Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Από που βγαίνει το Username σας?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

iFiVa

iFiVa

 

Επειδη ειχα αυτο το username μου σε ενα φορουμ για naruto ειπα να το συνεχισω και ετσι το βαζω παντου....


_________________
Από που βγαίνει το Username σας? - Σελίδα 2 Luffyhj

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

επειδη οντως ο λουφυ ειναι παοκ gj!


_________________
Από που βγαίνει το Username σας? - Σελίδα 2 Naruto11

Mike13

Mike13

 

Το δικο μου βγενει απο το Mike Που ειναι το ονμα μου και απο το 13 γιατι ειμαι παναθα!!!

Και επειδη το LUffygear2 που ηθελα να βαλω ηταν πιασμενω αποφασησα να βαλω αυτο γαιτι ηατν το πρωτο που μου ηρθε στο μυαλο!!!


_________________
Από που βγαίνει το Username σας? - Σελίδα 2 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Από που βγαίνει το Username σας? - Σελίδα 2 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
βγάλε σε παρακαλώ την μία από τις 2 εικόνες στην υπογραφή σου..παρά είναι μεγάλη έτσι.


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Mike13

Mike13

 

OK


_________________
Από που βγαίνει το Username σας? - Σελίδα 2 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Από που βγαίνει το Username σας? - Σελίδα 2 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

Elidor

Elidor

 

Avarga
Aκομα τις βγαζεις βλεπω...

Mike13

Mike13

 

Τωρα θα τη βγαλω περιμενε εκανα κατι!!!!


_________________
Από που βγαίνει το Username σας? - Σελίδα 2 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Από που βγαίνει το Username σας? - Σελίδα 2 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

Santouryuu

Santouryuu

 

Θέλει και ρώτημα από πού βγαίνει; xD


_________________
Από που βγαίνει το Username σας? - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

n1ckagc

n1ckagc

 

n1ckagc.... το n1ck απο το νικοσ στα αγγλικα και το agc απο την γειτονια μου Ai-Giannis City.... your mom=15$


_________________
Από που βγαίνει το Username σας? - Σελίδα 2 9artsdragon

NINE ARTS DRAGON

Frozen Toshiro

Frozen Toshiro

 

χιουμορ-προσοπικοτητα συν χαρακτηραςπου μου αρεσει ηρθε στον κοσμο ο frozen toshiro και παγωσαν ολοι
Σπόιλερ:


_________________
Από που βγαίνει το Username σας? - Σελίδα 2 Hitsugaya_stabs_Hinamori

it's as you say aizen my sword is filed with haterd i didn't came here to fight you i came here to violently kill you

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Patty από το Υπατία που είναι το όνομα μου.. D. Luffy... no comments..


_________________
Από που βγαίνει το Username σας? - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Elidor

Elidor

 

Avarga
Patty D Luffy έγραψε:Patty από το Υπατία που είναι το όνομα μου.. D. Luffy... no comments..

Ασε τα D Luffy τωρα και λεγε, ειδαμε κανα φως στο τουνελ του Fate Stay Night? (To παιχνιδι.)

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Elidor έγραψε:
Patty D Luffy έγραψε:Patty από το Υπατία που είναι το όνομα μου.. D. Luffy... no comments..

Ασε τα D Luffy τωρα και λεγε, ειδαμε κανα φως στο τουνελ του Fate Stay Night? (To παιχνιδι.)

χαχαχαχαχαχ.. ούτε σε εμένα έπαιξε με την πρώτη.. δεν είχα χρόνο να κάνω τα hackerίστικα γιατί γράφω μάθημα την τετάρτη read to death και είπα να διαβάσω λίγο.. αλλά μάλλον θα το κανονίσω, μέχρι σήμερα δεν υπάρχει παιχνίδι να μου έχει γλυτωσει.. Λίγη υπομονή για το game και το request luck

Elidor

Elidor

 

Avarga
Ευγε νεαρα μου ευγε, δουλεψε σκληρα για εμενα και καποια μερα οι κοποι σου θα ανταμιφθουν πλουσιοπαροχα..

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Elidor έγραψε:Ευγε νεαρα μου ευγε, δουλεψε σκληρα για εμενα και καποια μερα οι κοποι σου θα ανταμιφθουν πλουσιοπαροχα..

Χαχαχαχ.. τι τραβάμε για μια θέσ... εεε... για την ομαδικότητα και την αλληλοβοήθεια των μελών εννοώ!! whistle :xD:
Πάντως για την εικόνα μην το συζητάς, αν δεν μου άρεζε η Saber θα το σκεφτόμουν σοβαρά.. είσαι τυχερός (πρώτα από όλα για το γούστο σου!! gj! )

Sosa

Sosa

 

ε ρε ρουσφέτια και μυστικές συναλλαγές κάτω απ'το τραπέζι...


_________________
Από που βγαίνει το Username σας? - Σελίδα 2 Evangelion_neon_genesis_misato_katsuragi_desktop_1024x768_wallpaper-256474

Elidor

Elidor

 

Avarga
Patty D Luffy έγραψε:
Elidor έγραψε:Ευγε νεαρα μου ευγε, δουλεψε σκληρα για εμενα και καποια μερα οι κοποι σου θα ανταμιφθουν πλουσιοπαροχα..

Χαχαχαχ.. τι τραβάμε για μια θέσ... εεε... για την ομαδικότητα και την αλληλοβοήθεια των μελών εννοώ!! whistle :xD:
Πάντως για την εικόνα μην το συζητάς, αν δεν μου άρεζε η Saber θα το σκεφτόμουν σοβαρά.. είσαι τυχερός (πρώτα από όλα για το γούστο σου!! gj! )

Εγω δεν ειμαι τυχερος, εσυ και τα υπολοιπα μελη ειστε τυχερα που εχετε εναν τοσο καλο και γενναιοδωρο αντμιν σαν εμενα..

Εντιτ, για να μην ειμαι και οφφ, το δικο μου ονομα βγαινει απο τον Ελιντορ...

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Sosa έγραψε:ε ρε ρουσφέτια και μυστικές συναλλαγές κάτω απ'το τραπέζι...

ααα.. όχι και μυστικές.. Διαφάνεια πάνω από ολα!!
Πάντως πέρα από τη πλάκα όποιος θέλει request ας μου πεί.. αφορμή ψάχνω να ζωγραφίζω.. :xD:

kosni21

kosni21

 

θελω κ εγω να μου ζωγραφισεις κατι αν οντως γουσταρεις ν ασχολεισαι
παιζει? ε φανταστικη πατυ??

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
kosni21 έγραψε:θελω κ εγω να μου ζωγραφισεις κατι αν οντως γουσταρεις ν ασχολεισαι
παιζει? ε φανταστικη πατυ??

Παίζει, παιζει.. Για πές :D Απλά ίσως αργήσει λίγες μέρες.. Εξεταστική εν όψη.. i hate everythin\'

kosni21

kosni21

 

καλη επιτυχια στην εξεταστικη σου εγω απο εξετασεις ξερω μονο αμα παω σε κανα γιατρο
θελω να μου φτιαξεις τον λουφαρο να φοραει κιτρινομαυρα κ να κραταει τεντωμενο 1 κασκολ που να λεει οριτζιναλ η να εχει κουκουλα κ κασκολ στη μουρη χουλιγκανακος κ ετσι
το χουμε?

Elidor

Elidor

 

Avarga
Πως το σκεφτηκες αυτο ρε? Λουφυ και αεκ μαζι? Τεσπα μαγκιες, αντε πολλα οφφ, οτι θελετε να πειτε στο Ταφειο απο εδω και περα αντε.

kosni21

kosni21

 

σορυ ελιντορ σενσει για τα οφ αλλα λουφυ=αλητεια αεκ=μεγαλη αλητεια οποτε μακαρι να μου το φτιαξει πες κ εσυ καμια καλη κουβεντα
τελος τα οφ
οβερ

deko10ole

deko10ole

 

Επηρεασμένος απο Νίκο Βουρλιώτη είμαι.Το όλε έτσι για τα πανηγύρια


_________________
You guys have already lost... in sheer military force.

ARTHAN

ARTHAN

 

ARTHAN = ARTHANASIOS = ATHANASIOS = Αθανάσιος
Πιστεύω να σας έχω καλύψει πλήρως. ;)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης