Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

One Piece, All episodes and movies with ENGLISH subs

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Fallenangie

Fallenangie

 

Shadow Ace έγραψε:τις νευριασα αχ0χα0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0 xD

:muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha:


@womanblabla δεν ηρεμεις? ελα ρε γαμωτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
@didimakia δε σαρεσουν οι πλακες μου? so bored.
@johnyman μαρεσει που λες "το μελος" shadow ace xDDDDD
Ελα μωρε μν το συνεχιζετε...
Απλα ειπες κατι και τσιμπησαν οι υπολοιποι,και δεν ξερω και γιατι τσιμπησαν μα την Παναγια...


_________________
The Death and The Strawberry2

One Piece, All episodes and movies with ENGLISH subs - Σελίδα 2 Bleach06b_ryfee2

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
βατόμουρο έγραψε:οσο για σενα shadow,αμα σε πιασω στα χερια μ.......προσπαθησε να εισαι λιιιγο πιο διακριτικος με τα νεα μελη,γιατι οδηγει σε παρεξηγησεις...


kinky stuff? bathing!

περιμενω! ♥ careless run

Kauko

Kauko

 

Αυτη η συζητηση επιβεβαιωνει αυτα που λεγαμε σε αυτο το topic
https://onepiecegr.forumgreek.com/t385-topic

no hard feelings whistle

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
^ εσένα σε πάω.τέλος xD

επίσης το μέλος Shadow Ace(xD) τα κάνει όλα επίτηδες..είναι το στυλ του να κοροιδεύει...και μετά να γελάμε όλοι μαζί

αυτό δεν ξέρω γιατί το είπα,μάλλον για να ρίξω λάδι στη φωτιά,γιατί τώρα δεν έχει άλλο πλάκα

που θα πάει,δεν θα μπούνε καινούρια μέλη? pingpingeyes

άντε και κάτι σοβαρότερο
womanTENSAIinathens όλοι λίγο πολύ έτσι είμαστε.μην παρεξηγείσε σε παρακαλώ...θα δεις,αν μας αποδεχτείς έτσι θα περάσεις πολύ καλά..

φίλοι?

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender
Shadow Ace έγραψε:
βατόμουρο έγραψε:οσο για σενα shadow,αμα σε πιασω στα χερια μ.......προσπαθησε να εισαι λιιιγο πιο διακριτικος με τα νεα μελη,γιατι οδηγει σε παρεξηγησεις...


kinky stuff? bathing!

περιμενω! ♥ careless run


buttslap. aww

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
βατόμουρο έγραψε:
Shadow Ace έγραψε:
βατόμουρο έγραψε:οσο για σενα shadow,αμα σε πιασω στα χερια μ.......προσπαθησε να εισαι λιιιγο πιο διακριτικος με τα νεα μελη,γιατι οδηγει σε παρεξηγησεις...


kinky stuff? bathing!

περιμενω! ♥ careless run


buttslap. aww

slash

@John ρε παλιοσκουπιδι,ποτε εγραψα εγω μαλακιες? υπονοεις οτι τα comms μου δεν ειναι σοβαρα? wtf man?

Akuma

avatar

 

εγω θα τα ηθελα ολα αλλα δεν δουλευει το λινκ....
Αμα ξερετε καπου για στανταρ και ολα τα επειδοδεια ακουω....εχω ορεξη και καλη γραμμη και κανα δυο ΤΒ για γεμισμα :P

maggie

maggie

 

ωχ ρε ποστ του Γρηγορη Pandman ownz


_________________
One Piece, All episodes and movies with ENGLISH subs - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Akuma

avatar

 

Δεν υπαρχει κατι??

kosni21

kosni21

 

fuck bleach!! one piece king of animes!!!!!!!

maggie

maggie

 

*nostalgic memories*

ωραιες ζωντανες εποχες.. drinking ice tea :D


_________________
One Piece, All episodes and movies with ENGLISH subs - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

sokin87

avatar

 

edo : thepiratebay.se/torrent/6359754

495 episodia kai ta movies ola me agglikous ipotitlous se mkv 50-60 mb mia mia xara piotita se molis 28 gigalakia... to xo katevasi kai to exo tsekari einai to kalitero sxetiko torrent pou iparxi!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης