Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod.

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. Σαβ 29 Ιουν 2013, 12:23

Elidor

Elidor

 

Avarga
Η Υπατια ξυνει τα αρχιδια της, ουτε μπηκε αλλα ουτε θελει νομιζω...

Και σιγα μη κανω τη Νο1 σπαμμερ μοντ..

27Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. Σαβ 29 Ιουν 2013, 12:47

maggie

maggie

 

Tankianism έγραψε:Tα βυζιά της Violet τα παρατήρησε κανείς?

Γιάννη δεν ψόφησε από ντροπή.


_________________
Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

28Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. Σαβ 29 Ιουν 2013, 14:14

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
εγώ έφυγα,δεν μπορώ να τα βλέπω αυτά


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

29Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. Σαβ 29 Ιουν 2013, 16:01

maggie

maggie

 

Μάνο όσο κοιτάω τα βυζιά της Violet ενημέρωσε τον Γιάννη πως δεν ψόφησες από ντροπή και ρώτησε τον πώς θα σε κάνουμε να ψοφήσεις από ντροπή.


_________________
Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

30Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. Σαβ 29 Ιουν 2013, 18:02

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Ονομα: JimMcDuck
Ενεργες ωρες/μερα: 3-4 ώρες
Ενεργες μερες/βδομαδα: Κάθε μέρα
Χρονος στο φορουμ: κανα χρόνο στο παλιό και από τότε που άνοιξε αυτό.
Λογος που θελω να γινω mod: Γιατί θεωρώ ότι θα είμαι δίκαιος και πως θα κάνω αυτό το forum πιο καλό μέρος.


_________________
Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

31Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. Σαβ 29 Ιουν 2013, 18:03

petrikios

petrikios

 

Κατα την γνωμη μου ο Αλδαρκας και ο Τζιμης θα ταν οι καταλληλοτεροι...

32Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. Σαβ 29 Ιουν 2013, 18:16

maggie

maggie

 

γιάννη τώρα μπορείς να κλάψεις ήσυχος.


_________________
Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

33Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. Σαβ 29 Ιουν 2013, 18:19

petrikios

petrikios

 

Πρεπει που και που να κλαιμε να ξεθυμενουμε,γιατι οπως λεει ο σοφος λαος το κλαμα ειναι το κολλυριο της ψυχης,αρα Γιαννη δεν ειναι ντροπη να κλαψεις,θα φτιαξουμε και μια προτομη τωρα που θα φυγεις προς τιμην σου,σαν παλιο επιτημο μελος το οποιο προσεφερε πολλα στο φορουμ

34Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. Σαβ 29 Ιουν 2013, 18:21

maggie

maggie

 

ολόκληρο τόπικ φτιάξαμε αφιερωμένο σε αυτόν και ένα ποστ δεν έχει κάνει. και πολύ του είναι.

έρι ρε αυτοκτόνα..έφτιαξες το τόπικ σε λάθος κατηγορία..θες να γίνεις και admin τρομάρα σου :haha: 


_________________
Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

35Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. Σαβ 29 Ιουν 2013, 20:04

Elidor

Elidor

 

Avarga
Ο Ελιντορ αποφασισε. Κλειδωνω αυτο το τοπικ.

Θα στειλω πμ στα δυο ατομα που επελεξα.

36Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. Σαβ 29 Ιουν 2013, 20:48

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
όσοι δεν πάρουν πμ είναι απλοί πολίτες...

η νύχτα θα πέσει στις 9,όπως κάθε βράδυ..

1 φορά με έχει διαγράψει ο μάνος

ποιός μου άλλαξε το όνομα?

τέσπα,τώρα που έφυγε αυτός ο μούχλας ο τζόνυμαν,μπορώ να υποστηρίξω το γιόκα μου..ελπίζω να πάρει πμ..make mommy proud


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

37Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. Σαβ 29 Ιουν 2013, 21:10

razor1911

razor1911

 

Αν εισαι o Aldark αυτα που λες σκεψου τα δεν ειναι ωραιο να τον υπονομευεις


_________________
Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 NMKp9JO

38Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. Σαβ 29 Ιουν 2013, 22:11

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Elidor έγραψε:Η Υπατια ξυνει τα αρχιδια της, ουτε μπηκε αλλα ουτε θελει νομιζω...

Και σιγα μη κανω τη Νο1 σπαμμερ μοντ..

Εγώ Νο1 σπάμμερ?? Με κολακεύετε... aww aww aww aww 
Τι να την κάνω την εξουσία μωρέ?? Γενικά δεν θέλω και πολλές ευθύνες σε αυτή τη φάση της ζωής μου.. :xD: :xD: 
Εγώ απλά απολαμβάνω το show!! aww3 aww3 Keep it up guys!! drinking ice tea :D drinking ice tea :D 


_________________
Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Untitled-1-7

39Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. Σαβ 29 Ιουν 2013, 22:14

razor1911

razor1911

 

Εκει που δεν το περιμενεις ερχεται στο ΤΣΑΚ η παττυ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την razor1911 στις Σαβ 29 Ιουν 2013, 22:15, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : patty εισαι απατη)


_________________
Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 NMKp9JO

40Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. Σαβ 29 Ιουν 2013, 22:17

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Patty is here to save the day!!! is there trouble? is there trouble? 


_________________
Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Untitled-1-7

41Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. Σαβ 29 Ιουν 2013, 22:42

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
βαζω στοιχημα την ζωη μου οτι ειναι ο τζιμ με αλνταρκ μοντερειτορς
οταν ποσταρε η μαγγι και μας ειπε οτι απο της 2 επιλογες που ειπε ο ελιντορ με την μια συμφωνει ενω με την αλλοι θελει να τον μεταπηση,με αυτην που συμφωνουσε ηταν ο αλνταρκ ενω δεν συμφωνουσε με τον ραζορ!σιγουρα πραγματα

42Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. Σαβ 29 Ιουν 2013, 23:26

razor1911

razor1911

 

Εχουμε και οι 2 μας 25% warn σιγα μην μας επελεγε


_________________
Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 NMKp9JO

43Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. Σαβ 29 Ιουν 2013, 23:27

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
μα οταν ειπε αυτο η μαγγι ημασταν 3 υποψιφιοι

44Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. Σαβ 29 Ιουν 2013, 23:30

razor1911

razor1911

 

Και ομως εχουμε αυξημενο αριθμο διαγωνιζομενων:

https://onepiecegr.forumgreek.com/t825-topic


_________________
Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 NMKp9JO

45Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμός Δύο Νέων Mod. Σαβ 29 Ιουν 2013, 23:33

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ελα ρε ο ο τζονυμαν και ο τανκιανισμ τρολλαρουν ειναι ιδη αντμιν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης