Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Giorgos

Giorgos

 

ναι... ellefson is an idiot

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

θα συμφωνησω με τον leon black, εφοσον δν εχει τελειωσει το one piece δν μπορω να πω πιο ειναι το καλυτερο arc αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι καποιες στιγμες θα μας μεινουν οσο καιρο και ας περασει.....

εμενα μ αρεσε πολυ μετα τη loguetown που λενε ολοι τα ονειρα τους καθως ανεβαινουν το βουνο ή στο marineford που ο shanks σωζει τη κατασταση
επισης η φαση zoro-kuma, η μπουνια του luffy στον teryoubito, ο θανατος του ace και του WB και παει λεγοντας


_________________
Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 1033418-bigthumbnail

core

core

 

Να προσθέσω και την στιγμή που γίνεται η κηδεία του Ace και του WB…


_________________
Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 07Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker


Nαι ο θανατος του Ace ηταν ενα απο τα σημαντικοτερα που εχει δειξει το One Piece. Bεβαια επρεπε να ειχαν πεθανει ακομα περισσοτεροι. Στο Naruto πεθαινουν ολοκληροι χαρακτηρες ενω στο OP μιλαμε λες και ειναι αθανατοι ολοι.

core

core

 

Για άλλα anime δεν ξέρω να σου πω γιατί δεν βλέπω…
Από την μία με αυτό μπορεί να μας εμφανίσει από το πουθενά χαρακτήρα που είχαμε δει στα πρώτα επεισόδια….


_________________
Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 07Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
core έγραψε:Για άλλα anime δεν ξέρω να σου πω γιατί δεν βλέπω…
Από την μία με αυτό μπορεί να μας εμφανίσει από το πουθενά χαρακτήρα που είχαμε δει στα πρώτα επεισόδια….

Οτι μπορει να εμφανιστουν ως εκπληξη θα το δεχτω αλλα το να χαθουν ειναι λιγο βλακεια τουλαχιστον σκοτωσε τους. Πχ. Arlong, Don Krieg κλπ. φαγανε ξυλο αλλα παρεμειναν ζωντανοι.

Giorgos

Giorgos

 

η κηδεια του Ace ηταν φοβερη στιγμη...

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εγώ στο μάνγκα είχα πλαντάξει στο κλάμα.. Στο ανιμε ένιωθα ανατριχίλα, αλλα δεν με συγκίνησε.. ήταν πιο ΕΠΙΚ φάση is there trouble?


_________________
Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 Untitled-1-7

core

core

 

Deathracer2009 έγραψε:Οτι μπορει να εμφανιστουν ως εκπληξη θα το δεχτω αλλα το να χαθουν ειναι λιγο βλακεια τουλαχιστον σκοτωσε τους. Πχ. Arlong, Don Krieg κλπ. φαγανε ξυλο αλλα παρεμειναν ζωντανοι.


Μα για αυτό το λέω και εγώ.
Όλοι τρώνε ξύλο και μετά δεν μαθαίνουμε τίποτα…
Και ξαφνικά κάποια μέρα θα μας τους εμφανίσει ξαφνικά.
Βασικά από ότι έχω καταλάβει γενικά οι SW δεν θέλουν να σκοτώνουν ή τουλάχιστον έτσι να φαίνεται…


_________________
Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 07Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Όχι δεν σκοτώνουν ρε παιδιά, νομίζω μόνο ο άρλονγκ πέθανε, και γιαυτό δεν είμαι σίγουρη.. οι άλλοι θα είναι η κάπου σακάτηδες, ή στο Ίμπελ Ντάουν!! :haha:


_________________
Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 Untitled-1-7

core

core

 

Ρε παιδιά τώρα που είπες Impel down, όταν ο BB επέλεξε τους αυτούς από την φυλακή οι υπόλοιποι πέθαναν στο level 6;
Ή απλά τους άφησαν σακάτηδες, γιατί δεν θυμάμαι τι ειπώθηκε;


_________________
Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 07Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Νομίζω ήταν μάχη μέχρι θανάτου... αλλα όλο και κάποιος θα επέζησε whistle


_________________
Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

Patty D Luffy έγραψε:Νομίζω ήταν μάχη μέχρι θανάτου... αλλα όλο και κάποιος θα επέζησε whistle

αρκετοι πρεπει να επεζησαν το ειπε καποιος marine στον sengoku μετα τη μαχη στο marineford......


_________________
Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 1033418-bigthumbnail

core

core

 

Patty D Luffy έγραψε:Νομίζω ήταν μάχη μέχρι θανάτου... αλλα όλο και κάποιος θα επέζησε whistle
.

Παττυ….
Αυτό να το πάρω σαν μικρό spoiler;; you failed,sir.


Toni τώρα που το λες το θυμάμαι…
Ήταν εκείνη την ώρα που ο Sengoku ήταν με την κατσίκα…
:xD: :xD:


_________________
Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 07Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Αχ αυτή η κατσίκα!! :xD:


_________________
Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

@core ναι τοτε λεω ακριβως μετα το τελος του πολεμου.......

@patty μεγαλος ερωτας αυτη η κατσικα :inlove:


_________________
Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 1033418-bigthumbnail

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Άστα να πάνε, μεγάλη καψούρα!!! Τι τραβάει ο Sengoku :xD:


_________________
Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 Untitled-1-7

core

core

 

Άστα να πάνε παττυ…..
Δεν έχεις ιδέα…
Μια ο γλάρος στο κεφάλι του μια η κατσίκα τον έχουν πεθάνει….


_________________
Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 07Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Είχα ξεχάσει τον γλάρο!!!
Καλέ, κτηνοβάτης μας βγήκε αυτός??? :xD:


_________________
Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 Untitled-1-7

core

core

 

ε τώρα που παραιτήθηκε από την θέση του και άφησε τα καθήκοντα του θα ανοίξει εκτροφείο ζώων…. :haha:


_________________
Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 07Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

souidos

souidos

 

το εχει το επαγγελμα ο τυπος...! αλλα το op ειναι απο τα ανιμε π βαζουν συνεχεια νεους χαρακτηρες... και δεν μενει στον βασικο κορμο... βλεπε naruto...!αυτο ειναι καλο!

http://watchop.com

Giorgos

Giorgos

 

σενγκοκου ο κτηνοτροφος...οπως λεμε garp the hero... :ρ

core

core

 

Giorgos έγραψε:σενγκοκου ο κτηνοτροφος...οπως λεμε garp the hero... :ρ

έτσι... :xD:


_________________
Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 07Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Pandman ownz Pandman ownz Pandman ownz Pandman ownz Pandman ownz


_________________
Ποτε πιστευετε ηταν το πικ του One Piece;  - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Giorgos

Giorgos

 

:haha:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης