Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αιτήσεις για υπεύθυνους του φόρουμ

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Tcixlas

Tcixlas

 

πες τα σαλομε-σκαρλετάκο γιατί καπηλεύονται τα κεκτημένα μας χαχαχαχα

τελικά αποφασίστηκε ποιοί θα μπουν τελικά mods? για να καταλάβω θα είναι ένας admin? ο σκληρός? και μετά μόνο 2 mods?

να πω μια γνώμη? μόνο τόσοι θα κουράσει δεν ξέρω απο προσωπική άποψη γιατί έχω υπάρξει σε φόρουμ αν δνε υπήρχαν τουλάχιστον 4-5 να ασχολούνται με τα κοινά του φόρουμ στο τέλος όλο και καποιος το παρατούσε...


_________________
Αιτήσεις για υπεύθυνους του φόρουμ - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Hawkins

Hawkins

 

για να πω την αληθεια ο μονος λογος που θα ηθελα να γινω μοντ ειναι για να παθουν εγκεφαλικο ο ελιντορ με την μαγκι οταν μπουν...περα απο την πλακα τωρα οι εποχες που ηθελα να γινω μοντ περασαν,προσωπικα πιστευω πως πρεπει να βγουν απο μοντ ο ελιντορ με την μαγκι γιατι εχουν να μπουν καιρο και δεν ηταν παρον οταν το φορουμ αργοπεθαινε ουτε εκαναν κατι για να βοηθησουν εστω λιγο για να ξανα γινει οπως παλια.Παρολα αυτα θα ελεγα για μοντ τον σαντοριου διοτι ηταν το ποιο ενεργο μελος τοσο καιρο και ειναι και ο μεγαλητερος


_________________
Αιτήσεις για υπεύθυνους του φόρουμ - Σελίδα 2 Images10

Tcixlas

Tcixlas

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα εγκεφαλικό όταν λές??? ο σαντόριου είναι φανμποι ζόρο?? ο παππους?? για μένα πέρα απο την πλάκα τα παιδιά που ήταν εδώ στα δύσκολα αλήθεια αξίζουν γιατί δέιξανε ότι στα δύσκολα δεν τα παρατάνε κι αυτό είναι σημαντικό... fabulous for president λοιπόν


_________________
Αιτήσεις για υπεύθυνους του φόρουμ - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Βρε αχάριστοι, σας έφτιαξα τα μπάτονς, έβαλα 2 νέες κατηγορίες emoticons, όταν το φόρουμ ήταν υπο διάλυση γύρω στην εξεταστική ιανουαρίου και τίποτα δεν λειτουργούσε κανείς δεν ενδιαφέρθηκε. και η maggie με έκανε μοντ για να τα φτιάξω και κάθησα και μέσα σε ένα βράδυ το φόρουμ ανάνηψε! Ποιος θα σας βάλει μπάνερς βρε? Ποιός να ανανεώσει το φόρουμ με addons και παινίδια? Μέχρι και role play games σκέφτομαι να οργανώσω..
Έχε χάρη που δεν κράτησα καμια εικόνα με τα χάλια του φόρουμ τότε...
Αλλα δεν πειράζει , η αξία μου θα αναγνωριστεί όταν θα είναι πια αργά...

Χόκινς τι όνομα να σου βάλω τελικά?? Ααα άσχετο εσυ είσουν ο πλανκτον ή μας δούλευε και αυτός???
Πόσα ακάουντ έχεις τελικά??


_________________
Αιτήσεις για υπεύθυνους του φόρουμ - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Tcixlas

Tcixlas

 

παττυ we still love you μην εξάπτεσαι χαχαχα κύριε σκληρέ δώσε 2 τίτλους εδώ στην κοπέλα που ήταν εδώ στην ανάνηψη του φόρουμ ανελιπώς :p εμένα δεν μου απαντησε κανείς και το λέω σοβαρα δεν κάνω πλάκα σε αυτό... εσύ παττυ θεωρείς ότι 2 και 3 άτομα θα τα βγάζετε πέρα αν ζωντανέψει το φόρουμ? και είδικά αν μόνο ένα είναι admin και 2 mod όπως κατάλαβα απο πάνω... εκτός κι αν ο μάνος εφαρμώσει το αναλώσιμου που έλεγε κατα γράμμα, αλλά αν τους αλλάζει συνέχεια δεν θα προλαβαίνουν να φτάσουν τ άριστο των δυνατοτήτων τους τα παιδιά


_________________
Αιτήσεις για υπεύθυνους του φόρουμ - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Hawkins

Hawkins

 

Patty D.Luffy έγραψε:Βρε αχάριστοι, σας έφτιαξα τα μπάτονς, έβαλα 2 νέες κατηγορίες emoticons, όταν το φόρουμ ήταν υπο διάλυση γύρω στην εξεταστική ιανουαρίου και τίποτα δεν λειτουργούσε κανείς δεν ενδιαφέρθηκε. και η maggie με έκανε μοντ για να τα φτιάξω και κάθησα και μέσα σε ένα βράδυ το φόρουμ ανάνηψε! Ποιος θα σας βάλει μπάνερς βρε? Ποιός να ανανεώσει το φόρουμ με addons και παινίδια? Μέχρι και role play games σκέφτομαι να οργανώσω..
Έχε χάρη που δεν κράτησα καμια εικόνα με τα χάλια του φόρουμ τότε...
Αλλα δεν πειράζει , η αξία μου θα αναγνωριστεί όταν θα είναι πια αργά...

Χόκινς τι όνομα να σου βάλω τελικά?? Ααα άσχετο εσυ είσουν ο πλανκτον ή μας δούλευε και αυτός???
Πόσα ακάουντ έχεις τελικά??
εγω ημουν
βαλε hawkins το παλιο κλασικο
τωρα εχω μονο αυτο και το τσιχλας


_________________
Αιτήσεις για υπεύθυνους του φόρουμ - Σελίδα 2 Images10

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Σε κάνω hawkins ή μήπωε θέλεις The Real Hawkins όπως παλιά.
Ο τσίχλας δεν παίζει να είσαι εκτος αν αλλάζεις IP για πλάκα.. whistle


_________________
Αιτήσεις για υπεύθυνους του φόρουμ - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Hawkins

Hawkins

 

Patty D.Luffy έγραψε:Σε κάνω hawkins  ή μήπωε θέλεις The Real Hawkins όπως παλιά.
Ο τσίχλας δεν παίζει να είσαι εκτος αν αλλάζεις IP για πλάκα.. whistle
οπως δεν ημουν και ο πλανκτον οπως δεν ημουν και αλλα μελοι :xD:
επισης το the real hawkins ηταν το τριτο μου main acc δεν ηταν το πρωτοτυπο το οποιο ειναι hawkins


_________________
Αιτήσεις για υπεύθυνους του φόρουμ - Σελίδα 2 Images10

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε χοκ? γιατί πας να με κάψεις ρε? θες να με γειωσεις για να φανείς ότι έσωσες το φόρουμ εεε? σε κατάλαβα ρε.... και παρόλα αυτά κάτι που δυσκολεύει τη θέση μου δεν είναι και τόσο δύσκολο να αλλάξεις ip χαχαχαχα αλλά δεν είναι εγώ γιατί μιλούσαμε ταυτόχρονα σε τσατ... δατς τζαστ δε γουει γιου χαβ του θινκ


_________________
Αιτήσεις για υπεύθυνους του φόρουμ - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Δεν σας έχω πετύχει να μιλάτε σε τσατ και πάλι πόσο δύκσολο είναι να συνδεθείς ταυτόχρονα απο 2 browsers???
Την ΙΡ είναι κουραστικό να την αλλάζεις κάθε 2 λεπτά για να συνομιλήσεις με τον εαυτό σου... οπότε έχει τύχει να πετύχω χρήστες με την ίδια ΙΡ... αυτά... whistle


_________________
Αιτήσεις για υπεύθυνους του φόρουμ - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης