Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τα αγαπημένα μας παιχνίδια.... :)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

kosni21

kosni21

 

ολα τα grand theft auto αγαπημενο grand theft auto san adreas

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

ποο ωραιος φιλε απο τα κλασικα παιχνιδια
gj! goodjob²


_________________
Τα αγαπημένα μας παιχνίδια.... :) - Σελίδα 3 Naruto11

Mike13

Mike13

 

Ναι οντος το San adreas σαρωνει!!!


_________________
Τα αγαπημένα μας παιχνίδια.... :) - Σελίδα 3 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Τα αγαπημένα μας παιχνίδια.... :) - Σελίδα 3 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

katalanosGR έγραψε:Alan Wake! Το καλυτερο παιχνιδι που εχω παιξει... Οσοι εχετε xbox360 πηγαιντε παρτε το τωρα!
https://www.youtube.com/watch?v=XWmLj0SN_hY

φιλε μολις το κατεβασα και λογικα αυριο θα το παιξω πρεπει να ειναι παιχνιδαρα gj! goodjob²


_________________
Τα αγαπημένα μας παιχνίδια.... :) - Σελίδα 3 Naruto11

SeCTeen

avatar

 

Hmmm...
CoD 4, TF2, Final Fantasy series, Metal Gear Series (ακόμα και του NES), Warcraft 3 (& DotA), Street Fighter series, Mortal Kombat 9 (PS3), Pokemon (μέχρι και Emerald) και έπαιζα πολύ L2, ειδικά LowRate όπως και Retail, αλλά έπαιζα και WoW. Γενικότερα είμαι hardcore gamer, με αγαπημένο είδος τα fighting games. :)

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

halo reach ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟ nosebleed heh pingpingeyes pingpingeyes


_________________
Τα αγαπημένα μας παιχνίδια.... :) - Σελίδα 3 Naruto11

n1ckagc

n1ckagc

 

μπορει να με βρισεται αλλα μετα τα ποκεμον επαιξα ολα τα need for speed κ assassins's creed, αλλα παιχνιδια δεν με εχουν συγκινισει....


_________________
Τα αγαπημένα μας παιχνίδια.... :) - Σελίδα 3 9artsdragon

NINE ARTS DRAGON

vagas1989

vagas1989

 

PS3
pes2012
buzz
red dead redemption
nba2k2011(δεν βάζω 12 γιατί δεν μου πάει η καρδιά να το παίξω ενω έχει Lockout)

PC
civilization V
empire total war
the elder's scrolls V:Skyrim
dota(retired)

ΥΣ:Δεν βάζω mmorpg στη λίστα γτ κατέβαλα τεράστια προσπάθεια αποτοξίνοσης τα τελευταία χρόνια και τα κατάφερα aaaaaah! ένα κεφάλαιο της ζωής μου που αφήνω πίσω περήφανα γιατί δεν είσαι hardcore αν δεν έχεις μείνει τουλάχιστον 30 ώρες χωρίς να φύγεις ουσιαστικά απο την οθόνη, αν δεν έχεις χρησιμοποιήσει ξυπνητήρι για να μην χάσεις event,αν δεν έχεις φάει φασολάδα πάνω απο το πληκτρολόγιο,αν δεν έχεις απορίψει προτάσεις για καφε-ποτο με φτηνες δικαιολογίες γτ είχες raid,αν δεν έχεις κανονίσει βάρδιες ύπνου με τον αδερφό/η/φιλο/η σου ώστε να μην μείνεις πίσω στο στο exp,αν δεν έχεις πει και δεν εχεις κανει πράξη το ''δεν σηκώνομαι από το pc αν δεν το droparw'',αν δεν έχεις γίνει No lifer!





core

core

 

Εγώ πάλι καλά δεν πέρασα από αυτό το στάδιο (όχι σε τέτοιο βαθμό)….
Ίσως ήταν η ηλικία τέτοια και δεν κόλλησα όταν ήταν στο ζενίθ τα rpg….


_________________
Τα αγαπημένα μας παιχνίδια.... :) - Σελίδα 3 07Τα αγαπημένα μας παιχνίδια.... :) - Σελίδα 3 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Frozen Toshiro

Frozen Toshiro

 

skyrim κατι εχο ακουσει εχεισ κανα λινκ γιατι θελω να παιξω


_________________
Τα αγαπημένα μας παιχνίδια.... :) - Σελίδα 3 Hitsugaya_stabs_Hinamori

it's as you say aizen my sword is filed with haterd i didn't came here to fight you i came here to violently kill you

razor1911

razor1911

 

Frozen Toshiro έγραψε:skyrim κατι εχο ακουσει εχεισ κανα λινκ γιατι θελω να παιξω
Το εχω παιξει απο Internet Cafe. Πρεπει να βρεις το σωστο patch αλλιως δεν γινεται


_________________
Τα αγαπημένα μας παιχνίδια.... :) - Σελίδα 3 NMKp9JO

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Watch out for arrows to the knee...


_________________
Τα αγαπημένα μας παιχνίδια.... :) - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

προτεινετε κανενα game για psp
Σπόιλερ:


_________________
Τα αγαπημένα μας παιχνίδια.... :) - Σελίδα 3 Naruto11

costascss

costascss

 

Final Fantasy Type-0, αν το βρείς στα αγγλικά


_________________
Τα αγαπημένα μας παιχνίδια.... :) - Σελίδα 3 Wallpaper1515121
Madness Returns in Wonderland!
____________________
Τα αγαπημένα μας παιχνίδια.... :) - Σελίδα 3 Finalfantasia-1

ARTHAN

ARTHAN

 

@costascss: Πες μας ότι αυτή η φωτό είναι από American Mc Gee's Alice! Καλά φίλε, τί μας θύμησες τώρα; Παιχνιδάρα!!

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

costascss έγραψε:Final Fantasy Type-0, αν το βρείς στα αγγλικά

ευχαριστω φιλε gj!


_________________
Τα αγαπημένα μας παιχνίδια.... :) - Σελίδα 3 Naruto11

Elidor

Elidor

 

Avarga
Οταν τα αλλα παιδακια (εσεις) παιζατε παιχνιδια σε κονσολες, εγω εκαιγα εγκεφαλικα κυτταρα παιζοντας mmo-rpgs... Line Age 2, Wow, Warcraft3-Dota αντε στο τσακιρ κεφι κανα Counter Strike και πιο παλια Call of Duty 2 και Battle for Middle earth 2.

Δεν το λεω γεματος υπερηφανια.

costascss

costascss

 

ARTHAN έγραψε: @costascss: Πες μας ότι αυτή η φωτό είναι από American Mc Gee's Alice! Καλά φίλε, τί μας θύμησες τώρα; Παιχνιδάρα!!
Περίπου, είναι από το Alice Madness Returns η συνέχεια του American Mcgee's Alice που βγήκε φέτος.
Μέσα στο cd του παιχνιδιού βρίσκεται και το American Mcgee's.


_________________
Τα αγαπημένα μας παιχνίδια.... :) - Σελίδα 3 Wallpaper1515121
Madness Returns in Wonderland!
____________________
Τα αγαπημένα μας παιχνίδια.... :) - Σελίδα 3 Finalfantasia-1

ARTHAN

ARTHAN

 

Elidor έγραψε:Οταν τα αλλα παιδακια (εσεις) παιζατε παιχνιδια σε κονσολες, εγω εκαιγα εγκεφαλικα κυτταρα παιζοντας mmo-rpgs... Line Age 2, Wow, Warcraft3-Dota αντε στο τσακιρ κεφι κανα Counter Strike και πιο παλια Call of Duty 2 και Battle for Middle earth 2.

Δεν το λεω γεματος υπερηφανια.

Τα MMORPG είναι όντως κάψιμο εγκεφαλικών κυττάρων, γιατί από ένα σημείο και μετά δεν κάνεις τίποτα άλλο από το ίδιο πανομοιότυπο πράγμα: Σκοτώνεις τέρατα, κάνεις αποστολές, συλλέγεις εμπειρία και χρησάφι με το οποίο εξοπλίζεσαι κατάλληλα, ώστε να κάνεις ακριβώς το ίδιο πράγμα, αλλά σε ανώτερο level! Έχοντας καεί με το RPG Elder Scrolls: Oblivion δεν την ξαναπατάω έτσι. Το γεγονώς ότι το Oblivion είναι single-player ενώ τα MMORPG είναι multi-player δεν έχει καμιά διαφορά για μένα, εκτός αν ενδιαφέρεσαι να παίξεις μόνο το main quest και μετά να σταματήσεις, οπότε σου προτείνω single-player RPG. Όμως το Counter Strike και το Battle For Middle Earth έχουν πολύ μεγαλύτερη ποικιλία στο τι κάνεις κάθε φορά, κυρίως το Battle For Middle Earth που είναι τύπου στρατηγικής. Επομένως, εάν παίζεις ένα παιχνίδι με μέτρο, το οποίο όμως παιχνίδι να προπονεί είτε την σκέψη σου είτε τα αντανακλαστικά σου είτε και τα δύο μαζί, δεν είναι κακό, το αντίθετο θα έλεγα.

Elidor

Elidor

 

Avarga
Τα mmorpg ειναι μεγαλυτερο καψιμο γιατι εισαι σε εναν κοσμο που δεν περιμενει εσενα να κανεις κατι, αλλαζει απο μονος του... Υπαρχει ανταγωνισμος... Θες να αποκτισεις τα καλυτερα αντικειμενα πριν αυτα παλιωσουν και γινουν αλλα νεα αντικειμενα τα καλυτερα... Δεν ξερω να με καταλαβαινεται...

Για οποιον εχει παιξει WoW η κατι παρομοιο... Θες να πας στα raid και να μαζεψεις καλο gear πριν βγει το νεο expansion και το ριξεις παλι στο lvl up και στα quest..

+Το οτι υπαρχει ανταγωνισμος... Το να κλεινω το elder scrolls π.χ. στα 20 lvl και να μπαινω και να βλεπω οτι ειμαι 20 lvl οκ... Το να κλεινω το wow στα 20 lvl και να μπαινω να βλεπω οτι ειμαι ακομα 20 lvl και οι φιλοι μου ηταν 20 lvl πηγαν ξερω΄γω 30 ειναι τελειως διαφορετικο... +Το οτι υπαρχουν και τα guild χωρις τα οποια χανεις πολλα πραγματα απο το παιχνιδι και πολλα για να σε δεχτουν (κυριως τα καλα) θελουν max level + εμπειρια... Αρα τα mmo ειναι πιο καψιμο απο τα single...

Sosa

Sosa

 

κοίτα, εγώ για κάποια χρόνια είχα καεί με Lineage, και σε low rate αλλά και σε pvp server αργότερα [αν και οι servers με χαμηλό xp ήταν πιο ψαγμένοι, pvp έπαιζαν συνήθως τα παιδάκια], και μιλάμε είχα φάει γερό κόλλημα. Αυτό δε που "τελειοποιούσε" το παιχνίδι/κάψιμο ήταν το να παίζεις με παρέα, κυρίως από net caffe. Θυμάμαι παίζαμε σε servers με μονίμως 1000+ άτομα on και γινόταν της πουτανάρας όταν κατεβαίναμε για pvp με άλλες clan που είχαμε war. Ας πούμε πηγαίναμε και για siege, είχαμε πάει και σε raid boss κλπ, ήταν κάπως παρεϊστικη η φάση. Αλλά μιλάμε συμπλήρωνα πολλέεεες ώρες, είχα φτάσει να μπω στο top10 των pvp chars για κάποιο διάστημα, ώσπου τέλη του 2007/ίσως και αρχές του 2008 τα παράτησα οριστικά.


_________________
Τα αγαπημένα μας παιχνίδια.... :) - Σελίδα 3 Evangelion_neon_genesis_misato_katsuragi_desktop_1024x768_wallpaper-256474

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

και εγω επεζα L2 μεχρι που το παρατησα επεζα κυριως σε low rate servers και οταν βγηκε το freya το σταματησα αλλα νταξ εχασα πολλα λεφτα σε νετ για να παιζω με παρεα
Τωρα με ψησαν να μπω η dc univers η monster WoW μου ειπαν οτι αυτο το WoW ειναι δωρεαν και ψηνωμε αλλα δεν ξερω τι να αποφασισω :conf:


_________________
Τα αγαπημένα μας παιχνίδια.... :) - Σελίδα 3 Naruto11

Elidor

Elidor

 

Avarga
DC Universe παιζω εγω αυτον τον καιρο, ειναι λιγο μονοτονο απο αποψη quest κτλπ και δεν εχει μεγαλο κοσμο οπως τα αλλα παιχνιδια, αλλα αμα εχεις παρεα ξεκινα το γιατι εχει πολυ δραστηριο και ωραιο pvp... Oσο για το WoW που λες δεν εμπιστευομαι κανεναν private server... Μονο τον Official..

Και μαγκιες το Lineage 2 ο official server ειναι πλεον τσαμπε και ετσι θα γινει και το το Aion το πολυ σε ενα μηνα.

Elidor

Elidor

 

Avarga
Vagga, Patty και Arthan.

Αφου εσεις ειστε gamers, θελω ο καθενας να μου προτινει απο ενα καλο παιχνιδι του ειδους που του αρεσει και να κανει μια σωστη και ωραια παρουσιαση εδω με βιντεο, εικονες και πολλα πολλα λογια.

(Στα λογια ο Vaggas θα σας φαει ειναι μη παρει μπρος)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης