Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ;

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Το αγαπημένο μου arc

Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c101%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 1% [ 1 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c101%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 1% [ 1 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c102%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 2% [ 2 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c107%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 7% [ 7 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c104%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 4% [ 4 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c102%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 2% [ 2 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c101%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 1% [ 1 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c101%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 1% [ 1 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c106%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 6% [ 6 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c105%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 5% [ 5 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c108%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 8% [ 8 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c1016%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 16% [ 16 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c103%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 3% [ 3 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c107%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 7% [ 7 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c106%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 6% [ 6 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c1011%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 11% [ 11 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c102%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 2% [ 2 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c101%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 1% [ 1 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c104%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 4% [ 4 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c101%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 1% [ 1 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c1010%Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Vote_c10 10% [ 10 ]
Σύνολο Ψήφων : 99

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ δηλαδή είμαι μικρός op fan χαχαχα εγώ 2-3 περίπου χρόνια έχω φάει βασικά με το one piece απλά όπως ξανα είπα πιτσιρικάς έβλεπα το drake στο αλτερ άρα μπορεί να θεωρηθεί ότι έχω προιστορία? θυμάμαι μπόμπιρας τότε να κάνω ότι είμαι λαστιχένιος χαχαχαχαχαχα πορωση τότε... τώρα στα 21 μου το one piece μου φαίνεται πολύ πιο αξιόλογο απο το εν λόγω παιδικό αλλά αρχισε να κουράζει


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ναι κι εγω εκανα οτι ειμαι λαστιχενιος καποτε....παιζει να μου πονουσε μια αρθρωση χεριου για καμια βδομαδα....τεεεεεελος παντων το θεμα με μενα ειναι οτι το one piece εχει πολλα masterpiece για να πεις "ναι αυτο ειναι το αγαπημενο μου" τι να πρωτοπω, enel?πςςςς enies lobby?χαμος εγινε εκει saboaby archipelago?Θρυλικο κομματι, συμπεριλαμβανψ προφανως τα αρχικα arcs που ο luffy γνωριζε ακομα nakama...

Πραγματικα παιδες ζω για την στιγμη που θα του πει καποιος "παρε με για nakama" και να του πει ο luffy "οχι δεν θα επιβιωσεις εκει εξω" η κατι τετοιο


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν υπάρχει περίπτωση αν είναι κάτι τερατόμορφο θα τον πάρει κι απλά θα τον προστατεύει με κόστος την ζωή του όπως και να έχει


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Παμψηφεί Enies Lobby βλέπω! Ακολουθεί το Marineford.

Πολύ ψηλά το Sabaody και το Dressrosa. Γενικά υπερτερούν τα arc που συνδυάζονται δυνατές μάχες με αποκαλύψεις. Δεν το καταφέρνει σε όλα τα arc το ίδιο καλά ο Oda, αλλά όταν το κάνει ... γίνεται epic!


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 33k6s5i Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Fvve46

Scarlet D.

Scarlet D.

 

by the way το Enies lobby εχει και το αγαπημενο μου one piece opening


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Aldark

Aldark

 

Προφανώς (πάλι θα υπερασπιστώ τον Όντα-σένσει...) , δεν μπορούν όλα τα αρκ να είναι ένιες λόμπυ , πόσο μάλλον Μαρίνφορντ , σε ρυθμό μάχης αποκαλύψεων..Πρέπει να χτίσει και λίγο (όπως και όλες οι σειρές). Γι'αυτό θα έχουμε Fishman Island (my worse arc) και Punk Hazard..
Βέβαια το Water 7 είναι built για το Enies Lobby και για μένα είναι εφάμιλλο ή και καλύτερο...οπότε δεν ισχύει πάντα.
Nevermind , εξακολουθούν να είναι τα αγαπημένα μου , εκτός κι αν μας εκπλήξει με Ντρεσρόσα στο τέλος...τότε θα αλλάξουν τα πράγματα ;ρ


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Maxres11

Santouryuu

Santouryuu

 

Κοιτα, κανεις δεν περιμενει να ειναι ολα μαρινφορντ... αλλα ο οντα απλα το παραχεσε, εχει χαλασει το στιλ του... οπως εχω ξαναπει, φαινεται λες και εχει σχεδιασει στο μυαλο του μεχρι το σαμπαοντι... τωρα πλεον ειναι ενα συνονθυλευμα ασχετων γεγονοτων... οι μαχες ειναι απλα χαλια και ολο μιλανε... πολυ κλοκλο και αβγο τιποτα


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Tcixlas

Tcixlas

 

Lion απλά σκέψου ότι τα περισσότερα παιδάκια που είναι το μέσο κοινό θέλουν μάχες οι περισσότεροι μεγάλοι θέλουν μάχες και ίντριγκα και αποκαλύψεις οπότε τα αρκ που τα έχουν όλα αυτά έχουν και το μεγαλύτερο κοινό ενδιαφέρον...


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Santouryuu

Santouryuu

 

Το ντρεσροσα ειναι ψιλο μαλακια... απλα σε συγκριση με τα προηγουμενα φαινεται θεϊκο, γι'αυτο και μπερδευεται ο κοσμος...


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Tcixlas

Tcixlas

 

σε σχέση με τα προηγούμενα post timeskip εννοείς χαχαα γιατί σε σχέση με enies lobby και marineford είναι για το πέος...


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Βασικα μετα το άθλιο ψαρονήσι φαίνεται επικίλα.. :xD: :xD:


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Tcixlas

Tcixlas

 

αυτό λεέμε ρε ότι σε σχέση με post timeskip είναι τρομερό κάτι που δεν σημαίνει ότι συγκρίνεται έστω και λίγο με το παλιό one piece του στυλ μαρινφορντ που για μένα το ξαναλέω με ενιες λομπι είναι τα τοπ


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Santouryuu

Santouryuu

 

Αυτο εννοουσα βρε παιδια...


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Tcixlas

Tcixlas

 

μα συμφωνούμε μαζί σου μην εξάπτεσαι μιχαλάκη εσσιεν


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Santouryuu

Santouryuu

 

Οχι γτ με πικρανατε :( :Ρ


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

karamin

karamin

 

Arlong park Ennies lobby!!!!!!!!!!!!!!!


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ωραία συμφωνούμε οτι συμφωνούμε!!! :xD:
Μην πικραίνεσαι Μιχαλιώ!!


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Tcixlas

Tcixlas

 

μην απαντάς εδώ και μπες μέσα στο πως ξεκίνησες τα manga και γράψε μας την ιστοριούλα σου παττυ.... αντε.... xχχαχαχα

καλό και το αρλονγκ παρκ αλλά μαρινφορντ δεν είναι


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Santouryuu

Santouryuu

 

Κορυφαιο το μαρινφορντ... δεν ειχε τζορο, αλλα μονο και μονο που ειχε κροκο :Ρ :Ρ


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Tcixlas

Tcixlas

 

είχε κρόκο να σνομπάρει το πουπουλοτράβελο στα ίσα και να τον πετάει απο δω κι απο κει να τον κοντράρει άνετα και σκουριασμένος μετά το ιμπελ νταουν άρα τι να μας πει η τσατσα.... χαχαχαχα


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Υπάρχει η δυνατότητα να προσθέσουμε τους τίτλους των  επερχόμενων arc στο poll;

edit: προφανώς όταν μάθουμε τα ονόματά τους..


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 33k6s5i Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Fvve46

Aldark

Aldark

 

The Red-Haired έγραψε:Υπάρχει η δυνατότητα να προσθέσουμε τους τίτλους των  επερχόμενων arc στο poll;

edit: προφανώς όταν μάθουμε τα ονόματά τους..
Ναι , υπάρχει αυτή η δυνατότητα! goodjob²
Για να δούμε ποια θα είναι τα επόμενα αρκ! shbh


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Maxres11

Shikkoku

Shikkoku

 

Αν και τα αγαπησα ολα, τα μπεστ οφ δε μπεστ για μενα:
Water 7
Enies Lobby
Impel Town
Marineford


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Maxresdefault

Tcixlas

Tcixlas

 

το marineford μέχρι στιγμής είναι το επικότερο... είχε τα πάντα βασικά


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Santouryuu

Santouryuu

 

Tcixlas έγραψε:το marineford μέχρι στιγμής είναι το επικότερο... είχε τα πάντα βασικά

δεν ειχε τζορο! πως γινεται να ηταν το επικοτερο;


_________________
Ποιό είναι το αγαπημένο σας arc ; - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης