Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

Νικολής

Νικολής

 

Δεν πάει ετσι φίλε,πάνω σε μάχη ειναι,και ο luffy στις μάχες του εχανε τι γέλιο του.Και ο γίγαντας στον Οχαρα εκλαιγε,το ιδιο και ο ace αλλά από συγκίνηση.


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Bellamy2-2

Magda.D.Jim

Magda.D.Jim

 

Ο luffy μπορει να εχανε το γελιο του ομως οταν στα πρωτα επισοδια ιξερε οτι 8α πε8ανει γελουσε οσο για το γιγαντα πεθανε γελοντας(dereshishisi) και ο ACE γελοντας πεθανε ομως ο bb οταν πιστεψε οτι θα τον σκοτονε ο wb πιγε να τον σταματισι λεγοντας ειμαι ο γιος σου και αλλα κατατρομαγμενος και για αφτο πιστεβο οτι ειπε και ο WB οτι δεν εισαι αφτος που 8α παρει τη 8εση του ROGER(αυτη ειναι η αποψη μου)

Νικολής

Νικολής

 

Magda.D.Jim έγραψε: Ο luffy μπορει να εχανε το γελιο του ομως οταν στα πρωτα επισοδια ιξερε οτι 8α πε8ανει γελουσε οσο για το γιγαντα πεθανε γελοντας(dereshishisi) και ο ACE γελοντας πεθανε ομως ο bb οταν πιστεψε οτι θα τον σκοτονε ο wb πιγε να τον σταματισι λεγοντας ειμαι ο γιος σου και αλλα κατατρομαγμενος και για αφτο πιστεβο οτι ειπε και ο WB οτι δεν εισαι αφτος που 8α παρει τη 8εση του ROGER(αυτη ειναι η αποψη μου)


O γιγαντας γέλαγε επειδή δεν ηθελε να στεναχωρηθει η robin,οσο για τον ace δεν το θυμάμαι,πανω κάτω το d σίγουρα συμβολιζει κατι σημαντικό,αν και δεν ειναι ξεκαθαρισμενο ακόμα.Μαλλον θέληση.


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Bellamy2-2

Magda.D.Jim

Magda.D.Jim

 

σιμφονο μαζι σου στο θεμα της 8ελισης

kosni21

kosni21

 

fuck blackbeard fuck blackbeard fuck blackbeard ο bb ειναι 1 χοντρος δειλος απλα εχει 2 πολυ δυνατα φρουτα μακαρι να τον σακατεψει ο λουφυ και οι υπολοιποι στροχατς να τσακισουν το κρου του fuck blackbeard fuck blackbeard fuck blackbeard

Kauko

Kauko

 

o Μαυρογενης ειναι εξαιρετικος χαρακτηρας που θα παιξει το ρολο του κεντρικου κακου προς το τελος του ΟΡ. Ειναι ο κακος που εχει εμφανιστει περισσοτερο αλλωστε. Και το πληρωμα του εχει καποιους πολυ ωραιους τυπους οπως ο Van Auger η ο αλλος ο μεθυσος

kosni21

kosni21

 

ο μαυρογενης ειναι η πιο μεγαλη κοτα στο ορ θα ξαναφαει τζετ πιστολ κ θα ισιωσει

Magda.D.Jim

Magda.D.Jim

 

ουτε καν jet pistol ενα σαντοριου ειναι

Kauko

Kauko

 

μην τον υποτιματε, μην ξεχνατε πως ειναι ο main villain του OΡ

Νικολής

Νικολής

 

Καλα τωρα με τα 2 devil fruit θα εχει γινει αρκετα τουμπανος,ειδικα αμα κανει λιγο προπονηση.


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Bellamy2-2

didimakia

didimakia

 

Ποπο εσεις οι Ace fans πρεπει να γινεται αντικεμενικοι εναντια στον Blackbeard (+Akainu)
Αυτοι οι δυο ειναι απ τους καλυτερους χαρακτηρες που εφτιαξε ο Oda.
Πληρουν τέλεια τις προυποθεσεις ενως villain!


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

Νικολής

Νικολής

 

didimakia έγραψε:Ποπο εσεις οι Ace fans πρεπει να γινεται αντικεμενικοι εναντια στον Blackbeard (+Akainu)
Αυτοι οι δυο ειναι απ τους καλυτερους χαρακτηρες που εφτιαξε ο Oda.
Πληρουν τέλεια τις προυποθεσεις ενως villain!

Ελα ντε,σιγα τον χαρακτηρα τον κλαψιαρη τον ace υπαρχουν πολυ καλυτεροι


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Bellamy2-2

petrikios

petrikios

 

Δικιο εχει ο Διδυμος..σας σκοτωσε τον Ace ο Akainu και αμεσως να τον φατε τον ανθρωπο....το O.P χρειαζεται τετοιους αδιστακτους κακους οπως τον Β.Β και τον Akainu...ασε που ο Akainu αρχιζει να πλησιαζει και τον Τσακ Νορις

kosni21

kosni21

 

fuck blackbeard fuck akainu fuck chuck norris

petrikios

petrikios

 

Fuck you...απλα respect σε αυτους και ειδικα στον Akainu που του φερνω και λιγο....

kosni21

kosni21

 

αν παραξηγηθηκες λογω ομοιοτητας συγνωμη μακαρι ομως να τους σακατεψει ο λουφυ κ τον τσακ μαζι

petrikios

petrikios

 

Οχι δεν παρεξηγηθηκα...απλα μ αρεσουν...

kosni21

kosni21

 

απλα τους μισω γουστα ειναι αυτα ομως κ ουτε τον σικι γουσταρω χαχαχαχα

petrikios

petrikios

 

Ααααχχ τωρα με αποτελειωσες...κακουργε ουτε καν τον Σικι?? Τι ανθρωπος εισαι?

kosni21

kosni21

 

gomu gomu no......... giganto thor axe!!!!!! κ ο σικι νοκαουτ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
ελπιζω να μη σε πληγωσα ανεπανορθοτα

iFiVa

iFiVa

 

Απο την 1η στιγμη που ειδα τον BlackBeard τον συμπαθησα......ειναι στους 5 favourites μου chatacters.....η αληθεια ειναι πως ειναι λιγο χεστης αλλα τον παω τον μπαγασα.....επισης παιρνει πολυ damage λογο του devilfruit του!!!


didimakia έγραψε:Ποπο εσεις οι Ace fans πρεπει να γινεται αντικεμενικοι εναντια στον Blackbeard (+Akainu)
Αυτοι οι δυο ειναι απ τους καλυτερους χαρακτηρες που εφτιαξε ο Oda.
Πληρουν τέλεια τις προυποθεσεις ενως villain!

εγω δεν αντυπαθω τον akainu επειδη σκωτωσε τον ace αλλα επειδη ειναι υπερβολικα αδιαφορος για τους allies του......

-FlameLeg Vender

-FlameLeg Vender

 

Εμένα μου τη δίνει ο ΒΒ είναι χοντρός και φλώρος.

Και είναι από τους τύπους που αν χάσουν τα ντέβιλ φρουτ δεν θα έχουν τίποτα και θα χάνουν και στο πόκερ.

http://malicioustheory.blogspot.com

Mike13

Mike13

 

+φωνω φιλε!!!!!!!


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

vagas1989

vagas1989

 

πως ξέρεις ότι ο ΒΒ θα χάνει στο πόκερ? , μου φένεται για τύπος που έχει άσσους στο μανίκι!

iFiVa

iFiVa

 

-FlameLeg Vender έγραψε:Εμένα μου τη δίνει ο ΒΒ είναι χοντρός και φλώρος.

Και είναι από τους τύπους που αν χάσουν τα ντέβιλ φρουτ δεν θα έχουν τίποτα και θα χάνουν και στο πόκερ.

του shanks του χαραξε 3 γραμμες στο ματι πριν παρει το devilfruit του....


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Luffyhj

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης