Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Η νύχτα πέφτει...

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

166Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 10:03

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Ρε Giotto ψήφισε να τελειώνουμε,θέλουμε να παίξουμε...
(Βασικά όντως με την ψήφο του Giotto τελειώνει το παιχνίδι και αρχίζει καινούργιο)


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

167Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 10:08

maggie

maggie

 

βασικα απο την στιγμη που δεν ψηφισε παει να πει οτι αυτοκτονει...

αρα μενουν 2, και αφου ισχυει το "Το παιχνίδι συνεχίζεται μέχρι Οι Δολοφόνοι ελαττώσουν τον αριθμό των μη-Δολοφόνων ίσο με το δικό τους", τοτε εχουμε game over και κερδιζει ο δολοφονος.


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

168Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 10:10

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Αρα τώρα πάμε καινούργιο; plz plz plz


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

169Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 10:35

Aldark

Aldark

 

αντε παμεεεεε

ειστε νοοβς ομως , φαινεται ξεκαθαρα ποιος ειναι...αλλα το καταλαβα αργα κι εγω :(


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Maxres11

170Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 10:50

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Αφού τελείωσε για πες ποιος ήταν...


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

171Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 10:53

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

"ειναι προφανες εισατε νοοβς που δεν το καταλαβατε"

αντε πειτε ρε ποιος ηταν μας τα χετε πρηξει να πουμε για να σας δω εσας να παιζετε


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Db0370

172Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 11:16

Aldark

Aldark

 

σιγουρα τελειωσε; κοιτα απο τις υποθεσεις φαινεται καθαρα οτι ειναι ο ******


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Maxres11

173Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 11:18

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
maggie έγραψε:βασικα απο την στιγμη που δεν ψηφισε παει να πει οτι αυτοκτονει...

αρα μενουν 2, και αφου ισχυει το "Το παιχνίδι συνεχίζεται μέχρι Οι Δολοφόνοι ελαττώσουν τον αριθμό των μη-Δολοφόνων ίσο με το δικό τους", τοτε εχουμε game over και κερδιζει ο δολοφονος.
Τελείωσε και επισήμως...


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

174Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 13:05

Elidor

Elidor

 

Avarga
Μηπως θελετε να κανουμε μια αλλαγη και να το παιξουμε με τους πραγματικους κανονες? Αντι για επιθεωρητης, υπαρχει ο σπιουνος ο οποιος γνωριζει ποιοι ειναι οι δολοφονοι και προσπαθει να πεισει τους αλλους για αυτο, ΧΩΡΙΣ να αναφερει ομως το ποιος ειναι. Ετσι ειναι το κανονικο παιχνιδι τουλαχιστον.... Οταν οι δολοφονοι σκοτωσουν τον σπιουνο το παιχνιδι τελειωνει και κερδιζουν.

175Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 13:29

maggie

maggie

 

^νααααχ....

λοιπον σχολια:

αν ο Χρηστος δεν ανοιγε το στομα του οι δολοφονοι σας ειχαν...στην αρχη ψηφιζατε αλλα νταλον...βασικα ψηφιζατε για να ψηφισετε...ουτε δικαιολογουσατε ουτε τπτ...

το παιχνιδι -αν ξαναγινει- καλυτερα να γινει με αυτους τους κανονες και οχι ετσι οπως το λεει ο Σταυρος...


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

176Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 13:51

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

maggie τι λες τωρα?
εγω δεν ειπα στον γριμμυ ουτε στον γιαννη οτι ειμαστε εγω κι ο Jim δολοφονοι.
μονο στον max ειπα οτι ειμαι εγω δολοφονος(για τον Jim δεν ηξερε) αλλα μολις του το ειπα μετα τον σκοτωσα


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Db0370

177Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 13:52

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
o juracule ηταν???αχα το ηξερα...

ποτε ξαναρχιζει??ωραιο ηταν

178Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 14:15

Aldark

Aldark

 

Elidor έγραψε:Μηπως θελετε να κανουμε μια αλλαγη και να το παιξουμε με τους πραγματικους κανονες? Αντι για επιθεωρητης, υπαρχει ο σπιουνος ο οποιος γνωριζει ποιοι ειναι οι δολοφονοι και προσπαθει να πεισει τους αλλους για αυτο, ΧΩΡΙΣ να αναφερει ομως το ποιος ειναι. Ετσι ειναι το κανονικο παιχνιδι τουλαχιστον.... Οταν οι δολοφονοι σκοτωσουν τον σπιουνο το παιχνιδι τελειωνει και κερδιζουν.

λοοοοολ δε το παιζαμε ετς; ελα μαγγιε , βαλτο ετς , εγω νομιζα οτι ο επιθεωρητης(που εγω τον ξερω ντεντεκτιβ στο κανονικο) γνωριζε...αλλιως τι νοημα εχει;


ελεος -_-

Ο ΤΖΟΥΡΑΚΟΥΛ ΗΤΑΝ; ΑΥΤΟΚΤΩΝΑΩ


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Maxres11

179Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 14:36

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
HawkEyes Juracule έγραψε:maggie τι λες τωρα?
εγω δεν ειπα στον γριμμυ ουτε στον γιαννη οτι ειμαστε εγω κι ο Jim δολοφονοι.
μονο στον max ειπα οτι ειμαι εγω δολοφονος(για τον Jim δεν ηξερε) αλλα μολις του το ειπα μετα τον σκοτωσα

εγώ και ο μάνος μόνοι μας καταλήξαμε σε εσάς..όταν είχε πεθάνει ο γκρίμμυ όμως
αλλά αυτός ο στόκος πήγε και το ανακοίνωσε.

όσο για το υπογραμμισμένο,πολύ Κίρα ρε παιδί μου :xD:

Aldark έγραψε:
Ο ΤΖΟΥΡΑΚΟΥΛ ΗΤΑΝ; ΑΥΤΟΚΤΩΝΑΩ

μας κοροιδεύεις ρε? εσύ δεν έλεγες πως είναι γελοίο να το καταλάβεις και πίπες μπλε?

το ψήνω για σπιούνο edition

180Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 14:55

maggie

maggie

 

^εσυ ο απο πανω μου πηγαινε σβησε το ποστ σου τωρα Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 194162
HawkEyes Juracule έγραψε:maggie τι λες τωρα?
εγω δεν ειπα στον γριμμυ ουτε στον γιαννη οτι ειμαστε εγω κι ο Jim δολοφονοι.
μονο στον max ειπα οτι ειμαι εγω δολοφονος(για τον Jim δεν ηξερε) αλλα μολις του το ειπα μετα τον σκοτωσα
νταξ ρε, παρεξηγηση XD

θελετε και δευτερο διαβασα ε?...ποιος θα κανει τον αφηγητη στο 2ο? Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 363852


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

181Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 14:59

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

πως καταληξατε σε μας ρε?ετσι στο ακυρο?


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Db0370

182Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 15:00

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
Ηταν απλο... αλλα αν το πουμε θα το εφαρμοσετε ολοι και δε λεει XD


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 2cxdsfp

[font=Times New Roman]~ Behold, there was destruction and there was calamity on the planet. The sky vanished and the sky became frozen. Nature halted the circle of life, which was essential for the recognition of man. Thes narrators of these words have long since exited the stage and the curtain of the “system” has visibly fallen. However, even in this devastated world, one still cannot escape from the existence of this circle.[/font]

183Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 15:35

Elidor

Elidor

 

Avarga
Ψηνεται κανας αλλο να το κανει οπως το ειπαμε? Με σπιουνο αντι για επιθεωρητη?

184Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 15:46

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
για εξηγηστε λιγο τη διαφορα με το σπιουνο και το επιθεωρητη

185Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 15:48

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
γτ οχι?


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 2cxdsfp

[font=Times New Roman]~ Behold, there was destruction and there was calamity on the planet. The sky vanished and the sky became frozen. Nature halted the circle of life, which was essential for the recognition of man. Thes narrators of these words have long since exited the stage and the curtain of the “system” has visibly fallen. However, even in this devastated world, one still cannot escape from the existence of this circle.[/font]

186Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 15:55

Elidor

Elidor

 

Avarga
Tην διαφορα την εξηγησα ηδη σε προηγουμενο ποστ... γυρνα σελιδα...

187Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 17:13

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
maggie έγραψε:^εσυ ο απο πανω μου πηγαινε σβησε το ποστ σου τωρα Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 194162
HawkEyes Juracule έγραψε:maggie τι λες τωρα?
εγω δεν ειπα στον γριμμυ ουτε στον γιαννη οτι ειμαστε εγω κι ο Jim δολοφονοι.
μονο στον max ειπα οτι ειμαι εγω δολοφονος(για τον Jim δεν ηξερε) αλλα μολις του το ειπα μετα τον σκοτωσα
νταξ ρε, παρεξηγηση xD

θελετε και δευτερο διαβασα ε?...ποιος θα κανει τον αφηγητη στο 2ο? Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 363852

ποιό ποστ?
εγώ λέω ο νικητής του πρώτου γύρου,να είναι αφηγητής του δεύτερου luck

188Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 17:20

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

μπα βαριεμαι αφηγητης.XD
ας ειναι ο Jim αν θελει ετσι κ αλλιως κ αυτος δολοφονος ηταν,αρα νικητης :P


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Db0370

189Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 18:18

Giotto

Giotto

 

silk worm
silk worm
@Johnyman

Τι γίδι ρέ;
Χτες πήγα σε έναν φίλο μου στις 6 και κοιμήθηκα εκεί οποτε δεν μπόρεσα να μπω.
Να υποθέσω ότι σκοτώθηκα επειδή δεν έκανα τα 2 post;!
Γιατί δεν είδα να με ψήφισε κανεις.
Κρίμα ρε γιατί μπορεί να νικούσα κι εγώ...

ΥΓ. Δεν θέλω απάντηση στην τελευταία πρόταση.


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 300px-Giotto_and_Guardians_%28Katekyo_Hitman_Reborn%29

190Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 13 Φεβ 2011, 18:48

Aldark

Aldark

 

Elidor έγραψε:Ψηνεται κανας αλλο να το κανει οπως το ειπαμε? Με σπιουνο αντι για επιθεωρητη?

ναι φιλος , εγω.....ελα καντε το ετς.

ρε ειχα καταληξει σε τζοχαν , γτ εγραφε κατι ιννοσεντ , ειχε μεινει μονος στο αλλο σπιτι και ο τζουρακουλ βαριοταν που ζουσε :xD:


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 8 Maxres11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης