Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Γτ πιστευετε οτι Ο Trafalgar Law εσωσε τον luffy?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 16]

Magda.D.Jim

Magda.D.Jim

 

Ισος να ειναι και αφτος καποιος απο τους revolutioner

Magda.D.Jim

Magda.D.Jim

 

law = sabo με τπτ
Οσο για το προιγουμενο δικομου ξεχαστε το ειναι βλακεια δι

Kauko

Kauko

 

DDragon έγραψε:Gia na min ton exei adipalo sto mellon k epeidi einai o Sabo ,i katagogi tou einai pseutiki ,gia na min ton vrei to Nautiko afou egine peiratis kai itan Nobles...,etsi allaxe emfanisi allazontas ton eauto tou afou einai xeirourgos ,g auto legetai kai Death Doctor. Den essose ton Ace apo sevasmo pros ton Ace giati ixere ot o Ace i den th anexotan na ton sosei o Sabo ,kai epeidi den ithele kiolas na apokalifthei ston Ace .


ΧΑ!
Τα λεγα εγω... kill yourself kill yourself kill yourself kill yourself kill yourself kill yourself

karamin

karamin

 

παιδια.....κοιταξτε λιγο εδω...εμενα αλλον μου θυμιζει ο sabo.....μπειτε και δειτε....τον drake θυμιζει πολυ!!!!ρε λετε;;;;
Κώδικας:
http://www.mangabit.com/manga/one-piece/chapter/596/page/1


_________________
Γτ πιστευετε οτι Ο Trafalgar Law εσωσε τον luffy? - Σελίδα 3 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

leon black

leon black

 

ο law δεν είναι ο sabbo γιατί δεν μοιάζουν, πιστέψτε με... τους βάζω δίπλα δίπλα όσο και να θέλετε ο law δεν είναι.... όμως υπαρχει περίπτωση ο law να είναι κάποιος συνδετικός κρίκος ανάμεσα στον luffy και τον sabbo όπως ας πούμε το παιδί το οποίο πειράζει τον sabbo στο σπίτι του (δεν θυμαμε πως το λένε αλλά ξέρω οτι είναι θετό). Ίσως κάτι έγεινε κι αντί να γίνει πλούσιος , να συμφιλιώθηκε με τον sabbo σε κάποιο μελλοντικό επισόδειο και να έγεινε πειρατής... ποτέ δεν ξέρεις... ίσως βαίβεα απλά ο ace να είχε κι απο εκεί διασυνδέσεις (όπως με τον jimbay) και να παίχτηκε εκεί κάτι... ή ακόμα ποιο απλά ο law θέλει να παλέψει με τον luffy για να δούνε ποιός είναι ποιο δυνατός


_________________
animanga greek forum!
Γτ πιστευετε οτι Ο Trafalgar Law εσωσε τον luffy? - Σελίδα 3 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

Steve-O

Steve-O

 

karamin έγραψε:παιδια.....κοιταξτε λιγο εδω...εμενα αλλον μου θυμιζει ο sabo.....μπειτε και δειτε....τον drake θυμιζει πολυ!!!!ρε λετε;;;;
Κώδικας:
http://www.mangabit.com/manga/one-piece/chapter/596/page/1


ο drake από ότι θυμάμαι ήταν marine.. άρα δύσκολα να είχε γίνει ο σαμπο marine..άσε που σίγουρα θα μιλούσε στο λούφι... αλλά πότε δεν ξέρεις.......

karamin

karamin

 

steve-o ο luffy ξερει τοσα πραγματα και δεν μιλαει ποτε...μια ζωη στον κοσμο του....


_________________
Γτ πιστευετε οτι Ο Trafalgar Law εσωσε τον luffy? - Σελίδα 3 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

patric94

patric94

 

πολλες αμπελοφιλοσοφιες βλεπω εδω και ζαλιζομαι :/ λοιπον law=sabo δισκολααα...
τωρα ο sabo δεν ξερουμε τι στο καλο κανει... καποτε θα εμφανιστει σαν απομηχανης θεος και θα ειναι υπερτουμπανο..
τωρα το πιο πιθανο σεναριο που ο law εσωσε τον luffy σαν σωστος γιατρος εκανε την δουλεια του αλλα και σαν σωστος αντιπαλος/συμμαχος τον εσωσε για να μην μεινει ετσι μια ζωη και δεν μπορει να τον πολεμησει/βοηθησει σε καποια μαχη


_________________
Γτ πιστευετε οτι Ο Trafalgar Law εσωσε τον luffy? - Σελίδα 3 Badasse

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

patric94 έγραψε:πολλες αμπελοφιλοσοφιες βλεπω εδω και ζαλιζομαι :/ λοιπον law=sabo δισκολααα...
τωρα ο sabo δεν ξερουμε τι στο καλο κανει... καποτε θα εμφανιστει σαν απομηχανης θεος και θα ειναι υπερτουμπανο..
τωρα το πιο πιθανο σεναριο που ο law εσωσε τον luffy σαν σωστος γιατρος εκανε την δουλεια του αλλα και σαν σωστος αντιπαλος/συμμαχος τον εσωσε για να μην μεινει ετσι μια ζωη και δεν μπορει να τον πολεμησει/βοηθησει σε καποια μαχη

Σε οσα λες σε βρισκω σωστο 1000%!!! ΜΠΡΑΒΟ! goodjob² goodjob² goodjob² goodjob² goodjob² goodjob²

patric94

patric94

 

Εε να μαστε και λιγο προσγειωμενοι ρε παιδι μου σε λιγο θα μας πουν οτι ace δεν πεθανε και θα κανει ηρωικο come back :xD:


_________________
Γτ πιστευετε οτι Ο Trafalgar Law εσωσε τον luffy? - Σελίδα 3 Badasse

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

patric94 έγραψε:Εε να μαστε και λιγο προσγειωμενοι ρε παιδι μου σε λιγο θα μας πουν οτι ace δεν πεθανε και θα κανει ηρωικο come back :xD:

ε δεν εγινε ποτε επανεμφανιση φαντασματος! :xD:

manos-sk8

manos-sk8

 

leon black έγραψε:ο law δεν είναι ο sabbo γιατί δεν μοιάζουν, πιστέψτε με... τους βάζω δίπλα δίπλα όσο και να θέλετε ο law δεν είναι.... όμως υπαρχει περίπτωση ο law να είναι κάποιος συνδετικός κρίκος ανάμεσα στον luffy και τον sabbo όπως ας πούμε το παιδί το οποίο πειράζει τον sabbo στο σπίτι του (δεν θυμαμε πως το λένε αλλά ξέρω οτι είναι θετό). Ίσως κάτι έγεινε κι αντί να γίνει πλούσιος , να συμφιλιώθηκε με τον sabbo σε κάποιο μελλοντικό επισόδειο και να έγεινε πειρατής... ποτέ δεν ξέρεις... ίσως βαίβεα απλά ο ace να είχε κι απο εκεί διασυνδέσεις (όπως με τον jimbay) και να παίχτηκε εκεί κάτι... ή ακόμα ποιο απλά ο law θέλει να παλέψει με τον luffy για να δούνε ποιός είναι ποιο δυνατός

ρε αμα δεν μοιαζει ο sabo με τον law? θα μιαζει αυτος ο μπαμιας??? :conf: red card,outa tha ga you failed,sir. frosted


_________________
Σπόιλερ:

leon black

leon black

 

patric94 έγραψε:πολλες αμπελοφιλοσοφιες βλεπω εδω και ζαλιζομαι :/ λοιπον law=sabo δισκολααα...
τωρα ο sabo δεν ξερουμε τι στο καλο κανει... καποτε θα εμφανιστει σαν απομηχανης θεος και θα ειναι υπερτουμπανο..
τωρα το πιο πιθανο σεναριο που ο law εσωσε τον luffy σαν σωστος γιατρος εκανε την δουλεια του αλλα και σαν σωστος αντιπαλος/συμμαχος τον εσωσε για να μην μεινει ετσι μια ζωη και δεν μπορει να τον πολεμησει/βοηθησει σε καποια μαχη


Αυτό ακριβώς είπα ποιο πάνω ρε συ....


_________________
animanga greek forum!
Γτ πιστευετε οτι Ο Trafalgar Law εσωσε τον luffy? - Σελίδα 3 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

Fallenangie

Fallenangie

 

leon black έγραψε:ο law δεν είναι ο sabbo γιατί δεν μοιάζουν, πιστέψτε με... τους βάζω δίπλα δίπλα όσο και να θέλετε ο law δεν είναι.... όμως υπαρχει περίπτωση ο law να είναι κάποιος συνδετικός κρίκος ανάμεσα στον luffy και τον sabbo όπως ας πούμε το παιδί το οποίο πειράζει τον sabbo στο σπίτι του (δεν θυμαμε πως το λένε αλλά ξέρω οτι είναι θετό).
Ο Law δεν μοιαζει στον Sabo,και μοιαζει τοτε η σκα...τσα?Αλλα βασικα το χουμε κανει το θεμα...

patric94 έγραψε:πολλες αμπελοφιλοσοφιες βλεπω εδω και ζαλιζομαι :/ λοιπον law=sabo δισκολααα...
gj!


_________________
The Death and The Strawberry2

Γτ πιστευετε οτι Ο Trafalgar Law εσωσε τον luffy? - Σελίδα 3 Bleach06b_ryfee2

leon black

leon black

 

ναι δίκιο έχεις όμως πές κι εσύ την γνώμη σου... βάλε λιγη φαντασία μπάς και ανέβουν οι στατιστικές...


_________________
animanga greek forum!
Γτ πιστευετε οτι Ο Trafalgar Law εσωσε τον luffy? - Σελίδα 3 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

manos-sk8

manos-sk8

 

leon black έγραψε:ναι δίκιο έχεις όμως πές κι εσύ την γνώμη σου... βάλε λιγη φαντασία μπάς και ανέβουν οι στατιστικές...
αν θες φαντασια πες μου εχω μπολικη!!!!! ιδικα αυτα με τον akainu μονο εγω τα σκεφτομαι!!! :xD:


_________________
Σπόιλερ:

karamin

karamin

 

δειτε το ποστ μου πιο πανω....ο sabo μιαζει πολυ με τον drake...τωρα τυχαια τον σχεδιασε ετσι ο oda???μπορει και ναι....παντως δεν μπορω να καταλαβω πως προεκυψε αυτο με τον sabo...δνε εχουν καμεια σχεση ρε παιδες...


_________________
Γτ πιστευετε οτι Ο Trafalgar Law εσωσε τον luffy? - Σελίδα 3 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

leon black

leon black

 

ρε εσύ έχεις τρέλα με τον akainu πές για την τιμωρία που θέλεις να έχει
(διαβάστε άνετα το spoiler)
Σπόιλερ:


_________________
animanga greek forum!
Γτ πιστευετε οτι Ο Trafalgar Law εσωσε τον luffy? - Σελίδα 3 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

leon black

leon black

 

karamin έγραψε:δειτε το ποστ μου πιο πανω....ο sabo μιαζει πολυ με τον drake...τωρα τυχαια τον σχεδιασε ετσι ο oda???μπορει και ναι....παντως δεν μπορω να καταλαβω πως προεκυψε αυτο με τον sabo...δνε εχουν καμεια σχεση ρε παιδες...
ο sabbo δεν μοιαζει με τον law!!! δεν είναι δυνατόν!!! δές διαφορές δέν είναι ο law. τέλος και τελείωσε!


_________________
animanga greek forum!
Γτ πιστευετε οτι Ο Trafalgar Law εσωσε τον luffy? - Σελίδα 3 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

manos-sk8

manos-sk8

 

karamin έγραψε:δειτε το ποστ μου πιο πανω....ο sabo μιαζει πολυ με τον drake...τωρα τυχαια τον σχεδιασε ετσι ο oda???μπορει και ναι....παντως δεν μπορω να καταλαβω πως προεκυψε αυτο με τον sabo...δνε εχουν καμεια σχεση ρε παιδες...
ναι μοιαζει αλλα ειναι μαπας ο ντρεικ!! ο σαβο θελω να ειναι μπεντενης!! :xD:


_________________
Σπόιλερ:

leon black

leon black

 

μπα αυτος θα έγεινε καποιος του styl buggy the clawn.χαχαχαχαχα. οχι πλάκα κάνω. άν όντως μοιάζει με τον ντρέεικ τότε μοιάζει και με τον killer... αυτος φοράει μάσκα κι έτσι δεν ξέρουμε.... έχετε σκευτεί οτι μπορεί ο σαββο απλά να μήν έχει αλλάξει όνομα, και απλά να μήν τον έχουμε δεί? ή να πέθανε με κάποιο επικό τρόπο? και απλά ο law (ή κάποιος απο το πλήρομά του) να είχε κάποια σχέση? κάτι που μου ήρθε τώρα.... άν ο sabbo ήταν πρόην κάπτεν στο πλήρωμα του law και τελικά πέθανε με τελευτέα επιθημια να δεί τον luffy? κι έτσι ο law τον συμεριστηκε και τον έσωσε?


_________________
animanga greek forum!
Γτ πιστευετε οτι Ο Trafalgar Law εσωσε τον luffy? - Σελίδα 3 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

karamin

karamin

 

μαγκες αν θελετε δειτε την γνωμη μου...αλλα ειναι spoiler....
Σπόιλερ:


_________________
Γτ πιστευετε οτι Ο Trafalgar Law εσωσε τον luffy? - Σελίδα 3 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

didimakia

didimakia

 

^Να και μια λογικη θεωρεια!


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

leon black

leon black

 

karamin έγραψε:μαγκες αν θελετε δειτε την γνωμη μου...αλλα ειναι spoiler....
Σπόιλερ:
ούτε ο oda


_________________
animanga greek forum!
Γτ πιστευετε οτι Ο Trafalgar Law εσωσε τον luffy? - Σελίδα 3 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

karamin

karamin

 

χεχε.....αυτο πιστευω...αχ και να βγω αληθινος..λαμπαδα στο μποι μου θελω μετα...χαχαχαχαχα.....


_________________
Γτ πιστευετε οτι Ο Trafalgar Law εσωσε τον luffy? - Σελίδα 3 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 16]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης