Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

[THEORY] Δυναμεις Μελλοντικων Χαρακτηρων.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Εφτιαξα αυτο το topic για να φτιαξουμε θεωριες το τι δυναμεις, οι αδυναμιες μπορουν να εχουν χαρακτηρες που εχουμε δει μονο τα προσωπα τους η και το ονομα τους

παρτε αυτη για παραδειγμα [THEORY] Δυναμεις Μελλοντικων Χαρακτηρων. Big_Mom_Pirates_Member_1



αυτη ειναι στο πληρωμα της big mom ,πιστυω οτι θα χει παρα πολυ ενισχυμενο observation haki

http://www.onepiecegr.com/

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Και θα τις μπαίνουν έυκολα σκουπίδια στα μάτια... άσε που συνέχεια θα "ματιάζεται"... :xD: :xD: :xD:

Santouryuu

Santouryuu

 

Το ματι της γαριδα

karamin

karamin

 

εγω θελω να δω την δυναμη του admiral που δεν μας εχει δειξει και πολυ...ενς με κερατα νομιζω ειναι!

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ περιμένω να δω τα θεριά του καιντο το πρωτοπαλίκαρο του ή ακόμα και τους commanders του

Santouryuu

Santouryuu

 

εγω καθολου... τιποτα ζωα(ν) θα'ναι... χωρις μυαλο και με πολλα μουσκουλα, στυλ ρομπ λουτσι

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι αλλά ο κακου είχε μυαλό ας πούμε... δεν νομίζω ότι είναι τυχαίο γιονκο πιστεύω ότι εκεί θα καταλάβουμε τελειώς το awakened zoan...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης