Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;

Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Vote_c1046%Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Vote_c10 46% [ 12 ]
Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Vote_c104%Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Vote_c10 4% [ 1 ]
Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Vote_c1023%Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Vote_c10 23% [ 6 ]
Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Vote_c104%Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Vote_c10 4% [ 1 ]
Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Vote_c104%Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Vote_c10 4% [ 1 ]
Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Vote_c1019%Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Vote_c10 19% [ 5 ]
Σύνολο Ψήφων : 26

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

razor1911

razor1911

 

maggie έγραψε:τι έλεος ρε μπαγλαμά και αχαχαχαχα?
αυτό σημαίνει yaoi.

Yaoi, also known as Boys' Love, stands for Yamanashi, Ochinashi, Iminashi (No climax, no resolution, no meaning). It is used for things containing homosexual male characters, usually when it's sexual and descriptive.
Σε λαθος σειρα δεν ειναι αυτο yaoi anime ειναι το αντιθετο απο αυτο που νομιζεις


_________________
Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 NMKp9JO

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
maggie έγραψε:^
Σπόιλερ:

Έλεος ρε Maggie... προτιμώ Seme Sanji και Uke Zoro..
Ο Zoro κάνει πολύ sexy uke... :mueh: :mueh: :mueh: aww3 aww3 aww3 aww3


_________________
Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Untitled-1-7

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
maggie έγραψε:τι έλεος ρε μπαγλαμά και αχαχαχαχα?
αυτό σημαίνει yaoi.

Yaoi, also known as Boys' Love, stands for Yamanashi, Ochinashi, Iminashi (No climax, no resolution, no meaning). It is used for things containing homosexual male characters, usually when it's sexual and descriptive.
μπορουσες απλα να μου πεις οχι να μου δειξης-_- εεεε μου ηρθε και λιγο αποτομα

BlackLeg

BlackLeg

 

Μπορειτε να μου εξηγησετε πως καταληξατε απο τον καλυτερο φιλο του Λουφη να συζητατε ποιος ειναι καλυτερος seme & uke. Για επανελθετε στο θεμα.
Παντως καλυτερα θα ηταν ο Ζορο uke.


_________________
Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Jng

maggie

maggie

 

Ρίαλ Χόκινς έγραψε:μπορουσες απλα να μου πεις οχι να μου δειξης-_- εεεε μου ηρθε και λιγο αποτομα
ήθελα να σιγουρευτώ ότι θα καταλάβεις, για αυτό η εικόνα drinking ice tea :D


_________________
Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
BlackLeg έγραψε:Μπορειτε να μου εξηγησετε πως καταληξατε απο τον καλυτερο φιλο του Λουφη να συζητατε ποιος ειναι καλυτερος seme & uke. Για επανελθετε στο θεμα.
Παντως καλυτερα θα ηταν ο Ζορο uke.

Zoro Uke ftw!!! oh my love! oh my love! oh my love!
Seme Sanji να βγάζει το άχτι του.. hihihihi :mueh:


_________________
Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Untitled-1-7

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
εχω προσεξει οτι σε εσας τα κοριτσια σας αρεσουν παρα πολυ να βλεπετε 2 αντρες να γιαληζουνε το πομωλο γιατι ετσι βρε?:p

Aldark

Aldark

 

οπως και σενα σαρεσει το αναποδο χοκινακο whistle


_________________
Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Maxres11

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
καλα ναι xD και μονο στην ιδεα.........

BlackLeg

BlackLeg

 

Καλα. Αμα δεν φαμε ομαδικο warn εμενα να μου τρυπησετε τη μυτη.

Σπόιλερ:

WORTH IT


_________________
Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Jng

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
ΈΛΙΩΣΑ!!!!!! :xD: :xD: :xD: :xD:
Και για να μν ειμαι οφφ, καλύτερος φίλος του Λούφυ είναι το κρέας :xD:


_________________
Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Untitled-1-7

soulis8

soulis8

 

Patty D Luffy έγραψε:ΈΛΙΩΣΑ!!!!!!  :xD:  :xD:  :xD:  :xD:
Και για να μν ειμαι οφφ, καλύτερος φίλος του Λούφυ είναι το κρέας  :xD:
Πόσο σύμφωνο με βρίσκεις? Σαν το κρέας δεν εχει για τον Λούφαρο.


_________________
Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 361780rg1otryr4p

BlackLeg

BlackLeg

 

Εκτος αν ειναι 1 + κομματια κρεας


_________________
Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Jng

ATHELAS

avatar

 

ο zoro είναι ο καλύτερος φίλος του με την nami η σχέση δεν είναι και τοσό φιλική και ας λέει ο oda ότι δεν υπαρχέι ρομάντσο στο one piece υπάρχει αλλά ειναι κεκαλυμένο και ακόμα και αν δεν μας δείξει κάτι χειροποιαστο λόγο του είδους του manga αυτός που προσέχει τις λεπτομέριες καταλαβάινει ποιός θέλει ποιόν και που υπάρχει φωτία και που όχι αλλά αυτό ειναι μια άλλη κουβέντα.

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

ATHELAS έγραψε:ο zoro είναι ο καλύτερος φίλος του με την nami η σχέση δεν είναι και τοσό φιλική και ας λέει ο oda ότι δεν υπαρχέι ρομάντσο στο one piece υπάρχει αλλά ειναι κεκαλυμένο και ακόμα και αν δεν μας δείξει κάτι χειροποιαστο λόγο του είδους του manga αυτός που προσέχει τις λεπτομέριες καταλαβάινει ποιός θέλει ποιόν και που υπάρχει φωτία και που όχι αλλά αυτό ειναι μια άλλη κουβέντα.
Το μόνο σοβαρό love story είναι του Usopp με την Kaya. Τώρα υπάρχουν και κάποια καλυμμένα όπως λες. Πιστεύω Ceasar θέλει Dofla. Dofla θέλει Croco. Luffy θέλει Shanks. Nami θέλει Usopp(?) εκτός κι αν γνωρίσει τον Jozu.
Μanga spoil:


edit by Aldark:μην κάνετε spoiler , είμαστε στο Anime Section knife

ATHELAS

avatar

 

μου αρέσει πολλύ το χιούμορ σου είναι ευρηματικότατο!luck σε ευχαριστώ και για το καλωσόρισμα!Συμφωνώ για το Ussop,Kaya αλλά επειδη μιλάμε γιά shonen ίσως να είναι και το πιό σοβαρό που θα δούμε αλλά με τον oda ποτέ δεν ξέρεις!βέβαια η πλειοψηφία δεν θέλει να μπεί ρομάντσο γιάτι φοβάται οτι θα χαλάσει την εικόνα του one piece.Ίσως όχι άδικα ωστόσο αν έμπαινε με πρόσοχη και από λίγο κάθε φορά ώστε να μην χαλάει τον χαρακτήρα του έργου πιστεύω ότι θα το απογείωναι!

Santouryuu

Santouryuu

 

Tony Tony Chopper έγραψε:
ATHELAS έγραψε:ο zoro είναι ο καλύτερος φίλος του με την nami η σχέση δεν είναι και τοσό φιλική και ας λέει ο oda ότι δεν υπαρχέι ρομάντσο στο one piece υπάρχει αλλά ειναι κεκαλυμένο και ακόμα και αν δεν μας δείξει κάτι χειροποιαστο λόγο του είδους του manga αυτός που προσέχει τις λεπτομέριες καταλαβάινει ποιός θέλει ποιόν και που υπάρχει φωτία και που όχι αλλά αυτό ειναι μια άλλη κουβέντα.
Το μόνο σοβαρό love story είναι του Usopp με την Kaya. Τώρα υπάρχουν και κάποια καλυμμένα όπως λες. Πιστεύω Ceasar θέλει Dofla. Dofla θέλει Croco. Luffy θέλει Shanks. Nami θέλει Usopp(?) εκτός κι αν γνωρίσει τον Jozu.
Μanga spoil:


edit by Aldark:μην κάνετε spoiler , είμαστε στο Anime Section knife
ξεχασες το λουφυ - κρεας....


_________________
Ποιος ειναι ο καλυτερος φιλος του Luffy ;  - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης