Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

το μυστικο φρουτο του blackbeard

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

N_G

N_G

 

ρε μάγκες ειλικρινά τώρα....ειδικά στο ΑΝΙΜΕ μπαίνω κάθε μέρα και βλέπω 30 topic ανοιχτά να συζητάτε...τα ανοίγω όλα και μετά από κανα 2ωρο που θα μπω θα δω πάλι το ίδιο...το έχετε τερματίσει...θέλετε να γίνετε τοπ posters; μπαίνω στο ΜΑΝGA βλέπω 2-3 τόπικ ανοιχτά και λέω "για να δούμε τι παίζει" και μπαίνω μετά πάντα στο ΆΝΙΜΕ και βλέπω 30 τόπικ.....πραγματικά νιώθω ότι πνίγομαι και κάποιος με πατάει και στο σβέρκο....!!

το έχω ξαναπεί (σήμερα νομίζω το ξαναείπα) καλή η συζήτηση και οι θεωρίες και όλα, κάνει το φόρουμ υγιές και αναπτύσσεται και ο διάλογος αλλά το να κάνετε σχόλια (ειδικά άσχετα τελείως με το τοπικ-τύπου αμέτρητα σχόλια σε ένα τοπικ απλά με φατσούλες ) απλά για να τα κάνετε το θεωρείτε σοβαρό; δεν θα σας πω τι να κάνετε ο καθένας σχολιάζει με το δικό του τρόπο αλλά μήπως λέω μήπως γίνεται λίγο κουραστικό; για μένα πάντως ναι!

δεν έχω καμία εμπάθεια μαζί σας...ότι λέω το λέω σε φιλικό τόνο...όποιος και να το έκανε με τον ίδιο τρόπο θα το σχολίαζα....απλά νομίζω ότι σας διακατέχει μια υπερβολή με τα σχόλια...δε θέλω να θεωρηθώ κομπλεξικός ή φοβερά σοβαροφανής απλά δεν είναι πιο ωραίο να σχολιάζουμε πράγματα και να έχουν ουσία; ε;

φιλικά πάντα το ξαναλέω...δεν έχω καμία πρόθεση να σας προσβάλω ή να παρεξηγηθούμε...!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την N_G στις Τρι 20 Νοε 2012, 03:20, 1 φορά

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Βασικά για αυτο το λόγο υπάρχει το ταφείο... whistle whistle
Και εγώ το πιστε΄τω να κρατάμε τα τόπικ σε άνιμε και μανγκα , μόνο αν έχουμε κάτι σοβαρό να πούμε.. Για όλα τα άλλα υπάρχουν οι άλλες ενότητες!!
(Ᾰλλα εντάξει τα κατανοώ τα παιδια , σε πιάνει ενθουσιασμός με το Οne Piece ouf )


_________________
το μυστικο φρουτο του blackbeard - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Natsu

Natsu

 

Λοιπόν με προβλημάτισε αρκετά μπορώ να πω το θέμα αυτό διοτι ποτέ δεν είχα κάτσει να το αναλύσω. Έψαξα λίγο στον ίντερνετ και βρήκα αυτό το βιντεάκι

https://www.youtube.com/watch?v=ypdfv5N_huk

ξέρω είναι αρκετά μεγάλο αλλά αξίζει να το δείτε, ο τύπος το έχει φτάσει σε άλλο επίπεδο, αλλά όλα βγάζουν νόημα. Με λίγα λόγια πιάνοντας την φράση του Μάρκο που στην σκηνή οπού ο ΒΒ παίρνει το φρούτο του WB λέει "Τeach has an A-typical body" κάνει μια ανάλυση περί του τι εννοούσε καταλήγοντας στο ότι μπορεί ο ΒΒ να μην είναι έχει φάει το φρούτο του Κέρβερου απλά να έχει μέσα του διαφορετικούς τύπους DNA (κάτι το οποίο ισχύει και στην πραγματικότητα να έχεις μέσα σου διαφορετικούς τύπους DNA και το αναφερει ως Χίμαιρα) οπότε κάθε διαφορετικό DNA και διαφορετικό φρούτο. Επίσης αναφέρει πως ο ΒΒ μέσα στη σειρά συχνά παρουσιάζετε με διαφορετικά ονόματα Edward Teach ή Thach (όπως ο αληθινός ΒΒ). Τέλος, λέει κάτι που εγώ προσωπικά δεν το είχα παρατηρήσει, λέει για reincarnation των φρούτων το οποίο φαίνεται ξεκάθαρα στο Punk Hazard με τον Smiley που με το που πεθαίνει, το μήλο μέσα στο έλκηθρο γίνεται Φρούτο του διαβόλου και πάνω σε αυτό αναπτυσέι και άλλα περι Ace κ.λ.π. Πραγματικα δείτε το ειναι πολυ ενδιαφέρον και πανω απο όλα στέκει.


Υ.Γ. *** ξέχασα να το γράψω θυμόσασταν εσείς ότι όταν ο Λουφυ είδε πρώτη φορά τον ΒΒ, του λεει η Ναμι "ποιος ηταν αυτός" εκεινός και ο ζορο λένε "Οχι αυτος, ΑΥΤΟΙ"

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Natsu έγραψε:

Υ.Γ. *** ξέχασα να το γράψω θυμόσασταν εσείς ότι όταν ο Λουφυ είδε πρώτη φορά τον ΒΒ, του λεει η Ναμι "ποιος ηταν αυτός" εκεινός και ο ζορο λένε "Οχι αυτος, ΑΥΤΟΙ"

Ναι γιατι μαλλον καταλαβαν οτι ηταν και τα υπολοιπα μελη του πληρωματος και τους παρακολουθουσαν

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
N_G έγραψε:ρε μάγκες ειλικρινά τώρα....ειδικά στο ΑΝΙΜΕ μπαίνω κάθε μέρα και βλέπω 30 topic ανοιχτά να συζητάτε...τα ανοίγω όλα και μετά από κανα 2ωρο που θα μπω θα δω πάλι το ίδιο...το έχετε τερματίσει...θέλετε να γίνετε τοπ posters; μπαίνω στο ΜΑΝGA βλέπω 2-3 τόπικ ανοιχτά και λέω "για να δούμε τι παίζει" και μπαίνω μετά πάντα στο ΆΝΙΜΕ και βλέπω 30 τόπικ.....πραγματικά νιώθω ότι πνίγομαι και κάποιος με πατάει και στο σβέρκο....!!

το έχω ξαναπεί (σήμερα νομίζω το ξαναείπα) καλή η συζήτηση και οι θεωρίες και όλα, κάνει το φόρουμ υγιές και αναπτύσσεται και ο διάλογος αλλά το να κάνετε σχόλια (ειδικά άσχετα τελείως με το τοπικ-τύπου αμέτρητα σχόλια σε ένα τοπικ απλά με φατσούλες ) απλά για να τα κάνετε το θεωρείτε σοβαρό; δεν θα σας πω τι να κάνετε ο καθένας σχολιάζει με το δικό του τρόπο αλλά μήπως λέω μήπως γίνεται λίγο κουραστικό; για μένα πάντως ναι!

δεν έχω καμία εμπάθεια μαζί σας...ότι λέω το λέω σε φιλικό τόνο...όποιος και να το έκανε με τον ίδιο τρόπο θα το σχολίαζα....απλά νομίζω ότι σας διακατέχει μια υπερβολή με τα σχόλια...δε θέλω να θεωρηθώ κομπλεξικός ή φοβερά σοβαροφανής απλά δεν είναι πιο ωραίο να σχολιάζουμε πράγματα και να έχουν ουσία; ε;

φιλικά πάντα το ξαναλέω...δεν έχω καμία πρόθεση να σας προσβάλω ή να παρεξηγηθούμε...!!!

Χαχα.. ναι το παραχεσαμε λιγο. Το εχω καταλαβει απο καιρο. Ειδικα την τελευταια βδομαδα. Και ελεγα αντε ωρα ειναι καποιος να μας βρισει για να συμμορφωθουμε. Απλα δεν ειναι και περιοδος εξεταστικης... whistle
και εγω προσωπικα ειδα καμια 50αρια μαζεμενα επεισοδια και αλλα τοσα μανγκα και ψιλοελιωσα
Συγνωμη παιδια αν εγινα φορτικος...! ellefson you is mean

Παν μετρον αριστον luck

Orman D Kurohige

Orman D Kurohige

 

οντος ρε μαγκες.....! ειδικα απο καποια μερα κ μετα βρισκω καθε ωρα 20 τοπικ με νεα μηνυματα ανοιγω μερικα και βλεπω ολο κατι φατσουλες....ολο κατι μονολεκτικες απαντησεις....και το 90 τοις εκατο ειναι απο δυο ατομα...!
μπορειτε χαλαρα να μιλατε μεσω chat! νομιζω το φορουμ υποστηριζει κατι τετοιο και εξαλου οι συζητησεις σας ειναι τυπου chat....
καταλαβαινω οτι εχετε πορωθει αλλα νομιζω οτι το χετε παρατραβιξει το θεμα.... you failed,sir.

πισω στο θεμα μας.... whistle ......προφανως ο μπλακμπερντ εχει κανει κατι αφυσικο για το one piece....εφαγε δυο φρουτα του διαβολου(ή τρια) και μπορει να αφαιρει τα φρουτα των αλλων χρηστων και να απορροφα τις δυναμεις τους...δυο ειναι οι κυριες εξηγησεις για το πρωτο 1)ο μπλακμπερντ ειναι κατι σαν σιαμαια 2)ο μπλακμπερντ εχει φαει το φρουτο του κερβερου που μαζι με το φρουτο του σκοταδιου και του σεισμου συμπληρωνουν τρια φρουτα!!!!

εμενα παντως θα μου αρεσε να ισχυει το δευτερο.....αλλαη αληθεια ειναι οτι θα ξενερωνα γιατι εχει προβλεφθει....!


_________________
το μυστικο φρουτο του blackbeard - Σελίδα 2 Sabo_a10

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ρε παιδια θα το ξαναπω!!!!!!

ο μαυρογενης ηθελε παρα πολυ το φρουτο του σκοταδιου....και σκωτωσε για να το παρει..ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ?????
η εξηγηση ειναι απλη
τι κανει το σκοταδι????
αποροφαει φυσηκα....
για αυτο ο μαυρογενης ηθελε τοσο πολυ αυτο το φρουτο γιατι ειχε σχεδιο...

Natsu

Natsu

 

Dimis έγραψε:
Natsu έγραψε:

Υ.Γ. *** ξέχασα να το γράψω θυμόσασταν εσείς ότι όταν ο Λουφυ είδε πρώτη φορά τον ΒΒ, του λεει η Ναμι "ποιος ηταν αυτός" εκεινός και ο ζορο λένε "Οχι αυτος, ΑΥΤΟΙ"

Ναι γιατι μαλλον καταλαβαν οτι ηταν και τα υπολοιπα μελη του πληρωματος και τους παρακολουθουσαν

δες το επεισοδιο πάλι δεν ήταν μπροστά κανείς μονο ο ΒΒ

karamin

karamin

 

παντως πανω σε αυτο που λετε,ο Luffy παντα ειναι αφασια και χανει σοβαρες συζητησεις ειτε γιατι κοιμαται,ειτε γιατι τρωει,ειτε γιατι κανει το οτιδηποτε,αλλα πεταει καπου καπου κατι ατακες που μας βαζουν σε βαθιες σκεψεις!εχει ενστικτο και μαλλον κραταει μονο καποια πολυ σημαντικα πραγματα...ειναι πολυ περιεργος ο τροπος σκεψης του....!


_________________
το μυστικο φρουτο του blackbeard - Σελίδα 2 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

N_G

N_G

 

μην ξεχνάμε όμως και το χαρακτηριστικό της σημαίας του....έχει τρία κεφάλια...διόλου τυχαίο δεν μπορεί να θεωρηθεί κάτι τέτοιο.... η σημαία για το κάθε πειρατή έχει κάποιο χαρακτηριστικό γνώρισμα του (κατά κύριο λόγο)

Hawkins δεν είναι λάθος αυτό που λες ότι επειδή έχει φρούτο σκοταδιού τα απορροφάει...πολύ λογικό ακούγεται να λειτουργει σαν μαυρη τρύπα....αλλά σε συνδυασμό με τα λεγόμενα του μάρκο ότι έχει ειδικό τύπο σώματος και στην αναφορά του λούφυ που αναφερθηκε στον ΒΒ στο πληθυντικό δεν πιστεύω ότι έχει να κάνει μόνο με το φρούτο του σκοταδιού...


_________________
το μυστικο φρουτο του blackbeard - Σελίδα 2 2eqgrhv


" Some day, I promise you...
They will all watch as i change the world.! "

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
βασικα ειναι διχασμενη πρωσοπικοτητα...
την μια τον βλεπεις να χεζετε πανω του οταν βλεπει τον ες και μετα απο λιγο να αρχιζει να γελαει....βεβαια δεν υπαρχει περιπτωσηνα βγαλουμε αμεσα ενα καλο συμπερασμα γιατι στανταρ ο οντα δεν μας εχει αποκαληψη το μεγαλητερο κομματι αυτου του παζλ.
Τωρα γιατι να καληφτη ο μαυρογενης για να μην δουν πως το κανει...το εχω ψαξει πολυ το ολλο θεμα εχω δει με προσοχη μερικα επεισοδια που εμφανιζετε ο μαυρογενης....και μου εκανε εντυπωσει μετα που πειρρε το φρουτο ο blackbeard δεν ειχε κανενα νεο σημαδη ο ασπρογενης στο σωμα του....π.χ τον ανηξε με το φρουτο της χειμερας και το πειρε....το εχω ακουσει και αυτο...
ωποτε ολλα δειχνουν οτι το μηστικο ειναι στο φρουτο του σκοταδιου αυτο πιστευω ειναι σιγουρο τωρα δεν μπορω να σκεφτω καποιο σεναριο που να μην πεθανε οταν του πειρε το φρουτο...

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

τεράστιο μυστήριο ο blackbeard.....ίσως ένα από τα μεγαλύτερα στο one piece .....παντός αυτό για το φρούτο παίζει πολλή δυνατά να είναι αληθινό..

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ειδα μια αγγλικη θεωρια που παιζει να ειναι αληθηνη αλλα δεν μπορω να ποσταρω λινκ γιατι πρπει να περασει μια εβδομαδα που ειμε μελος για να ποσταρω λινκ μπλαμπλαμπλα

Natsu

Natsu

 

Real Hawkins έγραψε:βασικα ειναι διχασμενη πρωσοπικοτητα...
την μια τον βλεπεις να χεζετε πανω του οταν βλεπει τον ες και μετα απο λιγο να αρχιζει να γελαει....βεβαια δεν υπαρχει περιπτωσηνα βγαλουμε αμεσα ενα καλο συμπερασμα γιατι στανταρ ο οντα δεν μας εχει αποκαληψη το μεγαλητερο κομματι αυτου του παζλ.
Τωρα γιατι να καληφτη ο μαυρογενης για να μην δουν πως το κανει...το εχω ψαξει πολυ το ολλο θεμα εχω δει με προσοχη μερικα επεισοδια που εμφανιζετε ο μαυρογενης....και μου εκανε εντυπωσει μετα που πειρρε το φρουτο ο blackbeard δεν ειχε κανενα νεο σημαδη ο ασπρογενης στο σωμα του....π.χ τον ανηξε με το φρουτο της χειμερας και το πειρε....το εχω ακουσει και αυτο...
ωποτε ολλα δειχνουν οτι το μηστικο ειναι στο φρουτο του σκοταδιου αυτο πιστευω ειναι σιγουρο τωρα δεν μπορω να σκεφτω καποιο σεναριο που να μην πεθανε οταν του πειρε το φρουτο...


εκτος απο αυτο που ανελυε το παλικαρι στο βιντεο ειχα διαβασει κ ενα αλλο πως και καλα αποθηκευει ατομα στο σκοταδι του κοινως τους απορροφα
προκειμένου να χρησιμοποιει και καλα τις δυνατότητες των φρούτων τους ή πως εξάγοντας ενα φρουτο απο καποιον το δινει σε αυτους ποου εχει αποθηκεύσει μεσα του και τους χρησιμοποιεί. Δεν στέκει καθόλου βεβαια ως θεώρια αλλα πολλά ακούγονται.
Αυτο περι χιμαιρας παντως εμενα μου φαινεται οτι στέκει περισσότερο απο όλα.

Πάντως για αυτο π λες περι μια γελάει μια φοβάται, λενε και καλα πως ειναι ο μονος που δεν έχει " the will of D." μεσα του
σε αντίθεση με ολους τους αλλους απο jaguar d. sol μεχρι luffy τα γνωρίσματα των οποίων ειναι ιδια

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Natsu έγραψε:
Real Hawkins έγραψε:βασικα ειναι διχασμενη πρωσοπικοτητα...
την μια τον βλεπεις να χεζετε πανω του οταν βλεπει τον ες και μετα απο λιγο να αρχιζει να γελαει....βεβαια δεν υπαρχει περιπτωσηνα βγαλουμε αμεσα ενα καλο συμπερασμα γιατι στανταρ ο οντα δεν μας εχει αποκαληψη το μεγαλητερο κομματι αυτου του παζλ.
Τωρα γιατι να καληφτη ο μαυρογενης για να μην δουν πως το κανει...το εχω ψαξει πολυ το ολλο θεμα εχω δει με προσοχη μερικα επεισοδια που εμφανιζετε ο μαυρογενης....και μου εκανε εντυπωσει μετα που πειρρε το φρουτο ο blackbeard δεν ειχε κανενα νεο σημαδη ο ασπρογενης στο σωμα του....π.χ τον ανηξε με το φρουτο της χειμερας και το πειρε....το εχω ακουσει και αυτο...
ωποτε ολλα δειχνουν οτι το μηστικο ειναι στο φρουτο του σκοταδιου αυτο πιστευω ειναι σιγουρο τωρα δεν μπορω να σκεφτω καποιο σεναριο που να μην πεθανε οταν του πειρε το φρουτο...


εκτος απο αυτο που ανελυε το παλικαρι στο βιντεο ειχα διαβασει κ ενα αλλο πως και καλα αποθηκευει ατομα στο σκοταδι του κοινως τους απορροφα
προκειμένου να χρησιμοποιει και καλα τις δυνατότητες των φρούτων τους ή πως εξάγοντας ενα φρουτο απο καποιον το δινει σε αυτους ποου εχει αποθηκεύσει μεσα του και τους χρησιμοποιεί. Δεν στέκει καθόλου βεβαια ως θεώρια αλλα πολλά ακούγονται.
Αυτο περι χιμαιρας παντως εμενα μου φαινεται οτι στέκει περισσότερο απο όλα.

Πάντως για αυτο π λες περι μια γελάει μια φοβάται, λενε και καλα πως ειναι ο μονος που δεν έχει " the will of D." μεσα του
σε αντίθεση με ολους τους αλλους απο jaguar d. sol μεχρι luffy τα γνωρίσματα των οποίων ειναι ιδια

απο οτι προσεξα προσφατα οταν πολεμησε ο ες με τον blackbeard ο blackbeard του τραβαει μια δυνατη γροθια με το φρουτο του και ο ες φανηκε σαν μια στιγμη να χανει της δυναμης του...διοτι εβγαλε αιμα ενω ειναι ανθρωπος φωτια...το ιδιο συναβη και με τον λουφη ισως τους αποροφα της δηναμης προσορηνα και στο marineford να την τελειωποιησε την τεχνικη του...

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

παίδες αφού είδα όλες της μάχες του blackbeard ξανά 1 ) διαπίστωσα ότι τα φρούτα του διαβούλου είναι άχρηστα απάνω του αφού μηδενίζει την δυνάμει τους όχι μόνο όταν δέχεται επιθέσεις αλλά και όταν επιτιθετε .....2 )ο μόνος τρόπος να τον νικήσεις είναι να χρησιμοποιοις τέλεια τα χακί(γ ιαυτό και δεν πάλεψε στο marineford με τον shanks αφού ήξερε ότι ο shanks θα τον κρεμάσει).......3 )είμαι 99 .9 % σίγουρος ότι ο blackbeard έχει φάει το φρούτο του κερβερου διότι αν παρατηρήσετε την σημαία του θα διακρίνετε ότι τα κρανιά μοιάζουν με σκύλου και είναι τοποθετημένα ακριβώς έτσι όπως τα κεφάλια του κερβερου .......άλλο ο κέρβερος ήταν ο φύλακας του άδη θεού του κάτω κόσμου άρα σχετίζεται με το σκοτάδι .....και τελευταίο ο κέρβερος της μυθολογίας καπιοές φορές ένιωθε φόβο από τον ηρακλή και κάποτε όχι ακριβώς όπως η συμπεριφορά του bb

Natsu

Natsu

 

Monkey.D.Monkey έγραψε:παίδες αφού είδα όλες της μάχες του blackbeard ξανά 1 ) διαπίστωσα ότι τα φρούτα του διαβούλου είναι άχρηστα απάνω του αφού μηδενίζει την δυνάμει τους όχι μόνο όταν δέχεται επιθέσεις αλλά και όταν επιτιθετε .....2 )ο μόνος τρόπος να τον νικήσεις είναι να χρησιμοποιοις τέλεια τα χακί(γ ιαυτό και δεν πάλεψε στο marineford με τον shanks αφού ήξερε ότι ο shanks θα τον κρεμάσει).......3 )είμαι 99 .9 % σίγουρος ότι ο blackbeard έχει φάει το φρούτο του κερβερου διότι αν παρατηρήσετε την σημαία του θα διακρίνετε ότι τα κρανιά μοιάζουν με σκύλου και είναι τοποθετημένα ακριβώς έτσι όπως τα κεφάλια του κερβερου .......άλλο ο κέρβερος ήταν ο φύλακας του άδη θεού του κάτω κόσμου άρα σχετίζεται με το σκοτάδι .....και τελευταίο ο κέρβερος της μυθολογίας καπιοές φορές ένιωθε φόβο από τον ηρακλή και κάποτε όχι ακριβώς όπως η συμπεριφορά του bb

συμφωνω, πάνω-κατω τα ιδια πιστεύω btw εχεις ΓΑΜΙΣΤΕΡΟ signature με Shanks

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

your mom=15$ το ξέρω .....

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
εγω δεν το πιστευω αυτο

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

εγώ απλά σου έδειξα μια μικρή έρευνα που έκανα .....αν δεν το πιστευεις αυτό απόψi σου είναi και σεβαστή

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Γιαυτο ειναι το φορουμ. ΝΑ λεει ο ενας την γνωμη του, να συμφωνουν καναδυο, να τον βριζει ο αλλος :xD:

karamin

karamin

 

https://www.youtube.com/watch?NR=1&v=Yf-mJ0HD-QI&feature=endscreen

δειτε τον επικο λογο του Blackbeard εδω...απο την πρωτη του συναντηση με τον Luffy!ο Luffy τον ακουει και δεν μιλαει...ουτε καν εκφραζεται....τι να σκεφτεται αραγε;εδω ο χαρακτηρας του Blackbeard φαινεται γαματος,αλλα δεν ειναι ετσι οπως ειδαμε...χεχε....φοβερος ο Oda.....τι σκηνη μας πεταξε τοτε!την βλεπουμε τωρα και παθαινουμε πλακα!


_________________
το μυστικο φρουτο του blackbeard - Σελίδα 2 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Σκονακι θα ειχε

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ναι ποιος να το περιμενε τοτε οτι θα ειναι ο τελευταιος αντιπαλος του λουφη....
και ο χαρακτηρας του μαυρογενη ειναι γαματος!!!
εχει ακριβως το ιδιο σκεπτικο που αντικατοπτριζει εναν μεγαλο πειρατη

karamin

karamin

 

https://www.youtube.com/watch?v=haVbjJO6xjE

Αλλο ενα βιντεο που δειχνει την δυναμη του BB!!!!με το σκοταδι,οταν ακουμπαει καποιον devil fruit user,αυτοματως ο δευτερος χανει την ικανοτητα να το χρησιμοποιησει!για αυτο επιασε τον Ace και καταφερε χτυπωντας τον Luffy να του βγαλει αιμα..!!!παντως,μεχρι τοτε,ο ΒΒ δεν ειχε καλη πρωτη αντιδραση!απο τον Luffy εφαδε μπουνιδι χωρις να προσπαθησει να αμυνθει και απο τον Magellan κατευθειαν εχασε...βεβαια μετα με το σκοταδι λογικα αποροφησε ολο το δηλητηριο...τι λετε εσεις;


_________________
το μυστικο φρουτο του blackbeard - Σελίδα 2 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης