Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Οικογενεια του Luffy

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

76Οικογενεια του Luffy - Σελίδα 4 Empty Απ: Οικογενεια του Luffy Δευ 05 Νοε 2012, 17:19

Natsu

Natsu

 

Βεβαια στο λογικό της υπόθεσης συγγενης του luffy θα πρέπει να είναι κάποιος που έχει καποιο σημάδι στην αριστερή πλεύρα του προσώπου του.Ο luffy ουλή και βλεπε αντίστοιχα Dragon (tattoo) ή Garp (ουλη παρόμοια με luffy) κοινως οτι παρόμοιο τσεκάρουμε παιζει να ειναι συγγενης (εκτος απο zoro φυσικα).Τωρα που το σκεφτομαι η Βοννυ εχει τατουαζ στο δεξί ματι e? e? e? e? e? e?

77Οικογενεια του Luffy - Σελίδα 4 Empty Απ: Οικογενεια του Luffy Δευ 05 Νοε 2012, 18:12

The Strongest

The Strongest

 

Κοίτα για τοτου και για ουλές δεν ξέρω αλλά για την ιστορία που διάβασα ποιο πάνω έχω μείνει άφωνος και δεν ξέρω αν είναι αλήθεια αλλά εδώ που τα λέμε ο Akainu είναι ένας από τους καλύτερος Ναυτικούς και ο Dragon ο ΠΟΙΟ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ ΑΝΔΡΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (σαν να λέμε το αντίθετο) αλλά αυτό με την Bonny μου φένεται λογικό να έχει σχέση με τον Luffy (με το φαί) αλλά και πάλη δεν ξέρω τι να πυστέψω.

78Οικογενεια του Luffy - Σελίδα 4 Empty Απ: Οικογενεια του Luffy Παρ 16 Νοε 2012, 21:07

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Μονο ο καιρος θα δειξει

79Οικογενεια του Luffy - Σελίδα 4 Empty Απ: Οικογενεια του Luffy Παρ 16 Νοε 2012, 23:06

The Strongest

The Strongest

 

gj! gj! gj! gj!

80Οικογενεια του Luffy - Σελίδα 4 Empty Απ: Οικογενεια του Luffy Σαβ 17 Νοε 2012, 02:45

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Master Oda knows!! :xD:


_________________
Οικογενεια του Luffy - Σελίδα 4 Untitled-1-7

81Οικογενεια του Luffy - Σελίδα 4 Empty Απ: Οικογενεια του Luffy Σαβ 17 Νοε 2012, 11:17

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Αυτος θα βρισκεται δυο τρια αρκ παρακατω.. ενας θεος ξερει τι θα εχει αποκαλυφθει μεχρι τοτε

82Οικογενεια του Luffy - Σελίδα 4 Empty Απ: Οικογενεια του Luffy Κυρ 18 Νοε 2012, 18:48

The Strongest

The Strongest

 

ακριβός (φαντάζομαι το εγκέφαλό του που τα βγάζει όλα αυτά :xD: :xD: )

83Οικογενεια του Luffy - Σελίδα 4 Empty Απ: Οικογενεια του Luffy Δευ 19 Νοε 2012, 17:08

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Παρα πολυ φαντασια ομως για να τα σκαρφιστει.. απο εκει και περα απλα πρεπει να συντηρεις την ιστορια σου

84Οικογενεια του Luffy - Σελίδα 4 Empty Απ: Οικογενεια του Luffy Δευ 19 Νοε 2012, 20:34

The Strongest

The Strongest

 

σωστά αλλά και πόσα λεφτά έχει βγάλει από αυτό maggies fav maggies fav

85Οικογενεια του Luffy - Σελίδα 4 Empty Απ: Οικογενεια του Luffy Δευ 19 Νοε 2012, 23:10

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Πολλα oh my love!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης