Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε...

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 11]

razor1911

razor1911

 

Η αληθεια για το λιωσιμο των παγων στον βορειο και στον νοτιο πολο:

Cannot be unseen

https://imgur.com/a/ng9XT

core

core

 

Κάτι παρόμοιο είχαν βγάλει και για την ΒΡ για μόλυνση του περιβάλλοντος…
Αυτές τα πετρέλαια μας έχουνε φάει…

razor1911

razor1911

 

Βρηκα το μεγαλυτερο burger που φτιαχτηκε:

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ

Αυτο εδω ειναι:

http://supersizedmeals.com/food/article.php/20060125050438458/

Choperfan

Choperfan

 

και ποιος θα το φαει αυτο?

core

core

 

Τί είναι αυτό;;;
Αυτά είναι….
Και είχα κάτι πείνες τωρα….

Choperfan

Choperfan

 

ελα λοιπον ολο δικο σου :xD:

core

core

 

Άσε γιατί χτες το βράδυ πήγα να πάρω μια κρέπα αλμυρή και δεν μπορούσα να την κρατήσω….
Ντοπαρισμένη ήταν??
Τεράστια….

razor1911

razor1911

 

core έγραψε:Άσε γιατί χτες το βράδυ πήγα να πάρω μια κρέπα αλμυρή και δεν μπορούσα να την κρατήσω….
Ντοπαρισμένη ήταν??
Τεράστια….
Να μην την περασαν για τυροπιτα

razor1911

razor1911

 

Καφεδακι κανεις;

Κερναω εγω!!
:xD: :xD: :xD:

Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 4 JpoUE
goodjob²

razor1911

razor1911

 

Ξοδεψε 753.48 ευρω στο WoW

Δεν θα χωρουσε η εικονα για αυτο εβαλα συνδεσμο


https://imgur.com/sZIhs

Σπόιλερ:
Σπόιλερ:

Elidor

Elidor

 

Avarga
Καταρχην εκανες 3 ποστ στη σειρα. Κακο παιδι.... Και στην εικονα λεει πως ξοδεψε συνολικα 1492.69 δολλαρια, δηλαδη 1230.13 ευρω.

Και δεν ειναι τιποτα αυτα τα λεφτα για καποιον που παιζει WoW σχεδον απο την αρχη του. (2005 το beta). 28 ευρω ανα 2 μηνες για pre-paid +3 expansion τα 2 απο 50 ευρω=100 ευρω συνολο και το 3ο 30 ευρω αρα 130 ευρω ΜΟΝΟ για 3 expansions. 28 ευρω ανα 2 μηνες για 7 χρονια = 1176 ευρω περιπου. + 130 των expansion + κανα character transfer... Βγαλτε τα... Ο τυπος απλα ξοδεψε τα ΕΛΑΧΙΣΤΑ που μπορει να ξοδεψει καποιος ο οποιος παιζει τοσα χρονια WoW.

Για αυτο ειπα και σε προηγουμενο ποστ μου πως η Blizzard ειναι πολυ φιλοχρηματη εταιρια.

razor1911

razor1911

 

Elidor έγραψε:Καταρχην εκανες 3 ποστ στη σειρα. Κακο παιδι.... Και στην εικονα λεει πως ξοδεψε συνολικα 1492.69 δολλαρια, δηλαδη 1230.13 ευρω.

Και δεν ειναι τιποτα αυτα τα λεφτα για καποιον που παιζει WoW σχεδον απο την αρχη του. (2005 το beta). 28 ευρω ανα 2 μηνες για pre-paid +3 expansion τα 2 απο 50 ευρω=100 ευρω συνολο και το 3ο 30 ευρω αρα 130 ευρω ΜΟΝΟ για 3 expansions. 28 ευρω ανα 2 μηνες για 7 χρονια = 1176 ευρω περιπου. + 130 των expansion + κανα character transfer... Βγαλτε τα... Ο τυπος απλα ξοδεψε τα ΕΛΑΧΙΣΤΑ που μπορει να ξοδεψει καποιος ο οποιος παιζει τοσα χρονια WoW.

Για αυτο ειπα και σε προηγουμενο ποστ μου πως η Blizzard ειναι πολυ φιλοχρηματη εταιρια.

Αυτο το λες εσυ ρωτα και καποιον αλλο αν θα εδινε 30 ευρω το 2μηνο για ενα παιχνιδι. Γιατι να δωσεις λεφτα για να παιξεις σε καποιον που σε εκμεταλλευεται και να μην παιξεις ενα ωραιο free game της προκοπης;

Υπαρχουν ενα σωρο παιχνιδια με ποιο γαματα γραφικα. Στον free server κανεις οτι θες χωρις να χρειαστει να δωσεις εσυ στον αλλο ενα μικρο ποσο για να σε βαλει μεσα να παιξεις

Elidor

Elidor

 

Avarga
Καταρχην δεν κανουν τα γραφικα το παιχνιδι. Και εγω λεω τι? Εγω τις τιμες κτλπ ειπα απλα δεν στηριξα το παιχνιδι ουτε κατι τετοιο.

Santouryuu

Santouryuu

 

razor1911 έγραψε:
Elidor έγραψε:Καταρχην εκανες 3 ποστ στη σειρα. Κακο παιδι.... Και στην εικονα λεει πως ξοδεψε συνολικα 1492.69 δολλαρια, δηλαδη 1230.13 ευρω.

Και δεν ειναι τιποτα αυτα τα λεφτα για καποιον που παιζει WoW σχεδον απο την αρχη του. (2005 το beta). 28 ευρω ανα 2 μηνες για pre-paid +3 expansion τα 2 απο 50 ευρω=100 ευρω συνολο και το 3ο 30 ευρω αρα 130 ευρω ΜΟΝΟ για 3 expansions. 28 ευρω ανα 2 μηνες για 7 χρονια = 1176 ευρω περιπου. + 130 των expansion + κανα character transfer... Βγαλτε τα... Ο τυπος απλα ξοδεψε τα ΕΛΑΧΙΣΤΑ που μπορει να ξοδεψει καποιος ο οποιος παιζει τοσα χρονια WoW.

Για αυτο ειπα και σε προηγουμενο ποστ μου πως η Blizzard ειναι πολυ φιλοχρηματη εταιρια.

Αυτο το λες εσυ ρωτα και καποιον αλλο αν θα εδινε 30 ευρω το 2μηνο για ενα παιχνιδι. Γιατι να δωσεις λεφτα για να παιξεις σε καποιον που σε εκμεταλλευεται και να μην παιξεις ενα ωραιο free game της προκοπης;

Υπαρχουν ενα σωρο παιχνιδια με ποιο γαματα γραφικα. Στον free server κανεις οτι θες χωρις να χρειαστει να δωσεις εσυ στον αλλο ενα μικρο ποσο για να σε βαλει μεσα να παιξεις

το ιδιο με τον ελιντορ ειπες, απλα με αλλα λογια...

razor1911

razor1911

 

Santouryuu έγραψε:
razor1911 έγραψε:
Elidor έγραψε:Καταρχην εκανες 3 ποστ στη σειρα. Κακο παιδι.... Και στην εικονα λεει πως ξοδεψε συνολικα 1492.69 δολλαρια, δηλαδη 1230.13 ευρω.

Και δεν ειναι τιποτα αυτα τα λεφτα για καποιον που παιζει WoW σχεδον απο την αρχη του. (2005 το beta). 28 ευρω ανα 2 μηνες για pre-paid +3 expansion τα 2 απο 50 ευρω=100 ευρω συνολο και το 3ο 30 ευρω αρα 130 ευρω ΜΟΝΟ για 3 expansions. 28 ευρω ανα 2 μηνες για 7 χρονια = 1176 ευρω περιπου. + 130 των expansion + κανα character transfer... Βγαλτε τα... Ο τυπος απλα ξοδεψε τα ΕΛΑΧΙΣΤΑ που μπορει να ξοδεψει καποιος ο οποιος παιζει τοσα χρονια WoW.

Για αυτο ειπα και σε προηγουμενο ποστ μου πως η Blizzard ειναι πολυ φιλοχρηματη εταιρια.

Αυτο το λες εσυ ρωτα και καποιον αλλο αν θα εδινε 30 ευρω το 2μηνο για ενα παιχνιδι. Γιατι να δωσεις λεφτα για να παιξεις σε καποιον που σε εκμεταλλευεται και να μην παιξεις ενα ωραιο free game της προκοπης;

Υπαρχουν ενα σωρο παιχνιδια με ποιο γαματα γραφικα. Στον free server κανεις οτι θες χωρις να χρειαστει να δωσεις εσυ στον αλλο ενα μικρο ποσο για να σε βαλει μεσα να παιξεις

το ιδιο με τον ελιντορ ειπες, απλα με αλλα λογια...
Ενταξει αλλα εχω δικαιο με αυτα που λεω για αυτο το παιδακια παιζουν ολα LoL αντι για το WoW για σκεψου το. Το WoW σαπιζει με τους παλιους τους παιχτες

Santouryuu

Santouryuu

 

lol, wow, rofl, rip..... με τι ασχολουνται οι νεανιες την σημερον ημεραν, τς τς τς.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ρε Santo, σίγουρα είσαι 23??
Μήπως είσαι 33 και το κρύβεις?? :xD:

razor1911

razor1911

 

Patty D Luffy έγραψε:Ρε Santo, σίγουρα είσαι 23??
Μήπως είσαι 33 και το κρύβεις?? :xD:
:haha: :haha:

core

core

 

razor1911 έγραψε:Καφεδακι κανεις;

Κερναω εγω!!
:xD: :xD: :xD:

Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 4 JpoUE
goodjob²

Τι λες τώρα????
Μου άνοιξες την όρεξη πρωί πρωί….
Χαλάω και την διατροφή άμα λάχη

razor1911

razor1911

 

Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 4 SwUpf

core

core

 

Τι χρώματα είναι αυτά??
Έχουμε πληροφορίες για αυτή την χελώνα?

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Γιατί αγνοείται?? :haha:
Σαν διασταύρωση χελώνας με πούμα είναι!! :xD:

core

core

 

Όχι βρε….
Απλά θέλω να μάθω πληροφορίες για αυτό…

Παιδιά βρήκα μια τυχαία εικόνα…
Δεν ξέρω αν υπονοεί κάτι …
Για καλό και για καλό την μαρκάρω σαν spoiler…
Σπόιλερ:

maxuris

maxuris

 

καλη η εικονα, το χελωνακι photoshop ή κατι πολυ θανατηφορο !

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Nami και Luffy θα παντρευτούν και κουμπάρος ο Zoro... :xD:
Και ο κουμπάρος την Κουμπάρα.... :haha:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης