Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πως σώθηκε/εξαφανίστηκε ο Moria?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

βασικα ολοι οι shichibukai ειναι εναντιον της κυβερνησης οτι γουσταρει κανει ο καθενας μονο το συμφερον τους κοιτανε και αυτος ειναι ο μονος λογος που πανε με τα νερα τους.....

Orman D Kurohige

Orman D Kurohige

 

Barbossa elD έγραψε:Orman D Kurohige μήπως ξέρεις που μπορώ να δω την 10η ταινία??? γιατι απο το WATCHOP την έχουν κατεβάσει...όποιος άλλος ξέρει παρακαλώ να με ενημερώσει!!!
εγω την εχω δει στο gogoanime......εδω ειναι ενας συνδεσμος: http://www.gogoanime.com/one_piece_movie_10?cp=1

The Strongest

The Strongest

 

Barbossa elD έγραψε:Orman D Kurohige μήπως ξέρεις που μπορώ να δω την 10η ταινία??? γιατι απο το WATCHOP την έχουν κατεβάσει...όποιος άλλος ξέρει παρακαλώ να με ενημερώσει!!!
Εγώ την έχω κατεβάσει απο τους ΤΖΑΤΖΙΚΙ με ελλινηκούς υπότιτλους κιόλας.

Mr_ Mig

Mr_ Mig

 

καλα και εγω ΟΛΛΛΑ τα επεισοδια με ελληνικους τα ιδα,οχι μονο μια ταινια.
Ευτηχος που υπαρχουν και οι τζατζικι κρου!!!!και οι σικ fansubs!

The Strongest

The Strongest

 

Αν και άσχετο το topic για αυτή την ερώτησή μου μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρω λίγο ποιο παλιά επεισόδια (π.χ. από το 12-300 αυτά περίπου θέλο και από το 500 και μετά γιατί νομίζω oi TZATZIKI σταμάτησαν να μεταφράζουν).

Natsu

Natsu

 

και αλλο ενα offtopic παιζει ενα λινκ με ολες τις ταινιες μαζι με ελληνικα subs?? η έστω ταινιες

The Strongest

The Strongest

 

Στήλε τα επεισόδια πρώτα και βλέπω για τις ταινίες.

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ψαξε τον κυριο google. ξερει ολες τις απαντησεις

The Strongest

The Strongest

 

οκ τα βρήκα :muaha: :muaha: :muaha:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
απο τους τζατζικι?

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
απο την τυροκαυτερή :xD:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ποτε δεν μου αρεσε... την μπερρδευα με το τζατζικι και την ετρωγα χωρις να θελω

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ουγκαρέζα??? :xD:

Giorgos

Giorgos

 

και γω ετσι ντιμι,αλλα τωρα τρωω και τυροκαυτερη.. :ρ και η ουγγαρεζα καλη πατυ... :ρ Οφφ τοπικ τελειως.....Επανερχομαστε..... :xD:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Ναι σωστα

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ok επανερχομαστε,για πειτε πως σωθηκε εξαφανιστηκε?..

The Strongest

The Strongest

 

εγώ έχω πει την γνώμη μου , βαριέμαι να την ξαναγράψω whistle

ZisAkiS

ZisAkiS

 

το ειχα πει και πιο παλια.. αλλα επειδη δεν καταβαινετε με τιποτα...

εγινε νυχτεριδες, πηγε στις τουαλετες του marineford, καζανακι, υπονομος, και αντε γεια..

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
I AM BATMAN!!! :xD: :xD: :xD:

The Strongest

The Strongest

 

ZisAkiS έγραψε:το ειχα πει και πιο παλια.. αλλα επειδη δεν καταβαινετε με τιποτα...

εγινε νυχτεριδες, πηγε στις τουαλετες του marineford, καζανακι, υπονομος, και αντε γεια..
:xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: μια χαρά την έβγαλα στα σκατά :xD: :xD: :xD:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Γαματη θεωρια... :xD: :xD:

The Strongest

The Strongest

 

καλή είναι αλλά όχι και πολί πηστηκή (για μερικούς)

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
συμφωνω πως δεν το ειχα σκαιφτει πιο πριν

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Αποδραση του κωλου... αμα επιανεκοψιμο κανεναν γιγαντα να δω τι θα γινοταν

plankton

plankton

 

petrikios έγραψε:Oxι ο Don Flamigo αναφερει μετα σε εναν τυπα εκει χωμενο στην W.G που του ζητουσε τα ρεστα...οτι εκει που πηγε να του δωσει το τελειωτικο χτυπημα ξαφνικα εξαφανιστηκε σαν να εγινε αορατος

Θεωρια:Απλουστατα τον εσωσε ο Absalom την καταλληλη στιγμη στην καταλληλη ωρα...

Μπορει ετσι να σωθηκε.Παντως δεν με ειχε εντυπωσιασει ιδιαιτερα εως και καθολου ελπιζω τωρα στο Νεο Κοσμο να ειναι πολυ πιο δυνατος και να εχει συλλεξει πολυ δυνατες σκιες οπως και ο ζομποστρατος του να ειναι πολυ δυνατοτερος και μεγαλυτερος.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

» [Χαζοερωτήσεις] Hancock vs. Moria

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης