Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ο Shanks ξέρει που βρήσκετε το One Piece ή όχι ??

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Aldark

Aldark

 

επειδή δε θα κάνω τον αστυνόμο παντού με τα γκρήκλις φίλε μου , πρόσεξε να μην γράφεις με γκρήκλις μιας και βάση των κανόνων απαγορεύεται.

https://onepiecegr.forumgreek.com/t12-topic

warn επειδή γίνεται κατ'εξακολούθηση προσωρινά , και μην κάνεις νταμπλ ποστ , στα ένωσα. Καλωσήρθες στο φόρουμ μας!


_________________
Ο Shanks ξέρει που βρήσκετε το One Piece ή όχι ?? - Σελίδα 3 Maxres11

gold roger

avatar

 

οκ φιλε δεν το ιξερα

Monkey.D.Dragon

Monkey.D.Dragon

 

Εγώ πιστεύω ότι ο Shanks ξέρει που είναι το One Piece !!!


_________________
Ο Shanks ξέρει που βρήσκετε το One Piece ή όχι ?? - Σελίδα 3 Akainu_by_timmeh09-d827baj

Gol. D. Russ

Gol. D. Russ

 

ο Shanks προφανως ξερει που βρισκεται και τι ειναι το One Piece , δεν υπηρχε περιπτωση ο Roger να μην το ελεγε στον ανθρωπο που εμπιστευτηκε το καπελο του , απλα ο Shanks επειδη ξερει ακριβως τι ειναι και επειδη δεν τηρει ΙΣΩΣ την βασικη προϋποθεση το "D" να μην ενδιαφερεται για αυτο.


_________________
Ο Shanks ξέρει που βρήσκετε το One Piece ή όχι ?? - Σελίδα 3 GiphyΟ Shanks ξέρει που βρήσκετε το One Piece ή όχι ?? - Σελίδα 3 GiphyΟ Shanks ξέρει που βρήσκετε το One Piece ή όχι ?? - Σελίδα 3 Giphy-downsized-large
                                                               

Asuna My little girl
http://.......

Tcixlas

Tcixlas

 

είμαι σύμφωνος στο ότι ξέρει το τι και το πώς, απλά έχω μαι διαφορετική θεωρία, είναι ένας απο τους προστάτες για να το φτάσει μόνο ένας αξιος, μην ξεχνάμε οτι ο ροτζερ ήθελε να δώσει οδηγίες στον wb απλά δεν το κυνήγησε ποτέ ο γερος


_________________
Ο Shanks ξέρει που βρήσκετε το One Piece ή όχι ?? - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Kamikaze

Kamikaze

 

Όλοι οι πειρατές του Roger ξέρουν, για αυτό και δεν ασχολούνται.


_________________
Ο Shanks ξέρει που βρήσκετε το One Piece ή όχι ?? - Σελίδα 3 2cd7qzoΟ Shanks ξέρει που βρήσκετε το One Piece ή όχι ?? - Σελίδα 3 50qvrm

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης