το καλό γίνουν πολλές σελίδες τα νέα μέλη θα μπερδευτούν..θα χάσουν πολλές συζητήσεις

είμαι δηλαδή της άποψης να ανοίγουμε για κάθε τσάπτερ νέο τόπικ..εξάλλου σάιτ αφιερωμένο στο OP είμαστε.
έτσι θα μπορούν να λένε και τη γνώμη τους και μέλη που είναι σε πιο παλιά τσάπτερ χωρίς να τρώνε σπόιλερ...ή κάποιος να θέλει να διαβάσει την άποψη των υπόλοιπων μελών για ένα συγκεκριμμένο τσάπτερ(κι εγώ καμιά φορά το θέλω αυτό)
εδώ μέσα θα είναι δύσκολο να βρουν την συζήτηση για το τσάπτερ π.χ. 576 ενώ εμείς θα είμαστε στο 586...(τυχαία νούμερα)


Αυτά είχα να πω..βαρέθηκα να γράφω

didimakia

didimakia

 

Μα γι αυτο τον λογο θα κανω το τοπικ...xD

Tsiakkos

Tsiakkos

 

Μπορεί να ανοίγεται νέο τόπικ για κάθε τσάπτερ και τα πολύ παλιά να διαγράφονται απλά. Εισήγησή μου.

http://tsiakkos-rg.blogspot.com/

didimakia

didimakia

 

Οχι η ιδεα του να διαγραφω κατι σε ενα φορουμ ειναι τελευταια επιλογη..καλυτερα να κανουν εναν χωρο για σκουπιδια που θα βλεπει μονο η ομαδα διαχειρισης και να παν εκει...

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Συμφωνώ με τον Didimakia και με τον Johnyman.Δηλαδή πιστεύω πως πρέπει να γίνεται ένα θέμα ανα κεφάλαιο και άμα δεν θέλετε να σας τρώει χώρο,να τα βάζετε σε μια "χωματερή" θεμάτων που θα τα βλέπουν μόνο mods και admins...

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

10Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Empty Απ: Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Δευ 28 Ιουν 2010, 15:36

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

ναι κ εγω νομιζω οτι θα ηταν καλυτερο να γινεται ξεχωριστο topic για καθε κεφαλαιο...
κ πιο οργανωμενο θα ηταν και πιο ευκολο να παρακολουθεις...

11Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Empty Απ: Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Δευ 28 Ιουν 2010, 15:38

didimakia

didimakia

 

Εγω παλι επιμενω να μεινει ενα τοπικ... ouf

12Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Empty Απ: Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Δευ 28 Ιουν 2010, 16:02

Gol D. Sparrow

Gol D. Sparrow

 

Μπα καλυτερα να γινονται ξεχωριστα τοπικ nice! δηλαδη αυτο που ειπαι ο Johnnyman αλλα αμα δεν θελετε αυτη την λυση τουλαχιστον κανε ενα καινουργιο thread για να βαζουμε μονο σποιλερ αλλιως θα χαθουμε whistle

Πισω στο μανγκα τωρα ρε παιδια μολις μου ηρθε στο μυαλο τοτε ποου ο Κουμα ρωτησε την Ναμι αν ο Λουφυ εχει αδερφο σιγουρα ρωτουσε για τον Αce γιατι αμα ειναι ο Σαμπο αυτος που φροντιζουν στο πλοιο του Ντραγκον τοτε λογικα θα γνωριστηκαν gj!

13Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Empty Απ: Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Δευ 28 Ιουν 2010, 16:51

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender
εγω προτιμω το ενα τοπικ.ειναι ολα μαζεμενα σε μια θεση,κι ολα μια χαρα.

14Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Empty a Τρι 29 Ιουν 2010, 04:20

vagas1989

vagas1989

 

τι ένα?τι πολλα?... κανα spoiler για 590 εχουμε?

15Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Empty Απ: Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Τρι 29 Ιουν 2010, 11:54

Gol D. Sparrow

Gol D. Sparrow

 

Υπαρχει κατι αλλα φοβαμαι την αντιδραση σας τελοσπαντων το γραφω και οτι γινει (ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ CONFIRMED)
Σπόιλερ:
αλλα επαναλαμβανω δεν ειναι confirmed

16Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Empty Απ: Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Τρι 29 Ιουν 2010, 12:09

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

μπα δεν νομιζω να παιχτει κατι τετοιο....
ειναι πολυ τραβηγμενο...
οσο για το break,νταξ...μπορει κ να χει αλλα θα ειναι κοτσανα αν εχει παλι....

17Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Empty Απ: Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Τρι 29 Ιουν 2010, 13:18

Aldark

Aldark

 

ΤΗΕ ΗΕLL IZ THAT?!

Σπόιλερ:

Break δεν εχει....ΚΙΟΛΑΣ? 2 βδομαδες περασαν απ'το τελευταιο :Ρ

18Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Empty Απ: Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Τρι 29 Ιουν 2010, 14:12

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
ΛΟΛ αυτα μονο ο κουμπος τα κανει^^

19Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Empty Απ: Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Τρι 29 Ιουν 2010, 15:24

petrikios

petrikios

 

Ααααα μαθαμε τωρα καθε φορα να κανει break....βασικα απο την αλλη αυτο κατανταει πολυ κουραστικο και για τους ιδιους του φανς...απο την μια το ανιμε που παει με ρυθμους χελωνας και απο την αλλη το μανγκα που και αυτο κυλαει εδω και 6 τσαπτερ και αυτο με πολυ αργους ρυθμους συν το οτι εχει και τα ηλιθια break...ελπιζω να μην ειναι επιβεβαιωμενο και να δουμε συντομα το σποιλερς...

20Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Empty Απ: Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Τετ 30 Ιουν 2010, 10:39

Heiwajima

Heiwajima

 

μιναααααααααααααα its here spoilers are here!!!!!κ μου φενοντε ΜΑΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

Σπόιλερ:
Σπόιλερ:

21Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Empty Απ: Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Τετ 30 Ιουν 2010, 10:46

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

δεν διαβαζω ποτε τα spoilers για να μη χαλασει το σασπενς αλλα παντα τα ανοιγω κ ριχνω μια ματια,στα πεταχτα...

κ μολις τα ανοιξα το ματι μου επεσε κατευθεια πανω...

Σπόιλερ:

22Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Empty Απ: Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Τετ 30 Ιουν 2010, 12:01

Gol D. Sparrow

Gol D. Sparrow

 

Οραιο chapter θα ειναι αλλα αυτο που μου αρεσε ποιο πολυ ειναι οτι

Σπόιλερ:

23Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Empty Απ: Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Τετ 30 Ιουν 2010, 13:11

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
διάβασα μόνο τα δικά σας τα σποιλερ και μπορώ να πω πως άναψα..αυτή η δόση μου κάνει..περιμένουμε τώρα το τσάπτερ

24Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Empty Απ: Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Τετ 30 Ιουν 2010, 13:16

Heiwajima

Heiwajima

 

πάνε στις 11-12 στο mangastream κ θα είναι εκεί :muaha: :muaha:

25Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Empty Απ: Last One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] Τετ 30 Ιουν 2010, 13:41

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
έφερα εικόνες
Σπόιλερ:
Σπόιλερ:
Σπόιλερ:
Σπόιλερ:
Σπόιλερ:
Σπόιλερ:
Σπόιλερ:
Σπόιλερ:

και η πιό επική
Σπόιλερ:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης