Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

crimson έγραψε:και γω σου ειπα τι ειναι το επικρατεστερο οχι ποιον θελω(αν και θελω χοντι με χιλια) και αν διαβασεις στην αρχη ειπα οτι πολυ θελουν τον φουκαμποσι αναμεσα τους και γω απλα θεωρω τον χοντι πιο σιγουρο. με λιγα λογια δεν υπολογιζω καν τον φουκα για τους λογους που ειπα..αν ηταν αλλιως τα πραγματα ναι να μπει ο φουκαμποσι που ειναι και γαματος χωρις χαπια και εχει και γαμω τους χαρακτηρες...



Aποφασισε και θα τα ξαναπουμε καποια στιγμη!


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Lunabyrusky
by Rusky-Boz

crimson

crimson

 

womanTENSAIinathens έγραψε:
crimson έγραψε:και γω σου ειπα τι ειναι το επικρατεστερο οχι ποιον θελω(αν και θελω χοντι με χιλια) και αν διαβασεις στην αρχη ειπα οτι πολυ θελουν τον φουκαμποσι αναμεσα τους και γω απλα θεωρω τον χοντι πιο σιγουρο. με λιγα λογια δεν υπολογιζω καν τον φουκα για τους λογους που ειπα..αν ηταν αλλιως τα πραγματα ναι να μπει ο φουκαμποσι που ειναι και γαματος χωρις χαπια και εχει και γαμω τους χαρακτηρες...



Aποφασισε και θα τα ξαναπουμε καποια στιγμη!
λοιπον θα στο ξαναπω..θεωροντας παντα αντικειμενικα οτι ο φουκαμποσι για πολλους λογους ειναι σχεδον αδυνατον να μπει οποτε δεν τον υπολογιζω οπως δεν υπολογιζουμε πλεον για παραδειγμα τον τζινμπε που εχε μεγαλυτερο μπαουντι απο τον λουφυ επομενη επιλογη ειναι ο χοντι τζοουνς αν υποθεσουμε κιολας οτι ο ντεκεν ψοφησε, οι πιθανοτητες παν στον χοντι και τον γουσταρω κιολας σαν κακο..

loner

loner

 

Έλεος με τους αντιλόγους ρε παιδιά, ο καθένας την γνώμη του λέει χωρίς να προσπαθεί να την επιβάλλει... Αφήστε τους εγωισμούς και τις υπερβολές :)

Στο τσαπτερ τώρα.
- Ο Koza υπουργός περιβάλλοντος? cool ! Χαίρομαι που βλέπω και τον πατέρα του ευτυχισμένο :)
- Τι αυτό ήταν έτσι απλά θα πεθάνει ο decken? Δεν νομίζω αλλά θα δούμε

Σε καμιά περίπτωση δεν θέλω τον Χοντυ στο πλήρωμα...μην ξεχνάτε ότι σκότωσε την οτοχιμε και ούτως η άλλως δεν νομίζω η περηφάνεια του να του επιτρέψει να παίρνει εντολές απο ανθρώπους...


_________________
Till I loved I never lived enough...

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Λοιπον κοιτα να δεις, τα πραγματα ειναι απλα.

Αλλοι θελουν Ηοdy γιατι ετσι τους αρεσει.

Αλλοι θελουν Decken γιατι ετσι τους αρεσει

Εγω θελω Fukaboshi γιατι ετσι μου αρεσει.

Τοση ωρα εχω φαει πρηξιμο που θελω τον Fukaboshi στο πληρωμα.

Μηπως να σου πω και γω για τη δικη σου επιλογη;

Διαφωνω με την επιλογη σου αλλα δεν θα κατσω να σου λεω: ο Ηοdy αυτο, ο Ηοdy το αλλο...δε γουσταρω να το κανω αυτο.

Γι'αυτο και επειδη βαριεμαι να απολογουμαι για τη γνωμη μου,εσεις Ηοdy και γω Fukaboshi και ας μη γινει νακαμα...σιγα!!!!θελω να εχω τη δικη μου επιθυμια και δεν αφορα τον Ηοdy, πωπω κριμα, ντρεπομαι. Και τελος το σπαμ, υπαρχει thread για τον επομενο νακαμα...Ηere is the end!



Υ.Γ Loner στην αρχη μιλας πολυ σοφα!!!


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Lunabyrusky
by Rusky-Boz

loner

loner

 

womanTENSAIinathens έγραψε:
Υ.Γ Loner στην αρχη μιλας πολυ σοφα!!!

Πάντα heh look at that

crimson

crimson

 

loner έγραψε:Έλεος με τους αντιλόγους ρε παιδιά, ο καθένας την γνώμη του λέει χωρίς να προσπαθεί να την επιβάλλει... Αφήστε τους εγωισμούς και τις υπερβολές :)

Στο τσαπτερ τώρα.
- Ο Koza υπουργός περιβάλλοντος? cool ! Χαίρομαι που βλέπω και τον πατέρα του ευτυχισμένο :)
- Τι αυτό ήταν έτσι απλά θα πεθάνει ο decken? Δεν νομίζω αλλά θα δούμε

Σε καμιά περίπτωση δεν θέλω τον Χοντυ στο πλήρωμα...μην ξεχνάτε ότι σκότωσε την οτοχιμε και ούτως η άλλως δεν νομίζω η περηφάνεια του να του επιτρέψει να παίρνει εντολές απο ανθρώπους...
gj! σωστος..δικιο εχεις. ασχετο,τωρα που το σκεφτομαι αμα πεθανει ο ντεκεν τι θα γινει η κιβωτος?λετε με την τροχια που εχει παρει πανω απο το νησι αμα αρχισει να πεφτει χανοντας τον ελεγχο απο τον ντεκεν να καταστρεψει το νησι??και απο την αλλη πως θα γλητωσει ο ντεκεν απο τον χοντι?τον εχει στο χερακι του ο δολοφονος :mueh:

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
παιδιά εγώ θέλω φουκαμποσι στο πλήρωμα και καριμπου & ντεκεν

αλλά μην μπει αυτός ο παπάρας ο καριμπου με τον ντεκεν ή ακόμα χειρότετα ο φουκαμποσι..

εσείς παιδιά τι λέτε?


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

crimson

crimson

 

Johnyman έγραψε:παιδιά εγώ θέλω φουκαμποσι στο πλήρωμα και καριμπου & ντεκεν

αλλά μην μπει αυτός ο παπάρας ο καριμπου με τον ντεκεν ή ακόμα χειρότετα ο φουκαμποσι..

εσείς παιδιά τι λέτε?
σωστος!!! :xD: χοντι τοτε :xD: :xD: :xD:

loner

loner

 

crimson έγραψε:σωστος..δικιο εχεις. ασχετο,τωρα που το σκεφτομαι αμα πεθανει ο ντεκεν τι θα γινει η κιβωτος?λετε με την τροχια που εχει παρει πανω απο το νησι αμα αρχισει να πεφτει χανοντας τον ελεγχο απο τον ντεκεν να καταστρεψει το νησι??
Αν πεθάνει ο ντεκεν το πιο λογικό κατά την γνώμη μου είναι να πέσει το πλοίο επιτόπου κάτω...
Johnyman έγραψε:παιδιά εγώ θέλω φουκαμποσι στο πλήρωμα και καριμπου & ντεκεν

αλλά μην μπει αυτός ο παπάρας ο καριμπου με τον ντεκεν ή ακόμα χειρότετα ο φουκαμποσι..

εσείς παιδιά τι λέτε?

haha
εμείς λέμε να σταματήσει αυτό το πράγμα με τους νακάμα κάθε φορά που βγαίνει καινούριο τσαπτερ κ να σχολιάζουμε πιο ουσιστικά πράγματα :)

Steve-O

Steve-O

 

παιδιά εγώ θέλω Decken ή Καριμπου.. ή αν γινόταν και τους δύο... ρε αν το σκεφτείς τι έχει κάνει ο χοντι πολύ δύσκολα να μπει... κσι ο Decken με τίποτα δεν πεθαίνει..απλώς τον τρύπησε ο χοντι...

Kauko

Kauko

 

εγω θελω η womantensaiinathens να γινει νεο νακαμα. ειναι πολυ τελεια

petrikios

petrikios

 

Ρε τι παπαρες ειστε ολοι σας...καθεστε και συζητατε ηλιθιωδως ποιανου του αρεσει να μπει ο ταδε στο πληρωμα "και να ειναι γνωμη μου" "και αποφασισε επιτελους" "και σεβαστη η αποψη σου αλλα..." ΤΕΛΟΣ. Οσο για το τσαπτερ ηταν καλο....ωριαια η πατεντα του Χοντι με το πτερυγιο-λεπιδα...δεν νομιζω να πεθανει ο Ντεκεν ηδη για τα δεδομενα του O.P εχουν πεθανει πολλοι ...

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Kauko έγραψε:εγω θελω η womantensaiinathens να γινει νεο νακαμα. ειναι πολυ τελεια

Kαι γω το θελω Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 445766 Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 445766 Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 445766

Ζοro kun ερχομαι Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 83390


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Lunabyrusky
by Rusky-Boz

patric94

patric94

 

Αρκετα καλο το τσαπ, χωρις πολυ δραση βεβαια.Μονο η σκηνη με το πτερυγιο με τρελανε.Οσο για τον Decken αποκλειεται να πεθανει ετσι!Εχουμε δει ξυλο για ξυλο και να ξανασηκονονται σαν να μην εγινε τιποτα κι αυτος θα πεθανει απο μια τριαινα ???Οχι δεν μ αρεσει αυτο το σκηνικο,εκτος και αν τον βαρεθηκε ο Oda και απλα τον διαγραφει απο την ιστορια.

Κατι ακυρο.Ειδα που λεγατε για τον Jinbe και οτι δεν μπορει να γινει crewmate γιατι εχει μεγαλυτερο bounty.Το bounty του Luffy μετα το time-skip ειναι 400.000.000 beli και του Jinbe πριν γινει Shichibukai 250.000.000 beli. Ή εγω δεν ξερω μαθηματικα ή κατι εχω χασει.Διαφωτιστε με παρακαλω! :xD:


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Badasse

crimson

crimson

 

petrikios έγραψε:Ρε τι παπαρες ειστε ολοι σας...καθεστε και συζητατε ηλιθιωδως ποιανου του αρεσει να μπει ο ταδε στο πληρωμα "και να ειναι γνωμη μου" "και αποφασισε επιτελους" "και σεβαστη η αποψη σου αλλα..." ΤΕΛΟΣ. Οσο για το τσαπτερ ηταν καλο....ωριαια η πατεντα του Χοντι με το πτερυγιο-λεπιδα...δεν νομιζω να πεθανει ο Ντεκεν ηδη για τα δεδομενα του O.P εχουν πεθανει πολλοι ...
hody jones τρελη δυναμη στην θαλλασσα..επισης πως θα γλητωσει ρε συ ο ντεκεν?πλεον ο χοντι εχει το πανω χερι και ειναι και πιο δυνατος οχι σαν τον squardo που κοιμηθηκε ο θεος και μπορεσε να καρφωσει τον whitebeard..δεν νομιζω να σταματισει μεχρι να παρει και την τελευταια ανασα του ντεκεν!ΜΙΛΑΜΕ Ο HODY JONES ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣpingpingeyes ..εκτος αν του υποσχεθει τιποτα καλο ο ντεκεν και τον αφησει ο χοντι, θα του δωσει και κανα χαπακι κιολας για να συνελθει..

loner

loner

 

Το bounty του Jimbe είναι "over 400.000.000" πράγμα που τον καθιστά τον χαρακτήρα με το περισσότερο bounty που ξέρουμε μέχρι τώρα.

http://www.mangareader.net/one-piece/635/3


_________________
Till I loved I never lived enough...

dem

dem

 

btw πιστευω οτι το noah αργοτερα θα ειναι το πλοιο που οι fishmen θα χρησιμοποιησουν για να μεταναστευσουν στην στερια αφου θα εχει καταστραφει το F.Island

patric94

patric94

 

Ευχαριστω Loner.Δεν το ειχα παρατηρησει γι αυτο ρωτησα.Το θεμα ειναι οτι ο Jinbei με τετοιο bounty τωρα κατι πρεπει να κανει.Ή να φτιαξει ενα αλλο crew ή σολο καριερα και στην καλυτερη για μενα να μπει στους revolutionaries :PΜου φαινεται καλη ιδεα και ειπα να την πεταξω στο τραπεζι


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Badasse

loner

loner

 

dem έγραψε:btw πιστευω οτι το noah αργοτερα θα ειναι το πλοιο που οι fishmen θα χρησιμοποιησουν για να μεταναστευσουν στην στερια αφου θα εχει καταστραφει το F.Island
hmmm δεν το είχα σκεφτεί...πολύ καλή ιδέα και απόλυτα λογική...Θα μετακομίσουν στην στεριά αφού πρώτα σώσει το fishman island η shirahoshi από την πτώση του πλοίου καλώντας τα sea kings...

crimson

crimson

 

patric94 έγραψε:Ευχαριστω Loner.Δεν το ειχα παρατηρησει γι αυτο ρωτησα.Το θεμα ειναι οτι ο Jinbei με τετοιο bounty τωρα κατι πρεπει να κανει.Ή να φτιαξει ενα αλλο crew ή σολο καριερα και στην καλυτερη για μενα να μπει στους revolutionaries :PΜου φαινεται καλη ιδεα και ειπα να την πεταξω στο τραπεζι
gj! φιλε αυτο το ειχα σκεφτει και γω αλλα δεν το εφερε η κουβεντα...να μπει στους επαναστατες!!μιας και εγινε φιλος με τον ιβανκοφ και με τον γιο του ντραγκον απο την αλλη δεν συμπαθει τους πειρατες αλλα ουτε και την κυβερνηση και επισης θελει ειρηνη μεταξυ ψαρανθρωπων και ανθρωπων και πιστευω οτι οι επαναστατες ειναι οι πιο ικανοι για να το πετυχουν αν σκεφτουμε οτι ειναι must μια τεραστια μαχη μεταξυ μεταξυ κυβερνησης και επαναστατων οπως ειχε πει και ο whitebeard πριν πεθανει οτι και καλα προβλεπει εναν τεραστιο πολεμο που θα συγκλωνισει τον κοσμο...

patric94

patric94

 

Ε κι εγω ετσι πιστευω.Σαν πειρατηε δεν τα καταφερε οσο θα ηθελε.Σα Shichibukai δεν ηταν ευχαριστημενος και παρετηθηκε(αντισταθηκε βασικα στη κυβερνηση).Τι του εμεινε ??? Οι Revolutioneries οπου και πιστευω θα ταιριαξει.

Λιγο off topic ολο αυτο αλλα ηθελα να το πω :P


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Badasse

petrikios

petrikios

 

Ρε εχω μια απορια...αφου η Κιβωτος κυνηγαει την Σιραχοσι οπου και αν αυτη πηγαινει...τι θα γινει αν η ιδια ανεβει πανω στην Κιβωτο....?

dem

dem

 

petrikios έγραψε:Ρε εχω μια απορια...αφου η Κιβωτος κυνηγαει την Σιραχοσι οπου και αν αυτη πηγαινει...τι θα γινει αν η ιδια ανεβει πανω στην Κιβωτο....?

the author will go on a rampage..
αυτην την δικαιολογια ειχε δωσει και οταν τον ρωτησαν τι θα γινει αν φαει ο chopper 4 rumble balls xd

petrikios

petrikios

 

Λογικα θα αρχισει να καταστρεφεται η Κιβωτος και θα εκτοξευονται κομματια προς τα πανω της....

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Δεν ξερω μπορει το πλοιο να καταστρεψει το νησι αλλα εγω θα ηθελα να αξιοποιηθει αυτο το πλοιο.Να το ανανεωσουν, να το σουλουπωσουν και να το χρησιμοποιησουν οι ψαρανθρωποι για καμμια μεγαλη αναγκη αν χρειαστει...δεν ξερω αν εγινα κατανοητη αλλα δε με νοιαζει xD!


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Lunabyrusky
by Rusky-Boz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης