Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

core

core

 

Ποτέ τελειώνει η ημέρα;;


_________________
Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 07Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

maggie

maggie

 

happy (maggie)

NoLaw_NakamaLaw έγραψε:eustas kid
εγω ψηφυζω wolverine καθαρα απο τυχη
ελπιζω να πεσω μεσα και να μην παρω εναν αθωο αδικα στον λαιμο μου
συ εισαι αθωος 10000%..βαζω στοιχημα τα ψαρια μου..
Johnyman έγραψε:τζόκερ

σαν ΤΟ τζόκερ δεν μπορώ να κάνω και πολύ role play,αλλά αν θέλετε σαν λέω τους αριθμούς που θα κληρωθούν..

και επειδή είμαι και πολύ τυχερός,η τύχη θα μου υποδείξει τον δολοφόνο..είναι ο happy(maggie)..σίγουρα πράγματα
..σε περιπτωση ομως που κανω λαθος και χασω τα ψαρια, το τζοκερ θα μου πει τα νουμερα που θα κληρωθουν την κυριακη και ετσι θα παρω αλλα..αν φυσικα τα πετυχει οπως υποστηριζει, so Τζοκερ θελω 5 νουμερα απο το 1-45 και 1 νουμερο απο το 1-20..δεν χρειαζεται να πω πως αν πεσεις εξω θα σε εχω ως τον νουμερο 1 υποπτο...

Σπόιλερ:

και ειμαι γατα, οχι δολοφονος. careless run

Allen Walker (Razor1911) επειδη εχω ενα προαισθημα οτι δεν του αρεσουν τα ψαρια red card,outa tha ga

Santouryuu

Santouryuu

 

μπορουν οι παικτες να αυτοκτονησουν;;;


_________________
Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

razor1911

razor1911

 

Μπορουνε απλα λενε οτι θελουν να βγουνε


_________________
Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 NMKp9JO

NoLaw_NakamaLaw

NoLaw_NakamaLaw

 

patty τελειωνε με τον σερτζ δεν θα μπει


_________________
Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 New-1

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Η νύχτα πέφτει γιατί βαρέθηκα...
Εσείς μαλώστε λίγο ακόμα φτωχά μου πλασματάκια, όσο το μέλλον σας είναι στα χέρια μου :mueh:

Σαντο, η υπογραφή σου.. δεν μπορώ να σταματήσω να κοιτάω... :conf: :conf:


_________________
Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 Untitled-1-7

NoLaw_NakamaLaw

NoLaw_NakamaLaw

 

καλα πεφτει η νυχτα χωρις να πεθανει καποιος? :xD: χιλιες φορες καλητερος απο εσενα ειμουν ως αφηγητης ειχα και καλητερο story!


_________________
Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 New-1

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ρε έξυπνε, τπ πρωί ανακοινώνεται ποιοι πέθαναν, πρέπει να μετρήσω τους ψήφους και να δώ τα pm... Στο επόμενο να είσαι εσύ GM... kill yourself
Και για να μην με λες χαζα θα γράψω μετά ποιος πέθανε , είχαμε και δουλειές σήμερα whistle


_________________
Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Elidor

Elidor

 

Avarga
To κλειδωνω για να μην γινουν ποστ οσο ειναι νυχτα.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Είχαν περάσει ήδη 30 μέρες από την απαγωγή τους. και οι ήρωες μας, εξουθενωμένοι και πεινασμένοι προσπαθούν να βρουν τρόπο διαφυγής.

Είναι μπερδεμένοι, πολλοί προτίμουν να σιωπήσουν και να μην εκφέρουν άποψη , οι υπόλοιποι άρχισαν να δρούν κάτω από τον φόβο του θανάτου, ενώ η πείνα και η στέρηση τους θώλωνε τη σκέψη.

Τελικά 1 ομάδα αποφάσισε να πάρει την τάξη στα χέρια της, αφού συγκέντρωσαν το πλήθος με το μέρος τους στράφηκαν κατά 2 συντρόφων τους, των Eustass Kid και Wolverine

Πρώτα στράφηκαν στον Kid,

Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 Eustass.Kid.600.948342_large

μάταια προσπάθησε να τους λογικέψει, η βάρβαρη συμπεριφορά του καπετάνιου και το μαυρο παρελθόν του τον καθιστούσαν ένοχο στα μάτια των συνεδέλφων του.
Προσπάθησε να επιστρετεύσει όλες τις δυνάμεις του, αλλα το δωμάτιο ήταν ντυμένο με Kairoseki!!! :muaha:

Του όρμηξαν, ξεσκίζονας τη σάρκα του με μένος, ενώ έπεσαν σαν τα σκυλιά πάνω στο πτώμα του τυφλωμένοι από την πείνα.


Όταν ηρέμησαν τα πράγματα, πήγαν να ανζητήσουν τον Wolverine για να αποδόσουν και σε αυτόν την δικαιοσύνη της παραφροσύνης.. όμως ο Wolverine δεν ήταν πουθενά..


Κάποιος τελικά το παρατήρισε ..
Από το ταβάνι κυλούσαν αργά αργά, μικρές κόκκινες σταγoνες...
Ναι, καλα το καταλάβατε.. ο Wolverine ξεσκισμένος , καρφωμένος από τα ίδια τοu τα νύχια, είχε αφήσει την τελευταία του πνοή

Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 Wolverine_zombie

ενώ με το αίμα του ήταν γραμμένοι αμέτρητοι αριθμοί και σύμβολα.. το μόνο που φαινόταν καθαρά ήταν 2 λέξεις γραμμένες δίπλα του... HELP ME...
Ναι, αυτά ήταν τα τελευταία λόγια του επιθεωρητή Wolverine , που ερευνούσε την υπόθεση και είχε καταφέρει να ξεγελάσει τον απαγωγέα έτσι ώστε να τον οδηγήσει στα άλλα θύματα, αλλα πού να φανταζόταν το τέλος του...

Γιατί όμως έγραψε αυτά τα σύμβολα? Τον ανάγκασε ο δολοφoνος του ή το έκανε μόνος?
Σημαίνουν άραγε κάτι?? Μήπως ανακάλυψε τον ένοχο? Ποιός έχει οργανώσει αυτό το αποτρόπαιο έγγλημα και τι προσπαθεί να πετύχει?
Πώς σκότωσε τον ανίκητο έως τώρα Wolverine?? θα καταφέρουν οι ήρωές μας να ξεφύγουν ή θα αλληλοσκοτωθούν στην προσπάθεια??

και με το ερωτήματα αυτά, η μέρα ξημερώνει whistle


Το μενού πλέον περιλαμβάνει...


[tr]
Χαρακτήρας Username Ρόλος Κατάσταση
Happy Maggie
Serj Tankianism
Allen WalkerRazor1911
Eustass Kid NoLaw Αθώος DEAD
Joker Johnyman
Colt Santoryuu
Wolverine Core Επιθεωριτής DEAD
Elfman Elidor
Rukia xxx NPC DEAD

Καλή σας όρεξη!!! ouf


_________________
Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 Untitled-1-7

NoLaw_NakamaLaw

NoLaw_NakamaLaw

 

εγω πως πεθανα?αφου ο κουρ συγκεντρωσε της περισσοτερες,αν και παττυ επρεπε να σκωτοσης τον σερτζ εκανες λαθος γιατι πολυ απλα δεν μπηκε στο παιχνιδι,γιατι που ξερεις μπορει να ψηφηζε εμενα και να ειχαμε ισοπαλια 3-3 με τον κουρ εκανες λαθος i hate everythin\'


_________________
Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 New-1

Elidor

Elidor

 

Avarga
1 ψοφαει απο τους ψηφους και 1 απο τους δολοφονους. Τσαμπα φωναζω να ριξε τε μια ματια στους κανονες...

Elidor

Elidor

 

Avarga
Aρκετα τωρα, οι νεκροι δεν μιλανε. Τα ποστ σου σε αυτο το τοπικ τελειωσαν, στο επομενο παιχνιδι παλι.

Santouryuu

Santouryuu

 

χαχαχαχαχαχα...... εχω φοβερη κριση.
colt
ψηφιζω serj αυτη τη φορα.... περιμενει να αλληλοεξοντωθουμε για να μιλησει.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Santouryuu στις Τετ 17 Οκτ 2012, 16:01, 1 φορά


_________________
Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Elidor

Elidor

 

Avarga
^ Ρε φτιαξε και συ το ποστ σου μη γινεσαι σαν τους αλλους...

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Joker

η λογική του colt είναι καλή,αλλά δεν θα είναι λίγο παράξενο αν ξαφνικά αρχίσω να τον υποστηρίζω για να βγάλουμε τον serj από τη μέση? aww3

Γι'αυτό θα μείνω στην πρώτη μου και ολόσωστη επιλογή...τον happy τον κοπρόγατο που σιγά να μην του αρέσουν και τα ψάρια...


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

maggie

maggie

 

Happy (maggie)

@ τζοκερ
Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 You_li10
You lllllllike me. Για αυτο και τα γλυκολογα και η εμμονη μαζι μου. kawaii

η συμπεριφορα σου με βαζει σε σκεψεις sir! εχεις εμμονη μαζι μου, but why?
σοβαρα στοιχεια δεν εχεις, μονο τυχη εχεις οπως υποστηριζεις, κατι που ζητησα να αποδειξεις αλλα μουγκοθοδωρος η συμπεριφορα σου...
ουτε ο επιθεωρητης εισαι, οποτε ειναι αδιανοητο να κατηγορεις καποιον που δεν ξερεις με τοση σιγουρια..
νιωθω σαν να θες να με βγαλεις απο την μεση, σαν να μπαινω εμποδιο στα σχεδια σου, σαν να με φοβασαι..
λυπαμαι τζοκερ αλλα δεν επαιξες καλα, η στρατηγικη σου ηταν πιο αδυναμη και απο την Λουση...εισαι ο ενας απο τους 2 δολοφονους δεν υπαρχει αμφιβολια..


_________________
Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Elidor

Elidor

 

Avarga
Elfman

Το αντρικο μου ενστικτο λεει πως αυτος ο φλωρος ο Σερτζ κατι κρυβει για αυτο δεν μιλαει... Πρεπει να ειναι ενοχος!!

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Πολύ προθυμία ρε παιδιά.... ellefson is an idiot


_________________
Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Santouryuu

Santouryuu

 

e? e? e? e?


_________________
Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

maggie

maggie

 

ακομα ρε? :haha:

τεσπα, ψηφιστε ολοι το johnyboy asap! ειναι σιγουρα δολοφονος..

η διαγραψτε το τοπικ, το οποιο δεν εχει λογο υπαρξης :haha:


_________________
Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
ε δεν είμαι..εσύ είσαι


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εγώ δεν ξανακάνω παιχνίδι.... :buhu:
Μου χαλάσατε τα σχέδια, και είχαν μείνιε μόνο άντρες, θα έβαζα yaoi μέσα....... here and there


_________________
Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 Untitled-1-7

NoLaw_NakamaLaw

NoLaw_NakamaLaw

 

αχαχαχ τα βλεπεις παττυ και εγω τα ιδια λοκ εγινε
τελικα πιοι ειναι οι δολοφονοι??


_________________
Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 New-1

maggie

maggie

 

Johnyman έγραψε:ε δεν είμαι..εσύ είσαι
εσυ εισαι παλιο θρασυτατε ...παττυ δικαιωσε με! now!maggies fav


_________________
Η νύχτα πέφτει... και δεν ξανασηκώνεται!! - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης