Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Προβλέψεις που...ήταν λάθος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Aldark

Aldark

 

Το είδα σε ξένο φόρουμ και θα είχε πλάκα να το ποστάρουμε εδώ. Ανέκαθεν οι θεωρίες για τα επόμενα Chapters δίνουν και παίρνουν! Τις περισσότερες όμως φορές κάτι πάει στραβά στις απόψεις μας οπότε καταλήγουν στον κάλαθο των αχρήστων.Έτσι να ένα θέμα που θα λέμε τις παλιές προβλέψεις (μας κυρίων αλλά και άλλων) που υπήρχαν αλλά αποδείχθηκαν λάθος.

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Πρόβλεψα ότι ο γκαβός δεν είναι Admiral άλλα cosplayer που παριστάνει τον Admiral. Τελικά είναι ταβερνιάρης που παριστάνει τον Admiral.

Kamikaze

Kamikaze

 

Πίστευα πως η Sugar θα γράψει ένα σημείωμα πως πρέπει να σώσει το παιχνίδι που έχει μαζί της και να το ξανακάνει άνθρωπο όταν βρεθεί σε ασφαλές μέρος. Ύστερα θα έκανε το Doflamingo παιχνίδι και ακολουθώντας αυτά που έλεγε το σημείωμα θα τον έπαιρνε μακριά. Δεν έγινε έτσι.

Aldark

Aldark

 

Ναι ήταν μια υπερ-θεωρία αυτή , που μιλούσε για το πιο chaotic plan ever. Ο Ντοφλαμίνγκο θα γινόταν παιχνίδι και όλοι θα ξεχνάγαν τι έγινε. Θα ταν υπέροχο , αλλά και σπαστικό/grande plot twista :P !!

Εγώ πίστευα ότι θα μπει ο Μρ.2 στο πλήρωμα νομίζω...Επίσης κάποιος παλιός φίλος ήταν σίγουρος ότι θα σκάσει ο Zoro στον πόλεμο...Κι αυτό δεν επαληθέυθηκε..

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Εγώ πίστευα ότι θα έχουμε traitor στους strawhats αλλά δε το πιστεύω πλέον. Επίσης, πίστευα ότι ο γκορουσέι με το σπαθί σχετίζεται με το ντότζο του ζόρο κάπως

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης